"Oszustwo wyborcze zadecydowało, że Duda został prezydentem". PO żąda wyjaśnień od Brudzińskiego i Szefernakera

Szef MSWiA Joachim Brudziński oraz wiceszef resortu Paweł Szefernaker powinni wyjaśnić "oszustwa" w kampanii wyborczej Andrzeja Dudy, m.in. korzystanie z tzw. botów, czyli fałszywych kont internetowych do prowadzenia kampanii - ocenili w piątek posłowie PO.

wróć do artykułu
  • ~Krzysztof
    (2018-09-17 21:15)
    Jakie trzeba mieć IQ, żeby po 3 latach się obudzić i krzyczeć, że jeden z komitatów wyborczych oszukiwał? O armii trolli sterowanych niewinnie wyglądającego cwaniaczka nie pisały chyba tylko Playboy i Przegląd Koronkarski
  • ~Lucyna
    (2018-09-17 17:52)
    POkraki se moga ... w nosach podłubać. To w ich stylu przecież.
  • ~Zorro
    (2018-09-17 17:35)
    Lepiej poszukajcie tej niepełnosprawnej zakonnicy w ciaży co ja Brunek przejechał.
  • ~ant
    (2018-09-17 17:09)
    Oszustwo wyborcze to POpełniła Unia w czasie głosowania nad uruchomieniem art. 7 wobec Węgier!!! WSTRZYMANIE SIĘ OD GŁOSU UZNANO ZA GŁOS PRZECIW WĘGROM!!!!
  • ~bzyk
    (2018-09-17 13:26)
    To wyborcy głosowali rzucając do urn swoje głosy. PO to zwykłe szmele.
  • ~Samii siebie oszukują.
    (2018-09-17 11:32)
    Od przegranych wyborów sami siebie oszukują.
  • ~PO szli w on!
    (2018-09-16 21:59)
    To i tak nic. Do głosowania na PO namawiał fałszywy mi chnik, a to przecież szechter. Ten szechter to taki fałszywy peowski wyborczy bot
  • ~zepsuty bot Komoruskiego
    (2018-09-16 21:53)
    Według PO demokracja to przerażająco kiepski ustrój, skoro wybory mogą wygrać boty...
  • ~Stanisław
    (2018-09-16 19:37)
    Czytelnicy na forach piszą po swojemu co ich boli.Natomiast watacha wynajętych przez pis troli,obszczekuje swoich rodaków,za 2 złote od szczęknięcia.Polacy dziwią się , że prokuratura z policją nie ściga pisowskich przestępców i ich troli.Odpowiedz jest prosta,polską rządzi grupa bandycka,która swoich interesów strzeże organami państwowymi,takimi jak MSW,prokuratura,policja ,media rydzyka i media powstałe z przekrętów w SKOKACH. 70 % Polaków,którzy sa obywatelami kraju,nie strzeże nikt.Tą grupę bandycka nie zmieni UE,tą sytuacje muszą zmienić sami polacy,poprzez masowy udział w wyborach,samorządowych,oraz do sejmu i senatu.
  • ~cep prawdy
    (2018-09-16 18:44)
    a ja myślałem, że to Polacy głosowali, a to boty wybrali prezydenta ?
  • ~w bullu i bez nadzieji
    (2018-09-16 18:32)
    Tyle mafia PO nakradła, a wystarczyło 40 tys zł na boty, żeby PO-gonić złodzieji od koryta !
  • ~terwq
    (2018-09-16 17:48)
    nie od dziś wiadomo, że piszyści to oszuści i kłamcy!
  • ~ergosumek
    (2018-09-16 17:08)
    śmieszne , żałosne hnojki z PO i jej popłuczyn. Nie potrafili wygrać wyborów, bo naród ich znienawidził, więc teraz wymyślają fałszywe oskarżenia i o oszustwa wyborcze. To ta sama zakłamana lewacka taktyka, której demonkraci w USA używają do ataków na Trumpa, który też wygrał wybory, bo naród znienawidził oszustów i ludobójców z partii demonkratów.
  • ~Icek Matołusz z Moraw
    (2018-09-16 17:01)
    Polio i Syfilis w natarciu!!! Szacher-macher i złodziej butów będą wyjaśniać oczywiste oczywistości i przy tym nikt im nie wmówi, że białe jest białe a czarne - czarne!!!!!!
  • ~Dziadek Borowik
    (2018-09-16 15:05)
    Ups.,Ups.,Ups., tymczasowo nie mozesz ZAMIESCIC komentarza .i tak za kazdym razem w POrtalu wPOlityce wprowadzili juz Acta2! Pisaniem prawdy zawsze ich denerwuje, i juz 2 dni zrobili mi bana! Cenzorzy od Karnowskich, 3XOUT! PRAWDA zwyciezy!
  • ~dajcie sobie spokoj
    (2018-09-16 14:15)
    Czy wolno dopuscic do potwierdzenia tego "oszustwa"? Nie. No to dajcie sobie spokoj bo z tego nic nie wyniknie. Zbyt goraca politycznie sprawa.
  • ~Przegrana.
    (2018-09-16 08:41)
    Jak by z tego wynikało po dzień obecny nie mogą pogodzić się z przegraną.
  • ~Dziadek Borowik
    (2018-09-16 07:46)
    To WSI-sPiOch uPAD znokautowal J. Kaczynskiego zaledwie PO IV rundach rozmow 24.07.2017r! WSI-gwarant spelnil swoje zadanie wybudzony telefonem A. Merkel ktora udzielila mu 45min., KOREPETYCJI ! Prezes PiS ******** wtedy Polske i POlakow na "kreta droge" z POwodu "ekonomii sil" jak POtlumaczyl! ZaPOmnial dodac ze ZNOW TA POkretna kombinacja skonczy sie WSIowym LABIRYNTEM!!! Taka PRAWDA !!!
  • ~Dziadek Borowik
    (2018-09-16 07:36)
    Juz raz robilem z Prezesem "przyspieszenie" ok.1990r aby obluzowac TW Wolskiego, TW Bolkiem! Obecnie zachowano CIAGLOSC wladzy obluzowujac WSIowego GWARANTA gajowego Brunka, WSI-sPiOchem uPADem! Taka PRAWDA!
  • ~Patryk
    (2018-09-16 00:05)
    To zwyczajne oszustwo wyborcze, wpływanie na decyzję wyborcy nie reprezentuje demokratycznych wyborów

Może zainteresować Cię też: