Polska wetuje Kartę Praw Podstawowych UE. "Dziś ofiarą dyskryminacji stają się chrześcijanie"

| Aktualizacja:

Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro podjął decyzję o zawetowaniu Konkluzji Rady Unii Europejskiej w Brukseli w sprawie stosowania Karty Praw Podstawowych Unii Europejskiej w 2017 roku. Oznacza to, że nie zostanie ona przyjęta, ponieważ wymaga to jednomyślności - czytamy w wydanym przez Ministerstwo Sprawiedliwości oświadczeniu.

wróć do artykułu
  • ~ziutek
    (2018-10-14 19:01)
    Niech on nie straszy i nie pier.......
  • ~Polsko zguba twa, w Rzymie.J.Slowacki
    (2018-10-13 04:24)
    Polityka a religia w Polsce od wiekow kreci sie razem.Czas juz najwyzszy,te dwie strony odseperowac od siebie.Ten zwiazek doprowadzil nas w historii do wielu nieszczesc,o ktorych nie mozna pisac na kontrolowanym forum przez cenzure urzedowa.Wpisujacych nie interesuje podmiot dyskusji,tylko wyrzucaja ze siebie slogany i bajki,ktore powtarzaja jak papugi.Nie interesuja was prawdy biblijne,niezaleznie czy jestes katolikiem, czy ateista,to na jakiej podstawie bronicie kosciola ,ktory sluzy politycznej grze.Historia nawet oficjalna Kosciola rzymskokatolickiego, tez was nie interesuje,a to ma wazny wymiar polityczny.Wiekszosc jest przekonana ,ze zbawienie ma z przynaleznosci do Kosciola katolickiego,a to na jakiej podstawie ?,na jakiej podstawie wierzycie,ze ten kosciol jest zalozony przez Jezusa Chrystusa.W Biblii zbawienie jest przez przyjecie nauki Bozej i Pana Jezusa Chrystusa,nie ma zadnych kosciolow zbawiajacych,to jest w Biblii.Historia na lini Kosciol rzymskokatolicki, a Polska to jeden splot dramatow ,ale tu znowu zaslona dymna z tradycji.Tradycja moze byc nie raz zgubna,np.dziadek byl przestepca,tatus takze no ,to ja musze byc takim samym jak oni !.Dzisiaj w 2018 roku,narod polski,zyje w amoku religijnej obludy,gdzie powtarzane klamstwa ,bajki staja sie prawdami.Gdybysmy ten model zastosowali w zyciu,no to nie byloby internetu, tylko wypas barankow ,bydla i radlo.To wstyd ,ze nie mozna zaklamania,oszustwa dzisiaj otworzyc przed oczami narodu,ktory jest pograzony w hipnozie obludnej religii.Kto za tym stoi ?.
  • ~rychu
    (2018-10-13 00:11)
    czy Polska juz jest fromalnie panstwem wyznaniowym ??!!!!!!! chyba jeszcze nie, wiec kogo ten palant reprezentuje ??!!!!!!!!!!
  • ~Wierzący
    (2018-10-12 20:23)
    Święta prawda,jak papież o tym nie mówi, to muszą świeccy.
  • ~hh888
    (2018-10-12 16:35)
    Zibro, tak trzymaj! Polska ci to wynagrodzi.
  • ~Polak
    (2018-10-12 15:32)
    Kolejny sukces z serii 27:1
  • ~bumerang
    (2018-10-12 15:07)
    Brawo min. Ziobro. Europa zachodnia sama sobie strzela w brzuch, bo ma mózgi przeżarte głupotą, arogancją i nienawiścią do siebie.
  • ~Chrzescijanin
    (2018-10-12 14:02)
    Widac ,ze plebanie pracuja,az dym wali z komputerow.Tylko na jedno nie moga odpowiedzic, czy chrzescijanin klamie ,czy mowi prawde.Chrzescijanstwo to nie polityka !.
  • ~Chrzescijanin - Polak z krwi i kosci.
    (2018-10-12 13:43)
    Re : oz.Skad tyle tych walniec w klawiature ?.To nie wazne,a tylko prawda historyczna ,ile milionow ludzi zabil Krk ?,Swieta Inkwizycja byla ,czy nie !.Nastepna sprawa ,czy ty wiesz,ze kto odstepuje od litery Biblii i glosi inna Ewangelie,tu zacytuje.List do Galatow rozdzial 1 wiersz 4 - 9.Innej jednak Ewangelii nie ma : sa tylko jacys ludzie,ktorzy sieja wsrod was zamet i ktorzy chcieliby przekrecic Ewangelie Chrystusowa.Ale gdybysmy nawet my lub aniol z nieba glosil wam Ewangelie rozna od tej,ktora wam glosilismy - niech bedzie przeklety !.Juz to przedtem powiedzielismy,a teraz jeszcze mowie :Gdyby wam kto glosil Ewangelie rozna od tej,ktora od nas otrzymaliscie - niech bedzie przeklety !. Co powiedzial Apostol o Panu Jezusie ?.Dzieje Apostolskie rozdzial 4 wiersz 12.i nie ma w zadnym innym zbawienia,gdyz nie dano ludziom pod niebem zadnego innego imienia ,w ktorym moglibysmy byc zbawieni.List do Rzymian rozdzial 10 wiersz 9.Jezeli wiec ustami swoimi wyznasz ,ze JEZUS JEST PANEM,i w sercu swoim uwierzysz ,ze Bog Go wskrzesil z martwych - osiagniesz zbawienie.Rz 6,9 -10.wiedzac,ze Chrystus powstawszy z martwych juz wiecej nie umiera,smierc nad Nim nie ma juz wladzy.Bo to ,ze umarl ,umarl dla grzechu tylko raz,a zyje,zyje dla Boga.Ew.sw.Lukasza rozdzial 22 wiersz19 - 20.Nastepnie wzial chleb odmowiwszy dziekczynienie polamal go i podal mowiac : to jest Cialo moje,ktore za was bedzie wydane : to czyncie na moja pamiatke !.Tak samo i kielich po wieczerzy,mowiac : Ten kielich to Nowe Przymierze we krwi mojej,ktora za was bedzie wylana.Pomiedzy pamiatka a tym co sie dzieje na oltarzach w katolickich kosciolach, jest roznica.Jezus to powiedzial przed swoja smiercia krzysowa siedzac ,w swoim ciele i krwi !.Ew.sw.Jana rozdzial 6 wiersz 62 -63.A gdy ujrzycie Syna Czlowieczego,jak bedzie wstepowal tam,gdzie byl przedtem ?,Duch daje zycie : cialo na nic sie nie przyda.Slowa ,ktore Ja wam powiedzialem ,sa duchem i sa zyciem.Chrzescijanie to sa ludzie wierzacy w Slowa Pana Jezusa Chrystusa.W Biblii Tysiaclecia tlustym drukiem wpisane podtytuly w orginalnych tekstach nie istnieja,nie ma tam zadnej Eucharystii,tylko chleb i wino,to symbole ale i duchowe zjednoczenie sie z Cialem Krwia Syna Bozego,nie ma zadnej transsubsstancjacji !.Dzisiaj tysiace chrzescijan biblijnych jezdzi do Afryki,Azji i wszedzie gdzie sie tylko da,gina w meczarniach,sa bici, za co, za gloszenie czystego Slowa Bozego.W Syrii setki tysiacy ludzi sie nawrocilo na chrzescijanstwo biblijne,oni poznali tresc Biblii,dlaczego ich biedakow nie przyjmujecie do Polski,oni sa dobrze wyksztalceni.Odpowiedz bo zagrazaja komu ?.Ew.sw.Jana rozdzial 14 wiersz 1.Niech sie nie trwozy serce wasze.Wierzycie w Boga ?.I we Mnie wierzcie.Dlaczego zniklo biblijne drugie przykazanie Boze.Liczba 10 pozostala ,z powodu podzielenia dziesiatago przykazania na dwa oddzielne.Jak jest przeczytajcie w Ksiedze Wyjscia rozdzial 20 wiersz 4 -6.Ksiega Powtorzonego Prawa rozdzialm 5 wiersz 8 - 10.Ocencie to sami !.
  • ~0z
    (2018-10-12 11:26)
    Brawo panie ministrze Unijne lewactwo chce by dalej chrześcijanie byli mordowani na całym świecie Wetować wszystko co jest niezgodne z naszą racją stanu co szkodzi Polsce i polakom i pomija oraz neguje fakty mordowania katolików
  • ~Futerkowy mściciel
    (2018-10-12 11:08)
    Pisowska Plugawa Zmiana prowadząca pogańską, nieludzką nagonkę na uchodźców, ma z chrześcijaństwem tylko tyle wspólnego, że stale wykorzystuje instrumentalnie Kościół i wiarę do swoich celów, jaskrawie sprzecznych z zasadami wiary. Pisowscy notable będą się za to smażyć w piekle razem ze wszystkimi, którzy ich w tym pogańskim procederze wspierają - także z Wami hejtujące tu dla PiS-i Misiaczki. Dobrego dnia - korzystajcie póki możecie... :-)
  • ~Chrzescijanin
    (2018-10-12 11:03)
    List do Rzymian rozdzial 5 wiersz 12.Dlatego tez jak przez jednego czlowieka grzech wszedl na swiat,a przez grzech smierc,i w ten sposob smierc przeszla na wszystkich ludzi,poniewaz wszyscy zgrzeszyli.Rozdzial 3 wiersz 22 - 25.Wszyscy bowiem zgrzeszyli i pozbawieni sa chwaly Bozej,a dostepuja usprawiedliwienia darmo,z Jego laski,przez odkupienie ,ktore jest w Chrystusie Jezusie.Jego to ustanowil Bog narzedziem przeblagania przez wiare moca Jego krwi.Rozdzial 10 wiersz 9.Jezeli wiec ustami swoimi wyznasz,ze JEZUS JEST PANEM ,i w sercu swoim uwierzysz ,ze Bog Go wskrzesil z martwych - osiagniesz zbawienie.Ew.Sw.Lukasza rozdzial 1 wiersz 46 - 47.Wtedy Maryja rzekla : Wielbi dusza moja Pana, i raduje sie duch moj w Bogu ,moim Zbawcy.List do Galatow rozdzial 4 wiersz 4.Gdy jednak nadeszla pelnia czasu,zeslal Bog Syna swego,zrodzonego z niewiasty,zrodzonego pod Prawem.
  • ~rafaello
    (2018-10-12 10:58)
    Czy do listy prześladowanych można by dopisać Polaków wyrażających swoje obawy wobec postępowania pisowskiej sitwy, prześladowanych przez pisowską policję i prokuraturę?
  • ~Chrzescijanin
    (2018-10-12 10:49)
    Jak na razie, to wlasnie ty czlowieku walczysz z chrzescijanstwem.Na forum mamy na to dowody.Wielokrotnie przepisywane cytaty z Biblii Tysiaclecia ,byly przez cenzure panstwowa ,usuwane, a to z jakiego powodu ?.Komu tak przeszkadza tresc Biblii,ktora jest fundamentem wiary chrzescijan,a nie katolikow,ktorzy maja swoje tradycje,dogmaty,doktryny i okultyzm.Kogo ty w koncu reprezentujesz ?,o jakiej ty wolnosci slowa i wyznania mowisz.Skoro tak walczysz o prawde ,to sprawdzimy twoja prawdomownosc,przepisze trzy przyklady biblijne,z Biblii katolickiej.
  • ~jurekc
    (2018-10-12 09:56)
    Jak długo mamy się jeszcze wstydzić za poziom polityków dobrej zmiany - kompletna żenada , wstyd mi za nich - Europo przepraszam , kiedyś to naprawimy
  • ~nie chodze do zboru
    (2018-10-12 08:59)
    czego mozna powtarzam mozna sie spodziewac po zerze kolo d---py mnie lata religia ja chce miec prawa na codzien potrzebne do zycia
  • ~amira
    (2018-10-12 08:30)
    tyle złego co ten człowiek zrobił dla mojego kraju to nie do opisania
  • ~motek
    (2018-10-12 08:27)
    PiS jest wasalem kościoła.
  • ~jj26
    (2018-10-12 08:25)
    PiS-owski nieuk i kretyn.
  • ~Dobrze poinformowany
    (2018-10-12 06:49)
    Nie tylko Polska, Węgry też. Wiadomości z polskiej prasy.

Może zainteresować Cię też: