Polska wetuje Kartę Praw Podstawowych UE. "Dziś ofiarą dyskryminacji stają się chrześcijanie"

| Aktualizacja:

Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro podjął decyzję o zawetowaniu Konkluzji Rady Unii Europejskiej w Brukseli w sprawie stosowania Karty Praw Podstawowych Unii Europejskiej w 2017 roku. Oznacza to, że nie zostanie ona przyjęta, ponieważ wymaga to jednomyślności - czytamy w wydanym przez Ministerstwo Sprawiedliwości oświadczeniu.

wróć do artykułu
  • ~0z
    (2018-10-12 11:26)
    Brawo panie ministrze Unijne lewactwo chce by dalej chrześcijanie byli mordowani na całym świecie Wetować wszystko co jest niezgodne z naszą racją stanu co szkodzi Polsce i polakom i pomija oraz neguje fakty mordowania katolików
  • ~ ~
    (2018-10-11 19:22)
    Zero-ziobro-dyktafon ma rację! trzeba chronić i d i o t ó w-katoli którzy zamiast w kościele modlili się pod bramą gdzie mierny prezydent pracował! A najbardziej trzeba chronić księży p e d o f i l i , krzywdzicieli dzieci!
  • ~obserwer_1
    (2018-10-11 19:31)
    Nie Polska wetuje! tylko kre tyn Ziobro!!!
  • ~veritas
    (2018-10-11 20:53)
    No, i odpływamy z Polski do wolski. PIS dzi prezio już 10 lat temu ten kierunek wyprowadzenia Polski do wolski zapowiedział na kongresie PIS, plugawiąc Hymn Polski, gdy wymrukiwał :"Marsz, marsz, Dąbrowski/ Z ziemi polskiej do wolski".
  • ~ Gazeta Wyblakła
    (2018-10-11 19:42)
    Ziobro doniósł do UE na Polaków którzy przeszkadzali polakom "katolikom" modlić się!
  • ~Z
    (2018-10-11 19:28)
    Co prawda to prawda p. Ziobro swieta racja.
  • ~Zepp
    (2018-10-11 19:10)
    A najmocniej jest prześladowany chrześcijanin Rydzyk
  • ~brawo PiS!
    (2018-10-11 19:35)
    1:27 to ulubiony przez pisowców wynik
  • ~Stann
    (2018-10-11 19:23)
    Zfermentowany umysł Ziobry,już nie jest ukrywany,ale dorównał zanikowi rozumu Kaczyńskiego,morawieckiego i in pisowców.Postawione weto KE i jego uzasadnienie,jest tak zakłamane i głupie,że pozostałe kraje WE,utwierdzą się w przekonaniu,że głupim dyskusji się nie prowadzi.Klucz do usunięcia zarazy pisowskiej,leży nie w UE ale tylko i wyłącznie w rekch Polaków.,Tym kluczem jest masowy udział Polaków w nadchodzących wyborach.
  • ~77
    (2018-10-11 19:18)
    Ziobro jeszcze 10 lat i bedzie wygladal jak sam jaroslaw !!!
  • ~Tt
    (2018-10-11 19:57)
    Prawda jest taka zejak zabijemy chrześcijaństwo to przyjdzie inna religia bo,świat nie lubi próżni .Ja juz wole to to jest !,,
  • ~polak alkoholik, bo jak tu nie pic
    (2018-10-11 19:46)
    i znow smrod pisokalmukow z republiki kartoflano katolickiej rozniosl sie po europie.
  • ~arab
    (2018-10-11 22:33)
    To ze zginelo 98 osob to TYLKO WINA JAROSLAWA KACZYNSKIEGO TO ON WPOIL POLAKOM NIENAWISC niech Ziobro nie klamie
  • ~@# nigdy z PIS
    (2018-10-11 21:03)
    Już raz "zawetował" przeszczepy co kosztowało kilu ży cie a teraz mnie wierzącego katolika obraża. TAK ZIOBRO OBRAŻA mnie , wierzącego KATOLIKA który nie jest prześladowany.
  • ~xxl
    (2018-10-11 20:17)
    polska bańka mydlana katolicka do bólu nie pasuje do unii europejskiej ze względu na zapóżnienie cywilizacyjne i mentalne.dlatego panie Ziobro proszę się nie krępować , proszę spełnić marzenie tego chama i wychodzimy z unii
  • ~hugo
    (2018-10-11 22:00)
    Czyli w Unii w 21 wieku stosuje sie jeszcze "liberum veto". Straszne.
  • ~dyktatura lewactwa
    (2018-10-11 20:12)
    W brukselskiej lewackiej Unii chrzescijanin jest blokowany a zbok i muzułmanin faworyzowany.
  • ~kox
    (2018-10-11 23:51)
    Nie chrześcijaństwo tylko katolicyzm a katolicyzm to nie jest najważniejsza religia w Europie.
  • ~bbc
    (2018-10-11 21:58)
    i objawil sie geniusz sub zerowca
  • ~ZbychZero
    (2018-10-12 06:12)
    Precz z kaszyzmem!

Może zainteresować Cię też: