Policjanci uczą się, jak szanować gejów
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji jest wstrząśnie zachowaniem kilku policjantów, którzy w trakcie służby pozwolili sobie na skomentowanie zachowania uczestników jednej z feministycznych manifestacji. Dlatego chce ich nauczyć szacunku wobec feministek i gejów. Policjanci zostaną poddani tęczowej "resocjalizacji".
- Geje-pingwiny kontra politycy z zasadami
- "Homoseksualizm to uszkodzenie mózgu"
- Wyborczy pozew obrażonego geja
- SLD za prawem gejów do szcześcia
- "Nasz Dziennik" podlicza finanse gejów
- Cejrowski wyleciał też z radiowej Trójki
- Polityk w objęciach z transseksualistą
- Gejowskie książki dla polskich dzieci
- Polscy geje pomogą kolegom na Ukrainie
- Wszystko, co musisz wiedzieć o opalaniu >>>
Pogoda
POLSKA
Wtorek 2012-05-29

temp. min 4°C max. 24°C
opady:
niewielkie opady
Twoje miasto:
Program TV
Sprawdź program swojej ulubionej stacji:
Specjaliści z Kampanii Przeciw Homofobii nauczą ich, jak być wrażliwym w kontaktach z gejami i rozpoznawać na ulicy homofobów - pisze "Nasz Dziennik". Dwustu kadetów z Ośrodka Szkolenia Policji w Gdańsku już w środę i czwartek zostało przeszkolonych w zakresie tolerancji, przeciwdziałania dyskryminacji wobec osób homoseksualnych , biseksualnych i transseksualnych.
>>> SLD za prawem gejów do szczęścia
Organizatorami bezpłatnych warsztatów są Ośrodek Gender Studies Uniwersytetu Gdańskiego, stowarzyszenie Kampania Przeciw Homofobii - Oddział Trójmiasto oraz Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku. Wszystko za wiedzą i akceptacją szefa MSWiA Grzegorza Schetyny - zaznacza gazeta.






















Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!