Szydło będzie kandydować do PE? "Staram się, by mój angielski był coraz lepszy"

| Aktualizacja:

"Zaczynam być zadowolona ze swoich postępów. Staram się cały czas, by mój angielski był coraz lepszy" – mówi Beata Szydło w Radiu ZET. I nie wyklucza kandydowania do PE.

wróć do artykułu
  • ~jermi
    (2018-10-14 09:29)
    To już nie śmieszne a porażające do czego doszło,że matoły bez wykształcenia pcha się do władz UE.Psychopatia kaczora i karierowiczostwo przy korycie pisuarów przekroczyło nawet PRL.
  • ~dick
    (2018-10-14 09:19)
    Szydlo stworzy Europarlament w Polsce i nie bedzie musiala siedziec w Brukseli.Posiedzi w Polsce
  • ~mario
    (2018-10-14 07:53)
    bravo beatka, powiesz po angielsku co to jest dobra zmiana, to prawdziwa krucjata, do tych baranów z EU wreszcie dotrze PRAWDA !!!! na kolana głupcy do was przemówi gwiazda !!
  • ~sic.
    (2018-10-14 07:14)
    Pisowska szmata chce uciec z Polski ... boimy sie sadow i wiezienia .... sa nakazy o ekstradycji. suweren nie zapomina.
  • ~Paweł
    (2018-10-13 22:29)
    UE jest be i blee, ale EUR ma swój nieodparty urok :)
  • ~Kazik
    (2018-10-13 22:04)
    POlskim operuje jak uczennica gimnazjum a angielskiego się uczy,przecież to ta która głosiła że Europa jej śmierdzi
  • ~Madry
    (2018-10-13 13:33)
    Głupota po polsku i po angielsku brzmi tak samo.
  • ~Sigma
    (2018-10-13 10:47)
    Pod przewodem najwyższego przywódcy trzeba sobie rosyjski przypominać a nie o angielskim myśleć....Wschód wszakże czeka na nas! Tu w Europie to 27:1 a tam... jeno że tam parlament coś nie taki i euro nie daje, nie krowa to jeno byk, a ten doić się nie da i nie pozwoli.
  • ~UE
    (2018-10-13 09:54)
    Wszydło..
  • ~007
    (2018-10-13 09:29)
    Fuck You!
  • ~yan
    (2018-10-13 09:00)
    Do chlewa a nie do PE !!!!!
  • ~mol
    (2018-10-13 08:05)
    co za dwulicowa baba najpierw chce aby zniknela szmata czyli flaga uni a teraz chce do parlamentu europejskiego czysta chipokryzja korycjarze na przyszle emerytury
  • ~baron von kursk
    (2018-10-13 07:19)
    Czego ona się nauczy idiotka. Co już nie śmierdzi wyimaginowana wspólnota ? Pazerna na kasę chamica jak mało kto.
  • ~ik
    (2018-10-13 05:20)
    ludzie z malopolski dobrze słuchajcie i patrzcie kto was reprezentuje na pewno nie zlodzieje
  • ~rychu
    (2018-10-13 00:08)
    angielski brochy - zostawilam care na cornerze i bede miala ticket za wycieraczka !!!!!!!!! pamietasz smonio co Gierek na koniec lat siedemdziesiatych powiedzial ??!!!!! "chcialem dobrze, ale mi sie nie udalo" !!!!!!!!!!!! nie dlatego zeby ci bylo potrzeba, ale "droga do piekla jest wybrukowana dobrymi checiami" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Q
    (2018-10-12 20:30)
    Szydło i angielski to jak Kaczor i konto w banku.
  • ~filutek prof.
    (2018-10-12 15:07)
    Ona tym buczandem nosowym zabije PE .
  • ~Psychoterapełta
    (2018-10-12 14:54)
    Logiczne myślenie nie obowiązuje.........istotne drobiazgi można utaić rangą urzędu....jak doprowadzą do III wojny światowej mogą zawsze podać się do dymisji ...
  • ~viola da gamba
    (2018-10-12 13:04)
    Znów się wyróżnimy, Będziemy mieli w PE PIGY.
  • ~quazimodo
    (2018-10-12 12:25)
    A ja już się wstydzę że taka osoba o poglądach na temat Unii jakie prezentowała będąc premierem naszego kraju,aż tak się przemalowała.Chorągiewka na wietrze to nic z postawą tej farbowanej lisicy.Mam nadzieję że jednak się nie dostanie.Już podoba się jej flaga Unii.A Pawłowicz podpowiadała że flaga Unii to szmata.

Może zainteresować Cię też: