Zmiana w rządzie: premier zdymisjonował Chorążego. Wiceminister stracił stanowisko za słowa o imigrantach

| Aktualizacja:

Premier Mateusz Morawiecki podjął decyzję o zdymisjonowaniu wiceministra Pawła Chorążego. - Wypowiedzi pana ministra w sprawie imigrantów były skrajnie sprzeczne z tym, co robi polski rząd - powiedziała rzeczniczka rządu Joanna Kopcińska.

wróć do artykułu
  • ~buc
    (2018-09-16 08:24)
    no wiecie ,u nas kto nie realizuje wytycznych biura politycznego nie moze byc w naszych szeregach.juz kiedys taka historie przezylem zminil sie tylko adres z aleje jerozolimskie na nowogrodzka.niech zyje demokraja socj,ech pisowska
  • ~POpsuło mu się w głowie
    (2018-09-15 08:08)
    Temu Chorążemu to się troche POpsuło POd kopułkom. Takie egzemplaże to na złom do Brukseli.
  • ~kos
    (2018-09-14 20:28)
    Prawda dla PiSu jest zbrodnią ? Pic + gęba pełna frazesów - to idea PiS.
  • ~analytyk
    (2018-09-14 20:27)
    Pytam: Kiedy prezio zdymisjonuje Mateuszka? Broszke juz ma za soba.
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2018-09-14 18:53)
    Wygląda jak POlszewicki emigrant nadaje się do pracy u Tusskusowa i Schetynusowa wtedy by ich przyjeli KAŻDĄ ILOŚĆ z AZJI i AFRYKI
  • ~Eureka
    (2018-09-14 17:20)
    Teraz już wiemy. Komentarze proPisowskie to boty, produkowane przez automaty. Normalni ludzie nie byliby aż tak kretyńscy.
  • ~anallytyk
    (2018-09-14 17:16)
    Tylko dobrze ze nasz prezydent A. Duda sie nigdy nie przegalopuje. Bo bylyby dymisja.
  • ~K A S A N D E R
    (2018-09-14 17:09)
    Tylko kompletny kretyn nie rozumie tej prostej prawdy, którą ten facet wyłożył wprost: nie istnieje na świecie żadna potęga państwowa, żadne mocarstwo, które nie korzystałoby z pracy obcych. Jedni (bardziej cywilizowani) korzystają z imigrantów, inni - z państw które podbiją lub uzależnią od siebie. Wszyscy pozostali to dojne krowy - i pisowska władza usiłuje nas właśnie w tej pozycji ustawić. Wówczas będzie można jęczeć że nas doją i organizować przeciwko temu elektorat, stając na czele "walki"... A że Polska na tym traci - cóż to znaczy dla pisowskich partyjnych strategów.
  • ~Ten rząd dogadał się z bezpieką
    (2018-09-14 15:04)
    Chorąży powiedział głośno o tym co robi ten rząd. Szmateusz co innego mówi a co innego robi. Wsciekł się, bo minister się wygadał. Tysiące imigrantów z Nepalu, Filipin, Indii, Bangldeszu już są w Polsce. W polskiej ambasadzie Indiach pierwszego dnia przyjmowania wniosków zgłosiło się 120.000 ludzi.
  • ~Artur
    (2018-09-14 14:12)
    Musi odejść a dobrobyt zbudujemy sami kiedy zagonimy nygusow do pracy
  • ~head
    (2018-09-14 14:12)
    Niechcący powiedział prawdę a prawda jest obrzydliwa.
  • ~Julka
    (2018-09-14 14:04)
    Niestety ma rację a mateuszek o tym wie tylko gra pod publiczke
  • ~jura
    (2018-09-14 13:58)
    Prawdomówny,inteligentny -nie nadaje się!
  • ~"
    (2018-09-14 13:43)
    Trzeba zacząć od tego, że nie wszyscy imigranci to uchodźcy (wojenni, polityczni). Owszem uchodźcom należy pomagać - przede wszystkim na miejscu, w ich krajach, regionach, gdzie toczą sie walki, konflikty. itd. W ten sposób pomocą można objąć o wiele większą liczbę osób, niż tylko wpuszczając jakiś tam kontyngent. Natomiast migrację zarobkową należy kontrolować, należy nią sterować, tak jak to robią inne kraje, jak np. Kanada. I pilnować, by nie tworzyły się mniejszości, z którymi będą w przyszłości problemy. Jak najszybciej należy sprowadzić potomków Polaków z byłego ZSRR. Pozwolić na podejmowanie pracy Azjatom takim jak Koreańczycy, Chińczycy, Filipińczycy, którzy się dobrze asymilują. Wystarczy już Ukraińców.
  • ~jaga
    (2018-09-14 13:05)
    Premier też to wie, ale nie może dowiedzieć się prawdy pisowski elektorat. Prawda jest taka, ze przybysze pracują za ponad milion nierobów-Polaków. Ciekawe, czy ci bezrobotni jeszcze dostają zasiłki?
  • ~Ojczulek
    (2018-09-14 12:38)
    O odezwała się V kolumna Zaprzańców-PO. Śmieć powiązany z PO.
  • ~Bond
    (2018-09-14 12:23)
    Nie podporządkował się do przekazu dnia PIS i wyleci. Trzeba tańczyć jak prezes zagra, jak nie to won.
  • ~Zepp
    (2018-09-14 11:40)
    Powiedział prawdę - musi odejść. Gdyby potakiwał - dostałby premię
  • ~Zepp
    (2018-09-14 11:35)
    ~motek ! Masz rację, to trzeba stanowczo ukrócić !
  • ~motek
    (2018-09-14 11:31)
    PO=lacki kret!!! Kiedy wreszcie będą karane takie zachowania, które zakrawają na zdradę stanu !!!!!

Może zainteresować Cię też: