Tusk stawi się przed komisją ds. Amber Gold. Mecenas Giertych wysłał do Wassermann pismo z terminem

| Aktualizacja:

Do komisji śledczej wpłynęło pismo z prośbą, by przesłuchanie b. premiera, szefa Rady Europejskiej Donalda Tuska odbyło się 2 października; komisja przychyli się do tej prośby - powiedziała w piątek PAP przewodnicząca komisji ds. Amber Gold Małgorzata Wassermann (PiS).

wróć do artykułu
  • ~Zabuzanin
    (2018-08-12 14:24)
    Zobaczycie w Polsce jeszcze nedze i glod.Anomalia klimatyczne ,spadek produkcji w rolnictwie,rozdawnictwo pozyczonych pieniedzy w koncu do tego doprowadzi.Pieniadze zarobione przez pracownikow z za Buga ,sa wymieniane na twarda walute,ktora Polska musi wykupic.Pytanie kto na tym interesie zyska ?.Zelazna obrecz sie juz zaciska.Obudzicie sie jak my po komunie,nam juz zycie sie konczy,ale co wy mlodzi bedziecie robic ?.
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2018-08-12 12:01)
    Schetyna z żoną na OBIAD wszedł do MAKS DONALDA zamówił dwa dania schabowy z frytkami Grzegorz je żona nie je, z obok stolika Studenci pytają czemu pani nie je , czekam na SZCZĘKĘ od MĘŻA
  • ~Zla decyzja D.Tuska
    (2018-08-12 11:53)
    D.Tusk jest tylko czlowiekiem,nie ma mowy aby ktos mu udowodnil oszustwo,wyludzenie kasy.Mam inna orientacje polityczna,ale to nie powod abym nie nawidzil tego polityka.Dziwie sie,ze on z tymi typami chce rozmawiac.Ktos w sposob ochydny go oskarzyl o zamach na zero polityczne,publicznie w Sejmie rzucil to oskarzenie na premiera i rosyjskiego prezydenta Wl Putina,to jest wporzadku ?.W tej calej transformacji politycznej wielu cwaniakow kradlo,ale to nie bylo za wiedza rzadzacych.To bylo wszystko robione bez glowy,zrzucenie wszystkiego na jednego czlowieka to juz niemoralne.Postudiujcie sobie dane ile zarobil na transformacji ustrojowej Kk.
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2018-08-12 11:51)
    PO Komisji Śledczej zapuszkować za KRATKI LIPNEGO POlszewika i oszusta od likwidacji POLSKICH LINI LOTNICZYCH
  • ~obi
    (2018-08-12 09:50)
    i znowu bedzie klamal u niego norma
  • ~Rzeczywistość
    (2018-08-11 23:09)
    WYSTARCZY OBRAZIĆ PANA PUTINA I PANA TUSKA TO W ROSJI OD RAZU KARA SMIERCI
  • ~babcia Ewka
    (2018-08-11 18:58)
    TUSKE nic nie będzie pamiętał, on był tylko premierem !!!! Ale cyrk ze skaczącym Qńiem chętnie PO oglądam !
  • ~6latkiotymwiedzą
    (2018-08-11 17:55)
    WIESZ DUDO CO JEST NAJLEPSZYM KSIĘGOWYM TARANTULA
  • ~tojestszefUNIIpalanty
    (2018-08-11 17:23)
    CYGANIE MAJĄ W TYM KRAJU 100ZŁ OD OSOBY ZA TO TYLKO, ŻE SĄ MNIEJSZOŚCIĄ NARODOWĄ UWAŻAJ PANIE TUSK TAM JEST DUDA CARS TYLKO SALONY CHORE MERCEDESA TU NINA MERCEDEZ
  • ~Zoo keeper
    (2018-08-11 14:52)
    @ulla to po-matolska malpa wypuszczona z klatki
  • ~Kiejstut
    (2018-08-11 13:28)
    Drugiego października z rana pęknie balon Wassermana.Napompowany ponad miarę możliwości i z zawiści i z zazdrości. A smród na cały Świat ,który to wszystko będzie oglądał i słuchał.Ileż lat można mamić sukcesami tej Komisji- chyba to co udało jej się najbardziej to Suski i Caryca Katarzyna.
  • ~Karma
    (2018-08-11 07:47)
    No jak sie teraz prawo i sprawiedliwosc za Tuska wezma..... Olaboga. Prezes juz musi brac srodki nasenne, taki podekscytowany, nastepny przeciwnik do w y ko nc z e n i a . W buddyzmie ludzie wierza, ze tacy w r e d n i , jak Kaczynski , po smierci przechodza reinkarnacje i rodza sie jako p l u s k w y . Na szczescie Kaczynski podlega pod innego Boga!
  • ~w szkole :
    (2018-08-10 23:04)
    Jakie powstanie bylo najbardziej nieudane ? - pyta pani Jasia na lekcji historii. Powstanie Platformy Obywatelskiej ! - odpowiada Jas.
  • ~50 tysia dla misia
    (2018-08-10 15:17)
    Wolacy będą płakać. Prosimy o kolejne 27:1 Panie Premierze
  • ~Ulla
    (2018-08-10 15:05)
    Tusk przejedzie kijem po klatce i małpy dostaną szału...Obszczymurki dostaną premię ( nasze pieniądze ) i będzie się roiło od prymitywnych ( bo tylko takie wychodzą spod klawiatury płacanych trolli pisowskich )...
  • ~Lubnałer
    (2018-08-10 15:05)
    Qń musi wsPOmagać Tuska, bo to straszny ciamciaramcia. Oj wydoi od ciamciaramci sPOro owsa za nadstawianie grzbietu za chłoptasia, który zamiast na białym, będzie się wiózł na jego Romkowym grzbiecie.
  • ~i PO ptakach
    (2018-08-10 14:49)
    Tak ze zdjecia to od razu bez wyroku 20 lat w Bieszczady.
  • ~Biały Qń
    (2018-08-10 14:47)
    No i UBywatele szKODziarscy doczekali się. Donek wjedzie na qniu Romku!
  • ~Kon w Stanie Spoczynku
    (2018-08-10 14:43)
    Ma stajnie pod Warszawa, a zre owies z Warszawy, Gdanska I Brukseli.
  • ~starszy klawisz
    (2018-08-10 14:36)
    a po co Ryżemu adwokat Kuń ?...to nie jest przesłuchanie na policji ....Ale Kuń będzie mu POdpowiadał żeby na niewygodne pytania odpowiedź była ...NIE PAMIĘTAM ! ! !......ale w celi+ wróci wszystkim pełoskim złodziejom pamięć

Może zainteresować Cię też: