Dziennik.plPolityka

Środa, 15 lutego 2012

Imieniny: Faustyna, Jowity, Georginy

Ziobro: Ktoś chce zlikwidować szefa CBA

2009-10-06 | Ostatnia aktualizacja: 20:19 | Komentarze: 0 | skomentuj

Były minister sprawiedliwości jest pewien - afera hazardowa w PO to afera kryminalna. "Tylko naiwni myślą, że politycy z pierwszych stron gazet bezinteresownie angażują się w zmiany w prawie" - mówi Zbigniew Ziobro w Polskim Radiu. Dodaje, że komuś zależy na usunięciu szefa CBA.

Pogoda

POLSKA

Środa 2012-02-15

temp. min -16°C max. 3°C
opady: umiarkowane opady

Twoje miasto:

Program TV

Sprawdź program swojej ulubionej stacji:

Zdaniem Zbigniewa Ziobry to nie przypadek, że Mariusz Kamiński dostanie dziś zarzuty za akcję Centralnego Biura Antykorupcyjnego w ministerstwie rolnictwa za rządów Andrzeja Leppera. Europoseł PiS przypomina, że to Kamiński odpowiada za wykrycie afery hazardowej.

>>>Zobacz, jak tłumaczył się Chlebowski

"Dzisiaj Platforma sprawuje władzę i trzeba jej spojrzeć na ręce" - mówi Ziobro.

"Trzeba wyjaśnić też gigantyczny skandal, który kojarzy się z działaniem mafii włoskiej polegającym na stawianiu zarzutów uczciwym policjantom i sędziom, by odsunąć ich od śledztw. Dzisiaj Mariuszowi Kamińskiemu stawia się fałszywe zarzuty i chce się go prawnie zlikwidować" - broni szefa CBA były minister sprawiedliwości.

Mn
Źródło: Dziennik.pl

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.
Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Wiadomości Polityczne

    Walentynki w
Dziennik.pl Walentynki w Dziennik.pl
    «