Ludmyła Kozłowska wystąpiła w Bundestagu. Zareagował prezydent Duda, ostre słowa Waszczykowskiego

Prezydent Andrzej Duda rozmawiał w czwartek na Łotwie z prezydentem Niemiec Frankiem-Walterem Steinmeierem w związku z wysłuchaniem w Bundestagu na temat sytuacji w Polsce i na Węgrzech oraz składem uczestniczącym w wysłuchaniu - poinformował PAP szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski.

wróć do artykułu
  • ~anty_błazen
    (2018-09-13 06:58)
    Jeszcze tego brakowało, żeby Ukrainka finansowana przez Sorosa reprezentowała polski interes w niemieckim parlamencie.
  • ~obserwer_1
    (2018-09-13 06:58)
    o ile mnie pamięć nie myli to ona została wydalona ze strefy schengen. szwaby robią w ue co chcą i wszystkich mają w odbycie
  • ~Donaldinho
    (2018-09-13 07:06)
    Została wydalona z terenu Unii Europejskiej, jakim cudem ma trafić do Niemiec?
  • ~Kaz
    (2018-09-13 07:10)
    Niemcy dmuchają w jedną trąbę z Rosją, a historia się powtarza.Gdzie tu solidarność UE? Najwyzszy czas olać UE bo to szkodnik Polski
  • ~#Daro
    (2018-09-13 07:13)
    Absurd? Nie to tylko lewacka logika.
  • ~Jula
    (2018-09-13 07:23)
    My zawsze mamy raczki w nocniczku wypelnionym kaczym produktem.
  • ~DZIADEK-ALE DZIAD-PO50 LATACH PRACY-WIEK65 LAT-921 Z ZUS
    (2018-09-13 07:24)
    NIECH KOZLOWSKA MOWI PRAWDE JAK PINOKIO CHCIAL STWORZYC MAJDAN W POLSCE RZODZIC TO NIECH SOBIE RZODZI NA UKRAINIE A OD POLSKI TO WARA RAZEM Z PINOKIO CO BYL NA MANIFESTACJACH I NIE BRONIL KOBIETY CO BYLA OPLUWANA PRZEZ NIBY OCHRONIARZA SMIECIARZA.TEZ PRACUJEMY W OCHRONIE I TO JUZ10 LAT.NIGDY NIE SPLAMNILISMY MUNDUR JAK TEN POMAZANIEC.CHAMSTWO WYCHODZI Z BUTOW.TAM JEDZIE SIE SKARZYC CI LUDZIE SO BEZ HONORU GODNOSCI I JUDASZE.
  • ~POwolny_internet
    (2018-09-13 07:25)
    Na miejscu polskiego MSW sprowadziłbym na teren schengen kilku oliwkowych których niemcy deportowali z uwagi na działalność terrorystyczną. Niech wygłoszą krótki wykład gdzieś w berlinie czy w monachium
  • ~Bartosz
    (2018-09-13 07:28)
    O proszę i teraz przynajmniej wiadomo czyją własnością ma być tzw. Unia Europejska. Niemców tzw. jewropejskie prawo nie obowiązuje? Ale jaja i my się martwimy co Ci cwaniacy i cynicy myślą o Naszym Kraju.
  • ~bz
    (2018-09-13 07:37)
    Kto finansuje te Ukrainke?Czy jest oplacana poprzez trzecie firmy, ktore sa fnansowane jeszcze poprzez inne firmy z udzialem prywatnego kapitalu rosyjskich oligarchow na uslugach rosyjskich sluzb?
  • ~qwerty
    (2018-09-13 07:38)
    Jak można "łamać praworządność"? Nawet faraon rządził przy pomocy prawa.
  • ~sic.
    (2018-09-13 07:39)
    Na jej przykladzie widac jak dziala panstwo Polskie ... widac jakim szacunkiem cieszy sie polska na arennie europejskiej i swiatowej ... Polska PiSu nie jest nawet z papieru ... to panstwo, ktore nie istnieje a wedlug Dudy, uzywajac jego slow panstwem wyimaginowanym ... tak i pisowcy zostaniecie wydaleni ze wspolnoty ludzi normalnych ...
  • ~prawda
    (2018-09-13 07:41)
    może opowie to co zainteresuje niemców a przecież to jest ich ojczyzna.
  • ~polacy
    (2018-09-13 07:44)
    kozłowska -cimersam -junker / czekają żeby się napić mleka ,.,.,.
  • ~qwerty
    (2018-09-13 07:45)
    "wyimaginowana wspólnota"
  • ~tak
    (2018-09-13 07:47)
    A to suka.
  • ~Gal
    (2018-09-13 07:48)
    ten wypaczony pomiot i tak nie wjedzie na teren Polski , będzie chciała na terenie Polski zaktywizować razem z Kramkiem ukraińców do dywersji , i jak to pomagać tym sąsiadom banderowcom .
  • ~internautka 50+
    (2018-09-13 07:49)
    To pokazuje ile warta jest UEska.( czyli rządzący Unią Niemcy )
  • ~niemiecki zajszczany materac
    (2018-09-13 08:08)
    Widac dla kogo pracuje.
  • ~Rt.
    (2018-09-13 08:11)
    Niemiecko-rosyjska przyjażn trwa w najlepsze,cel ubezwłasnowolnienie Polski.

Może zainteresować Cię też: