Ojcu premiera przypisywane są prorosyjskie powiązania. "Staliśmy się obiektem prowokacji i agresji"

| Aktualizacja:

Kornel Morawiecki, przewodniczący partii Wolni i Solidarni, ojciec premiera Mateusza Morawieckiego opublikował oświadczenie, w którym przekonuje, że prorosyjskie powiązania przypisywane jemu osobiście oraz jego partii przez media są obraźliwe i krzywdzące.

wróć do artykułu
  • ~ofiara Oświęcimia
    (2018-10-15 15:51)
    Czy się komuś podoba czy nie Rosja jest naszym sąsiadem i w stosunku do nas potentatem i dzięki niej odzyskała wolność i powinniśmy jak nie przyjacielskie to przynajmniej poprawne stosunki utrzymywać.
  • ~xxxx
    (2018-10-11 14:15)
    "Staliśmy się obiektem ataków" - jeszcze jeden co cierpi na manię prześladowczą . Epidemia jakaś ?
  • ~Zabuzanin syn sybiraka
    (2018-10-11 14:04)
    K.Morawiecki to przadny czlowiek,zdarza sie ,ze ojciec i syn maja inne poglady.Z Rosja nalezy rozmawiac,pokoj buduje.Komu potrzebna jest ta sytuacja po Smolensku ?.Senior to rozsadnie myslacy patriota,popieram go.Polska jest teraz najwazniejsza,zycie terazniejszoscia, a nie historia.Sztucznie podsycana nienawisc to jest niczym innym jak grzechem.Co nas obchodzi Rosja,co tam u nich sie wyprawia !.Zycze sto lat !.
  • ~Jam
    (2018-10-11 10:39)
    Ciekawe jak Trump sprzymierzy sie z Rosją - jak dzisiejsi polskojezyczni rusofobi bedą sie wić i wykręcać, że to nie oni, że nie to mieli na mysli.... Cała pociecha, że ogól Polaków myśli normalnie a znakomita wiekszość rusofobicznych wpisów jest autorstwa oddziału państwowych troli przejetych przez pisowców od tuskowców. No cóz, tak to jest gdy rusofobia staje sie oficjalną religią państwową - zaspokaja sie zlecenia ambasady USA kosztem biednych Polaków, którzy mało, że są dojeni przez Niemców w ramach UE to jeszcze płacą za służalczość rządzących wobec USA (m.in. coraz droższy gaz, bo na złość Putinowi kupujemy 3 razy droższy gaz z Hameryki).. O znacznym pogorszeniu bezpieczeństwa Polski z powodu bezmyślnego ściągania tu wojsk Nato i USA juz nie wspomnę bo ręce opadają... Ślubowali wierność Rzeczpospolitej Polskiej a w podskokach wykonują polecenia obcych slużb nie licząć sie z dobrem Polski i Polakow..
  • ~ida przebierancy
    (2018-10-11 10:22)
    To robota Bolka z bezpieka.
  • ~old 62
    (2018-10-11 10:20)
    Jeżeli ktoś czuje się obrażony i pomówiony,to niech skieruje sprawę do sądu. Tak dzieje się w normalnym świecie,nikogo nie można bezkarnie obrażać. Dlaczego były szef MON-u nie skierował sprawy do sądu,gdy został posądzony przez dziennikarza ? Jeżeli takie sprawy nie są kierowane do sądów,to ja jako przeciętny obywatel zaczynam mieć wątpliwości i uważam,że coś jest na rzeczy ?
  • ~Kwas
    (2018-10-11 10:16)
    Polska już kiedyś była w orbicie wpływów Moskwy. Tym którzy twierdzą, że powinna powrócić uprzejmie dziękujemy. Każdy odpowiada za swoje słowa. Jeżeli Morawiecki senior lubi Putina i Moskwę to niech teraz nie biadoli, że ludzie zarzucają mu agenture rosyjska.
  • ~mkk
    (2018-10-11 10:11)
    No skrzywdzony biedulek, podstępnie pomówiony , a przez to pozbawiony czci dziewiczej. Mówia wszakże, że Solidarnośc Walczacą powołały komusze słuzby w stanie wojennym 1982 jako dywersję wobec Solidarności. Sprawdzić...
  • ~Bingo
    (2018-10-11 10:02)
    Najwyższy czas żeby kornel poszedł na emeryturę
  • ~ABP
    (2018-10-11 09:52)
    Tak samo niewinny jak Macierewicz.
  • ~sasza
    (2018-10-11 09:46)
    Morawiecki "Senior" pracował dla KGB czy GRU ??
  • ~Macierewicz przekazal pałeczkę ?
    (2018-10-11 09:40)
    Kto ma takiego ojca ? Premier
  • ~Slazak
    (2018-10-11 09:40)
    Szubrawcy robia sie ofiarami
  • ~Willa
    (2018-10-11 09:25)
    TW Dekownik.
  • ~Marian z B
    (2018-10-11 09:19)
    Pan K.Morawiecki nie ukryje wrażenia że jest SYGNALISTĄ Putina w Polsce. A całość jego "działalności w czasach SOLIDARNOŚCI powinna być prześwietlona przez niezależne komisje międzynarodowe. W tej chwili tak ON jak i jego SYN mają ZEROWE zaufanie społeczeństwa demokratycznego.
  • ~SzkołaZawodowaUl.Gintrowskiego38Warszawa
    (2018-10-11 09:11)
    Przecież wiadomo ,że KOD i całe PO kłamie, wymyślili sobie ,że przeciwnicy są za Ruskami, totalne brednie.
  • ~Mark Twain
    (2018-10-11 09:07)
    Po co się tłumaczycie, knajackie czerwone Po=lactwo ledwie dyszy w tej swojej końcówce żywota, teraz jad z błotem będzie lał się strumieniami! PO=lactwo nie ma już szans na dalsze bycie w polskiej polityce i ich POstępowanie jest POniekąd zrozumiałe!

Może zainteresować Cię też: