Wypowiedzi: 76
1 2 3 4 ... 8 starsze
 • ~wsi2013-10-01 14:45

  Kaczyński dlaczego Bochenek Lecha wprawiała w zły nastrój informując ,że prasa zaatakuje mamusie ! czy wie kto ukrywa się na liście IPN ?

 • ~TW Kalina2013-10-01 14:42

  Matka prezesa koleżanka Bolka ten wygrywal w Toto-Lotka a mamusia za ,,pobory " latała na zakupy do Anglii ?

 • ~Alik2013-10-01 14:26

  Zamach Kaczyńskiego na ... lustracje
  Kaczyński zamierza doprowadzić do likwidacji Urzędu Rzecznika Interesu Publicznego oraz przekazać lustracje do „swojego” IPN, Czy przyczyną są identycznie brzmiące na Liście Wildsteina nazwiska... Jawiga Kaczyńska oraz Adam Massalski?

  Informacje o tekście
  Typ tekstu: PiS inaczej
  Autor: Zbigniew Nowak
  Źródło: raportnowaka.pl
  Publikacja: 2006-01-19 04:42:50
  Czytano: 4407 razy

  » Narzędzia
  » Poleć stronę RaportNowaka
  » Drukuj ten tekst

  » Załączniki do artykułu
  Lista Wildsteina- Kaczynska
  plik PDF, 47 kB
  Lista Wildsteina- Massalski
  plik PDF, 23 kB

  List otwarty do Jarosława Kaczyńskiego


  Szanowny Panie „Prezesie”!

  W związku z wyrażonym przez pana partie, Prawo i Sprawiedliwość zamiarem przenie-sienia lustracji do Instytutu Pamięci Narodowej oraz tym samym chęcią zlikwidowania Urzędu Rzecznika Publicznego, zwracam się do Pana z prośbą o umieszczenie w Internecie zaświadczeń wydanych wszystkim posłom, senatorom oraz liderom pana ugrupowania o nadaniu statusu pokrzywdzonego przez Instytut Pamięci Narodowej.

  W szczególności w Internecie winna się znaleźć całość dokumentów uzyskanych z IPN w tym zaświadczenie potwierdzające status pokrzywdzonego takich osób:

  Senator Massalski, były rektor Akademii Świętokrzyskiej
  Jadwiga Kaczyńska – matka pana prezesa.

  W obydwu przypadkach takie samo nazwisko występuje na Liście Wildszteina. Umieszczając zaświadczenia choć by tylko osób potwierdzi Pan brak niecnych zamiarów oraz wykluczy jakiekolwiek megatywne skojarzenia.

  Podnoszę, że od prawie roku senator PiS, Adam Massalski zapewniał opinie publiczną wojewodztwa świętokrzyskiego, że wystąpi o nadanie mu statusu pokrzydzonego przez organy bezpieczenstwa państwa. Do obecnej chwili tego nie uczynił.

  Link do Listy Wildszteina - Jadwiga Kaczyńskia

  Link do Listy Wildszteina – Adam Massalski

  Nadto, proszę odpowiedzieć na następujące pytanie: Czy jest Panu wiadomym, że w Urzędzie Rzecznika Interesu Publicznego znajduje się jeszcze około 5 tys oświadczeń lustracyjnych, w tym przede wszystkim - sędziów, prokuratorów oraz adwokatów, które nie zostały nigdy objęte postępowaniem sprawdzającym?

  Nasuwa się podejrzenie, że likwidując na obecnym etapie działalność tego urzędu, doprowadzi Pan do zaniechania lustracji tych osób. Czy powodem braku chęci do zlustrowania ww. środowisk jest fakt dziwnego unikania przez Pana i partyjnych kolegów odpowiedzialności karnej oraz wątpliwości w stosunku do Pana matki, która jak powszechnie wiadomo, pracowała w Instytucie Badań Literackich?

  O Instytucie jest powszechnie wiadomo, że pozostała on w dużym zainteresowaniu pani pułkownik B. z UB.

  W Internecie winna sie bezwarunkowo znależć całość dokumentacji znajdącej sie w IPN, dotycząca pana oraz Pana brata - prezydenta RP. Jest prawdopodobnym, że może się w tej dokumentacji znajdować np. informacja o tym, w jaki sposób Pana rozdzina podpisała umowę na znany panu film. KACZYŃSKI -KURDUPLU JAKIEJ UDZIELIŁEŚ ODPOWIEDZI ?

 • ~Wanda2013-10-01 14:08

  Matoły wszędzie szukają haków, ale sąd pokazał że to gra polityczna POpaprańców.

 • ~ciekawy2013-10-01 13:58

  A czy już umorzyli w sprawie finansowania ubiorów donalda, jego żony, cygar, alkoholi ?

 • ~brutus2013-10-01 10:53

  Oczywista oczywistość, że kartofel powinien zapłacić podatek. Podły karzeł ma jeszcze starych znajomków w prokuraturze. Co to znaczy jarosław ..'jako organ statutowy'? Że obrzydliwiec jest jak organ i wypierdek mamuta to widać gołym okiem ale co to za kategoria prawna.

 • ~LILIPUTY Z P.O.2013-10-01 09:33

  MAFIA W RZĄDZIE MAFIA W SĄDZIE I NIE DALI RADY.

 • ~JAZDA BEZ TRZYMANKI2013-10-01 09:31

  A TERAZ TOMCZYKA CHAMA Z P.O. DO SADU I ODSZKODOWANIE.

 • ~Tylko pytam2013-10-01 09:30

  I ZNOWU PLATFORMA NIE DAŁA RADY.
  KTÓRY TO JUŻ RAZ 20 30.
  ALE Z WAS PLATFUSY NIEUDACZNIKI.

 • ~Sdziadek2013-10-01 09:22

  Kaczynski z reszta obydwaj okradli Polskie i zabezpieczyli sobie majatki na cale zycie ale najlepiej zabezpieczyli wszystkie swoje dzieci ;Postawili im palacez marmurowymi schodami dla trojga--na Forydzie,.,., dla pieciorgo w Teksasie i siedmioro w Kanadzie...A dla tradycji kupili im malutkie dzialeczki i w polsce;;;0,5 ha w Wilanowie ,1 ha nad jez.Dabrowno pod Grunwaldem a pozarem to o ho,ho,ho,ho...Nieprawdaz ?? lamingi.i nie tylko...

1 2 3 4 ... 8 starsze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.
Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!
Prognoza pogody i program TV