Kempa: Nie poddamy się przymusowej relokacji uchodźców. Trzymamy kurs

| Aktualizacja:

Minister ds. pomocy humanitarnej Beata Kempa powiedziała w piątek w Gdańsku, że negatywne stanowisko rządu dotyczące braku zgody na przymusową relokację do Polski uchodźców jest stałe i się nie zmieni.

wróć do artykułu
  • ~amira
    (2018-10-14 15:58)
    Śliczna kobieta prawdziwa Polka katoliczka
  • ~wymyśliła sposób premiowania im się należy
    (2018-10-13 10:44)
    Bez niej Morawiecki nie sobie rady w tym niby rządzie.?
  • ~Mordeczka
    (2018-10-12 11:31)
    Klempa sie odezwala
  • ~re cep
    (2018-10-12 10:11)
    pisowsko - r uska agentura nie widzi, że to Rosja z Turcją, Syria i Libia są odpowiedzialne za zorganizowany eksport emigrantów do Europy ?
  • ~lolok
    (2018-10-12 09:47)
    Dlaczego rząd nas oszukuje w sprawie uchodżców?
  • ~lolou
    (2018-10-12 09:43)
    Przeciez w Polsce jest ich już kilkaset tysięcy i dostali pozwolenie na osiedlenie sie w Polsce..Nie tylko z Ukrainy,ale z krajów muzułmańskich i Afryki! Tłumnie walą do nas dalej! Ktoś tu nas oszukuje.
  • ~czy rozumiecie to , pawiany ?
    (2018-10-12 09:35)
    Miejsce nachodzców jest w Iranie i enklawach szejków w Zatoce Perskiej.
  • ~kempy na drodze to niebezpieczna jazda
    (2018-10-12 07:39)
    A za Oceanem rudy przyjaciel pprezydenta pprezesa i ppremiera oddaje cześć gen. K. Pułaskiemu. Po co mu to ? Nie spytał Kempy po drodze na mównicę.
  • ~Wera
    (2018-10-12 06:47)
    Zapomniała Pani że Ukraińców jest więcej za rządów PiSu .już ich jest kilka milionów .do tego są Hindusi których sprowadzacie Wietnamczycy jest ich teź kilka milionów .Murzyni i Muzułmanie.Jak to zliczyc to ich jest więcej niź Polaków .PROSZĘ NIE WCISKAĆ KITU.LUDZIOM. BO W KRAKOWIE TO WIDZIMY.i juź naprawdę nie potrzebujemy żadnych obcokrajowców .
  • ~Fryzjerska
    (2018-10-12 06:42)
    Ta pikna k...znowu włosów nie wymyła.
  • ~Gbur
    (2018-10-12 06:11)
    no i Pani Kupa się wypowiedziała i smród się rozszedł.Az sie dziwie temu kandydujacemu do Rady ze wziąl sobie taaakie nic do pomocy.Napewno wygra.
  • ~Fraulein Cellulitis
    (2018-10-12 03:21)
    a co tam Matołuszek przewa;ił w Marrakeszu????
  • ~vallenrod
    (2018-10-12 00:03)
    w trosce o zdrowie i życie nachodźców nie wolno nam i przyjąć, Polacy zabijają rocznie pijaku samochodami wielu ludzi, to bardzo niebezpieczne
  • ~44 dawniej też 44
    (2018-10-12 00:00)
    @vallenrood.... i nikogo nie mordują z allahem na ustach i pasem szahida na wacku. Wiedziałeś o tym matołku kupujący kodziarski kit?
  • ~europa tonie w asfalcie
    (2018-10-11 23:59)
    Niemcy to juz prawie Afryka...Na ulicach miast jest doslownie czarno.
  • ~vallenrood
    (2018-10-11 23:49)
    jak wpuścimy nachodźców to będzie jeszcze większy ruch na drogach i jeszcze więcej wypadków samochodowych, allahu abkar - terroryści z www . thereligionofpeace . com - ulubionej religii Adolfa H.
  • ~vallenrood
    (2018-10-11 23:43)
    Polacy zabijają rocznie pijaku wielokrotnie więcej ludzi samochodami niż wszyscy europejscy terroryści razem wzięci. Wiedzieliście o tym matołki kupujące pisowski kit?
  • ~Kopaczka na metr głęboka
    (2018-10-11 23:34)
    multikulturalni UBywatele, bierzemy ich każdą liczbę, tak jak nam towarzysz Soros przykazał.
  • ~Inżynier Wiewióra
    (2018-10-11 23:24)
    Mieszkam na wsi przy zachodniej granicy Polski (do Berlina 60 km), czyli najbardziej odległej części kraju od Ukrainy. Mimo to w tej chwili 1/5 mieszkańców mojej wsi to Ukraińcy. Doszło do tego, że w sklepie właściciel obok niemieckich metek wywiesił ukraińskie. Wpuszczonego przez PiS Bangladeszu oczekujemy z początkiem roku. Wtedy dla Polaków nie będzie już tutaj miejsca. W 100 - lecie odzyskania niepodległości, PiS rozmontowuje tę niepodległość milionami nachodzców.
  • ~Bart K.
    (2018-10-11 23:11)
    Przymusowej relokacji nie ma od 29 czerwca 2018r. Czy ona wie o czym mówi, czy jek zwykle populistyczne ble, ble,ble...?

Może zainteresować Cię też: