Schetyna o zmianach w ordynacji do PE: Klasyczna ustawka, PiS chce przestraszyć opozycję

Szef PO Grzegorz Schetyna uważa, że prezydent Andrzej Duda zawetuje nowelizację, która wprowadza zmiany w ordynacji wyborczej do PE, a w całej sprawie mamy do czynienia z "klasyczną ustawką". Według niego, nowelizacja miała na celu "przestraszyć" opozycję, jak i partie współpracujące z PiS.

wróć do artykułu
  • ~PO=lactwo do POsPOłu z PO=laczkami
    (2018-08-10 11:17)
    No wreszcie jest mój ulubieny schitynus kretynius dawnom gom nie widzioł i nie słyszoł !
  • ~Fan Dziennika
    (2018-08-10 11:30)
    Przewidujący jasnowidz ,dziwne że nie przewidział przegranych wyborów w 2015 roku ,był tak pewny wygranej że już wcześniej "polecił" obsadzić stanowiska w TK nie czekając na wyniki chcąc oszczędzić sobie i sejmowi "nudnych debat" nad kandydatami ?
  • ~Walduś z Przysuchy
    (2018-08-10 11:41)
    Grzechu to wielki wizjoner. Czy większy od Prezesa ?
  • ~grisha
    (2018-08-10 11:45)
    A może od Biedronia do Lucyfera?
  • ~ROTOR
    (2018-08-10 11:47)
    Drogi Grzesiu, Ty i Twoje ugrupowanie jest równie skompromitowane jak PiS. Czas, abyście uwolnili (jedni i drudzy) nas od siebie. Czy w Polsce nie ma już normalnych polityków ze współczesnym spojrzeniem na świat i własny kraj? Ciągle nie widać ich na horyzoncie. Szkoda, bo naiwni ciągle będą wybierać między PO i PiS, dwiema zgranymi partiami, które czas najwyższy skasować i wrzucić do pojemnika na śmieci.
  • ~Fan Dziennika
    (2018-08-10 11:47)
    Nasz PIS może robic co zechce , bo na to pozwalaja obywatele , dlatego odwalcie sie od PIS-u ,że przejął TK , Sady --PIS może wszystko i my Polacy mu w tym pomożemy , bo wierzymy w PIS--Naprawili stadnine w Janowie -naprawili , naprawili bezpieczeństwo w puszczy -wycinając drzewa naprawili ---tak naprawia cały kraj , tylko pomału
  • ~ROTOR
    (2018-08-10 11:49)
    A dlaczego by nie zagłosowac na Pana Macierewicz ? On wyjaśni katastrofę smolenską
  • ~ROTOR
    (2018-08-10 11:51)
    Homoseksualiści z PIS-łączcie się
  • ~kangur romek
    (2018-08-10 12:46)
    Gregory Szrek znow bredzi.
  • ~STOLCMAN vel FLACHA
    (2018-08-10 12:54)
    GRZEGORZU DYNDALO tobie KURY SZCZAC PROWADZAC a nie do POlityki. GRZEGORU DYNDYLO nie idzie ta droga
  • ~Kompromitacja
    (2018-08-10 13:23)
    "Przejrzał plan PiS" znaczy się myśli i wyciąga wnioski.;) ha ha ha
  • ~Lucek
    (2018-08-10 13:34)
    Ten facet ciągnie PO w przepaść (i dobrze!) i nie może zrozumieć że koń pociągowy od pługa nigdy nie będzie koniem wyścigowym!
  • ~ .
    (2018-08-10 14:10)
    Tragiśmieszny jesteś Grzesiu. Gdybyś głoopku umiał cokolwiek przeglądać, to byłbyś teraz premierem...
  • ~Lech
    (2018-08-10 14:31)
    Nie ma co przeglądać, bo plan PIS jest otwarty, jawny i klarowny, to PO podążająca drogą przetartą przez SLD prościutko poza Parlament. Dzięki Schetino ten plan zostanie zrealizowany w 100%.
  • ~Grzegorz to jest ich największy kapitał
    (2018-08-10 14:56)
    Chcecie powiedzieć, że Schetyna jest jeszcze liderem opozycji i ma cokolwiek do powiedzenia? No to posłuchajcie - takiej opozycji jaką ma PIS, to niejeden rząd w innych państwach może sobie tylko pomarzyć. A Schetyna jest największym kapitałem tego rządu.
  • ~Ojczulek M.P.
    (2018-08-10 15:06)
    CENZOR Obrońco LEWACTWA ,gdzie Wpis? Ty jesteś Masochista.
  • ~POzdrawia Brunek z Budy
    (2018-08-10 15:42)
    Ten Schetyna to geniusz umysłu - brawo Grzegorz , tak trzymać .
  • ~ mirek
    (2018-08-10 17:26)
    to zero jeszcze zyje bo myslalem ze juz po nim
  • ~A Rh-
    (2018-08-10 18:13)
    O proszę jaki Grześ przebiegły. Przejrzał zamiary wroga na wylot. Toż to istne skrzyżowanie Metternicha i Telleyranda. Z takim liderem od zwycięstwa do zwycięstwa.
  • ~yan
    (2018-08-10 18:27)
    Dokąd Schetyna będzie na czele PO nikt nie będzie na nich głosował !!

Może zainteresować Cię też: