Renata Beger powinna pilnować męża

Prawybory we wrzesni 07.10.2007 WrzesniaFot. Mateusz Zielinski / Agencja MAZUR ANGELIKA KWIATEK SAMOOBRONA / Inne
Gdy żony nie ma, bo robi kampanię - mąż harcuje. Posłanka Samoobrony Renata Beger podczas prawyborów we Wrześni w pocie czoła rozdawała ulotki i autografy. A w tym czasie jej mąż za plecami flirtował z młodymi działaczkami - donosi "Fakt".
- Lepper: A niechby sobie Beger za te podpisy płaciła!
- Premier broni Renaty Beger
- Beger ma zarzut wyborczego fałszerstwa
- Beger kupowała podpisy na listach Samoobrony
- Renata Beger ucieka przed śledczymi
- Posłanka Beger z dwóją w indeksie
- Beger skazana na dwa lata w zawieszeniu!
- Tajemnicze porwanie wnuczka posłanki Beger
- Politycy o aferze Beger-Lipiński
- Matura bez bólu >>
Pogoda
POLSKA
Niedziela 2012-05-27

temp. min 1°C max. 26°C
opady:
niewielkie opady
Twoje miasto:
Program TV
Sprawdź program swojej ulubionej stacji:
Gdy tylko harująca na społeczne poparcie posłanka Beger zniknęła w tłumie zwolenników, jej mąż natychmiast wypuścił się na łowy. W oko wpadła mu młodziutka kandydatka Samoobrony do Sejmu - piękna Angelina Kwiatek. Tadeusz Beger przywitał się z nią wylewnie i zabawiał rozmową przez dobre kilkadziesiąt minut. Na słowach się jednak nie skończyło, bo ręce męża posłanki Beger czule wędrowały po plecach młodziutkiej działaczki - pisze "Fakt".
Nie ma się jednak co dziwić słabości pana Tadeusza. Nowa gwiazdka Samoobrony to bowiem wicemiss Wielkopolski. "W polityce chciałabym iść śladami pani Renaty Beger, a nie posłanki Sandry Lewandowskiej" - deklaruje lojalnie.
Ciekawe tylko, czy posłanka doceni to, gdy dowie się o czułościach, jakie polityczna debiutantka wymienia z jej mężem - zastanawia się "Fakt".





















Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!