• ~lisica
    (2012-02-11 06:51)
    JEDEN WART DRUGIEGO- JAK DWA BLIZNIAKI.
    LIS BEDAC NACZELNYM " WPROST" ZROBIL TUSKA CZLOWIEKIEM ROKU 2011 --TYLKO NIE WIEM ZA CO TA NAGRODA?
    A TERAZ POCZEKAMY TROCHE I ZOBACZYMY JAK TUSK ODWDZIECZY SIE LISKOWI-CHYTRUSKOWI!!!
  • ~Robnad
    (2012-02-08 08:47)
    Wiesio13 bicz na PISiory
    ja cie namaściłem ,a ty tak mi dziękujesz?
    nie pierz jak POtłuczony w kółko tych samych bredni,chyba ,że masz od wiersza z GieW.
    nie mam zamiaru prostować kłamstw smarowanych w tym ścieku przez indywidua typu Czuchnowski, czy jakiegoś innego śmiecia.
    nie zniżam się,ty jesteś wyjątkiem,mnie bawisz .
    już ci to napisałem.twoje odloty wprowadzają mnie w dobry humor,gumkę musisz mieć wtedy rozciągniętą do granic.
    dobijają mnie tylko durne wtręty ,które wklepujesz jak mantrę co i rusz.

    POpraw się.
    P.S.
    owszem głosuję na PIS,tak jak wcześniej na PC.
    stać mnie na to,ale chyba tego nie zrozumiesz.
  • ~bolek
    (2012-02-08 08:57)
    Lis musiał uspokoić nerwy Tuska po tych ostatnich wpadkach w nagrodę Tusk mu odda kierowanie telewizją niby publiczna czyli rączka raczke myje bajer i pijar mają się dobrze
  • ~Condominium
    (2012-02-08 09:33)
    Opera mydlana - trzeci świat
  • ~Wiesio13 bicz na PISiory
    (2012-02-08 08:55)
    Wszyscy w nieprzychylnych komentarzach zapomnieli, kto przyznaje nagrodę. Kapituła składająca się z wyróżnionych, a nie redaktor naczelny czy dziennikarze tygodnika!
  • ~Wiesio13 bicz na PISiory
    (2012-02-08 08:54)
    ...nie pomoga PISki...i falszowanie postow PISdziolki
    BRAWO TUSK BRAWO POLSKA...!
    Katastrofa gnoma, rozpacz oszołoma!
    Nienawistni malkontenci, obcych służb rezydenci.
    Mają znowu dzień klęski, gdy polski interes zwycięski!
  • ~sig9
    (2012-02-08 08:51)
    Tusk to cwaniaczek, ktory zna sie tylko na intrygach wsrod swoich kolesiow partyjnych co mu dotychczas skutecznie zapewnialo przywodztwo w PO. Nie nadaje sie ten facet jednak zupelnie na premiera - choc jest mniejszym zlem niz oszolom Kaczynski. Ta nagroda to skandal - "Wprost" nie moze byc traktowane powaznie i wkrotce pewnie nastapi bankrutctwo tego pisma. Red. Lis, jednak, sprytny jak lis, zostanie pewnie jakims ambasadorem za swoje "zaslugi" dla Tuska.
  • ~cyklista
    (2012-02-08 09:04)
    Za 2011 Tuskowi nagroda się należała. Za to jeżeli nie weźmie się do roboty, to za 2012 dostanie kopa w d.
  • ~Strazu23
    (2012-02-08 08:51)
    Wiesio13 tak nieoficjalnie chciał bym zapytać troche sie krępuje ale nie wylizał byś mi też dupy po sraniu bo troche mnie odbyt piecze po wczorajszej kolacji wiesz jak jak jest no jak już wszystkim to i mi też byś wysiorpał .
  • ~hanka
    (2012-02-08 08:51)
    Bardzo sie ciesze.
    Nareszcie Polska ma premiera, ktory funkcjonuje dobrze w Europie. Nie to co jedgo poprzednik, za ktorego trzeba bylo sie wstydzic przed obcokrajowcami.
    Gratulacje i jak najlepsze zyczenia.