Polak pierwszym rzecznikiem generalnym TSUE. Jego opinie będą wstępem do wyroków

| Aktualizacja:

Trybunał Sprawiedliwości w Luksemburgu ma nowego pierwszego rzecznika generalnego. Stanowisko to objął Polak Maciej Szpunar - poinformował Trybunał w czwartek.

wróć do artykułu
  • ~Monachijski
    (2018-10-11 16:49)
    Pożyjemy zobaczymy kto zacz ! Czy zmądrzał i zachował polskość w swoim sercu, może w nim bije kamienne Po=lackie serce !!!!
  • ~Warszawiak
    (2018-10-11 17:07)
    POlszewiki są wszędzie nawet opanowali TSUE ale to koncówka tego kalnu Szwab --niderland
  • ~Karmen
    (2018-10-11 17:23)
    Brawo Panie Profesorze Szpunar . Jest Pan dowodem na to , że my Polacy wnosimy do Europy nasze talenty .I coś tym zaznaczamy .
  • ~administrator lustrator kliki PO+PSL
    (2018-10-11 17:37)
    Wiadomo w czym będzie maczać palce ten neomarksistowski pachołek.
  • ~skoblar
    (2018-10-11 17:43)
    Liczę, że prof. Szpunar będzie normalnym sędzia a nie Gersdorfiną czy rozwydrzonym politykierem typu sędzia TSUE prof. Safjan. Jeśli okaże się, ze jestem naiwniakiem to znaczy tylko, iż lewactwo z PE pomyślało o cwanej zagrywce wobec reformy naszych sądów.
  • ~j23,5
    (2018-10-11 17:59)
    Jeśli tzw,apolityczny : POlszewik może być w TSUE to na pierwszego prezesa Sądu Najwyższego proponuję apolitycznego Jarosława Kaczyńskiego albo Krystynę Pawłowicz.Ziobro wg tego klucza też się nadaje ewentualnie zostawi legitymację partyjną w szafie.
  • ~Taktyk
    (2018-10-11 18:15)
    Dobrze, że nie Akademia Górniczo-Hutnicza w Katowicach, z tymi dyplomami PO kielichu. Jest nadzieja, że nie z T-72 będzie w plecy walił, tylko trochę subtelniej. Jakiś dynamit górniczy od szpunów kopalnianych, albo prosto w głowę stemplem.
  • ~cyc prawdyjan
    (2018-10-11 18:56)
    Polska umiłowany kraj Chrystusa pana naszego. jemu jeno pokłony a nie unii jakowejś i trybunałom jej wszetecznym.
  • ~[ ╲╱]∰[├─┤]
    (2018-10-11 18:56)
    Znów wybór polityczny...
  • ~cyc
    (2018-10-11 20:27)
    Ma w sobie coś z Rydzyka ten uszatek.
  • ~Euroentuzjasta
    (2018-10-11 20:57)
    Mam nadzieję, że pomoże dołożyć tym oszustom, kłamcom z niedemokratycznego rządu Polski. Ich trzeba karać, karać i sadzać do więzień za to łamanie konstytucji.Życzę im szczerze tego.
  • ~Czołem wielkiej Polsce
    (2018-10-12 08:31)
    Wiceminister PO-PSL .... no to Polska jest pozamiatana :( kolejny "niemiecki przydu...as"
  • ~Stary Obserwator
    (2018-10-12 09:54)
    Czy to nie znamienne, że Polacy wyróżniani w światowym rankingu lub awansowani w dziedzinach mało wymiernych są wówczas gdy ich działalność jest "poprawna politycznie" wg decydentów. Ta poprawność polityczna nie koniecznie musi służyć Polsce i Polakom a czasami jest elementem gry polityczne. Przykłady każdy na pewno zna.
  • ~Wilga
    (2018-10-12 09:58)
    Aż strach się bać co to teraz będzie.Jeszcze nie będzie sprawy a już będzie ogłoszony wyrok.

Może zainteresować Cię też: