Wypowiedzi: 178
1 2 3 4 ... 18 starsze
 • ~mojra2013-11-30 19:20

  alez ten psycholog pierdzieli...kto mu dal dyplom?

 • ~ALA2013-11-30 16:27

  POdczerwień tak ma to młodsi bracja CZERWONEJ ZARAZY widać to w Głosowaniach SEJMOWYCH

 • ~m-532013-11-28 23:08

  Niezły pseudonaukowy bełkot. Tzw. dorabianie ideologii.
  A dla mnie to porozumiewawcza gestykulacja żuli z Targówka lub klientów ZK.

 • ~jozio bak2013-11-28 13:23

  tak wygladaja zamachowcy

 • ~gość2013-11-28 10:14

  Włodzimierzu Sz słownik ortograficzny by się przydał.

 • ~Mają nas za idiotów2013-11-27 19:15

  Zabawna , ze od razu z artykułem musi się ukazać jakas interpretacja psychologa... to tak jakby powiedziec, " słuchajcie to co widzicie na tym foto nie jest ważne, bo ja am powiem co na nim jest " ... masakra ze nawet bojąsię dać zinterpretować nam ludziom to co jest na fotach, które najwyraźniej, nie dało się wystarczająco dobrze ukryć, skoro dopiero po kilku latach są ujawnione.

 • ~czas ucieka, pierdel czeka2013-11-27 17:30

  On [Donald T.] będzie musiał powiedzieć, co zostało tam [w Smoleńsku] załatwione i co spowodowało takie, a nie inne zachowania. Jego obecna postawa, (...), że będzie mógł milczeć na ten temat, jest głęboko błędna.

  O ujawnionej przez "Do rzeczy" serii zdjęć poseł Macierewicz powiedział:
  - Sądzę, że w najbliższym czasie dowiemy się, co ten stan - tak szokujący dla każdego z nas - spowodowało. Co zostało tam załatwione, co oznaczały te wyciągnięte wzajemnie do siebie i przybijane piąstki. To okropne zdjęcia. Naprawdę okropne. Ja chcę jeszcze raz powtórzyć, im szybciej pan Donald Tusk spróbuje nam wyjaśnić, tym dla niego i dla nas jako narodu w jakimś sensie po prostu lepiej. Bo jego obecna postawa, która wynika jak rozumiem z takiego przekonania, że będzie mógł milczeć na ten temat, jest głęboko błędna. On będzie musiał powiedzieć, co zostało tam załatwione i co spowodowało takie, a nie inne zachowania. Może jest na to jakieś naturalne wyjaśnienie, nie mogę odrzucić takiej możliwości, że ono jest, wiec niech je pan premier Donald Tusk poda. Jeżeli nie poda, to zostaną tylko te najstraszniejsze.

  Zdaniem szefa ZP ds. smoleńskiej tragedii, A.Macierewicza, oprócz fotografii może pojawić się także nagranie z tego spotkania, obciążające Tuska.
  Wiceprezes PiS nie ma wątpliwości, że istnieje także nagranie ze spotkania obu polityków.
  - Niewątpliwie istnieje nagranie, nie ma wątpliwości. A doświadczenie ostatnich lat uczy, że jeżeli coś zostało utrwalone, to prędzej czy później dostanie się do opinii publicznej.

  Czyli jest tylko kwestią czasu, kiedy nagranie ze spotkania Putin-Tusk zostanie upublicznione (zapewne po to, aby dobić załganego kaszubskiego Burka).
  Premier Łotwy właśnie podał się do dymisji po tragedii w Rydze (w wyniku zawalenia się dachu marketu, śmierć poniosło kilkadziesiąt osób). A tchórzliwy, pozbawiony honoru Donald T. nadal trwa w charakterze tandetnego, PR-owskiego premiera, zapewne (słusznie) obawiając się poniesienia karnej odpowiedzialności za wszystko co związane jest ze smoleńską kaźnią.

 • ~Włodzimierz Sz2013-11-27 14:29

  Wierzoncy w zamach musi ijdż do lekarza. Zali Putin był by takim kretyniem żeby zabijać w swojiem domu? A z jakoj celu ?

 • ~stankow2013-11-27 13:05

  ...niech sobie zmieni na multiBRUDa

 • ~Nt.2013-11-27 11:53

  Sk...wiele dopieli swego.

1 2 3 4 ... 18 starsze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.
Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!
Prognoza pogody i program TV