• ~Jerzy
    (2012-01-11 10:19)
    Komentatorzy ,odwalcie się od Kaczyńskiego.PO Popierają tylko szaleńcy i samobójcy!!!
  • ~J
    (2012-01-11 15:59)
    Niskie chyba sa pobudki autora tego artykulu
  • ~franciszek
    (2012-01-11 15:36)
    NISCY ludzie tzw.,,kurduple,, nie powinni miec żadnej władzy.To są ludzie z wrodzonymi kompleksami psychicznymi i zawsze będą nadrabiać swójniski wzrost wręcz chorobliwą nienawiscią do innych.W mysl zasady ''trzeba tego co ma normalny wzrost poniżyc psychicznie.To samo dotyczy ludzi rudych.Rudy to ma wstrętny charakter.UWAŻAJCIE WIĘC i na rudych oraz na kurdupli.To są z natury podli i zakompleksieni ludzie.Inaczej być nie może.---
  • ~cd
    (2012-01-14 21:02)
    JAK RZĄDZĄ NISCY TO JEST PORZĄDEK, JAK RZĄDZĄ WYSOCY TO POWODUJĄ SAME GŁUPOTY
  • ~synteza
    (2012-01-11 13:29)
    "BZDURY - KACZYNSCY NIE MIELI NAWET 160 CM - TO TYLKO DANE Z ICH BIOGRAFII..."
    Obaj mogli mieć.
  • ~kaśka
    (2012-01-11 12:31)
    co to za podziały, niscy wysocy, grubi czy chudzi, każdy jest człowiekiem i serce ma po lewej stronie, nie każdy ma jednak sumienie i to akurat ze wzrostem nie ma nic wspólnego, niskich może jedynie motywowac bardziej to że się muszą więcej starać, przez to są bardziej operatywni,
  • ~Roman
    (2018-03-28 17:20)
    Niscy ludzie są bardziej ruchliwi i pracowici .Ja mam 162cm wzrostu ,ludzie mnie szanują i dobrze sobie daję radę w życiu.
  • ~elf
    (2012-01-11 12:43)
    Zakompleksieni kurduple narobili wiele zlego na świecie ,nalezy ustalic limity wzrostu dla polityków np. 175 cm i koniec ,swiat wtedy będzie lepszy
  • ~USA
    (2012-01-12 17:04)
    USA MA ZAWSZE WYSOKICH PREZYDENTOW, DLATEGO JEST ZBAWIENIEM SWIATA.
  • ~aussie1inc.
    (2012-01-11 18:28)
    Jest cala masa zdjec pana Lecha Kaczynskiego, jak przechodzi pod klamkami w Palacu Prezydenckim. Te klamki sa na wysokosci 160 cm., trzeba tez odjac wysokosc bucikow, co w sumie daje nie wiecej niz 152-153. 162 cm. to Kaczynscy chcieliby miec, podobnie jak urode czy inteligencje.