Decyzja prezydenta o powołaniu kolejnych sędziów przenosi spór do SN

Decyzja prezydenta o powołaniu kolejnych sędziów SN przenosi spór do samego sądu. A w nim przewagę nadal mają „starzy” sędziowie.

wróć do artykułu
  • ~Mark Twain
    (2018-10-11 09:02)
    Czyli nadal ma się dobrze knajacka POlszewicka nadzwyczajna kasta ! PIS=ie co poszło wam nie tak ?
  • ~cz
    (2018-10-11 09:19)
    Niestety, coraz więcej w kraju idiotów z tupetem.
  • ~~~~ gosc
    (2018-10-11 09:29)
    To jest wstęp PiS do sfalszowania wyborów, w stylu takim jaki robi to Putin. To się skończy majdanem i śmiercią Kaczyńskiego, Dudy, Ziobry i ich ludzi w trakcie majdanu, przy wydatnym udziale polskich służb specjalnych i wojska i przy wydatnym udziale służb specjalnych kilku innych krajów NATO (USA, Francja, UK, DE).
  • ~Mark Twain
    (2018-10-11 09:36)
    A ten Duda to kim jest , nie znam człowieka
  • ~Krystyna z Agencji Towarzyskiej “Konstytucja”
    (2018-10-11 09:48)
    U mnie w zakladzie pracy, powolywanie zmianowej, ktora rozdziela klientow pracownicom, zawsze odbywa sie zgodnie z Konstytucja PRLu, ktora mowi o wyzszosci pracy lezacej nad siedzaca. Jak sie zorientowalam ta Konstytucja z PRLu nadal obowiazuje.
  • ~żurek z kiełbasą
    (2018-10-11 09:57)
    Nu PO patrzcie taki delikt, a Timmermans nie protestuje ? Schetyna pisz szybko donos do Berlina bo nam Małgosi świeczkę Duda zabierze !
  • ~Bingo
    (2018-10-11 10:05)
    Prawnicy rozwala Polskę zupełnie. Wszystkim prawnikom kopa w dudę i wyrzucić z funkcji władzy wykonawczej.
  • ~motek
    (2018-10-11 10:17)
    Moherowy burdel!
  • ~tadek
    (2018-10-11 10:30)
    Gonić tałajstwo, które rozsiadło się w SN i nie chce opuścić stołków. Jak będzie trzeba to odspawać.
  • ~Niemucha
    (2018-10-11 10:39)
    No to mam na bank sfałszowane wybory i te i następne i jeszcze następne. Tylko do tego są im potrzebni swoi sędziowie SN. Chyba, że wcześniej suweren wywiezie ich na śmietnik historii.
  • ~Johny
    (2018-10-11 10:54)
    cała mafia pisowska będzie siedzieć.Parszywa bolszewicka zmiana.!!!!!
  • ~Lucjan
    (2018-10-11 14:44)
    Niech autor sie tak nie martwi terazniejsz atmosfera w SN. Starym pazury przytepiono a nowi sobie poradza. Czynnych jest, jak ja licze 86 sedziow w SN a nie jak pisze autor 87.

Może zainteresować Cię też: