• ~rasputin
    (2012-03-06 15:38)
    pierwszy KASZALOT rp
  • ~już nie długo finisz !
    (2012-03-06 21:38)
    Bronek, ty już PO- winieneś spać w takiej kamizelce .
  • ~gosc
    (2012-03-06 20:33)
    Awaryjnie zatrzyma sie u Putina aby osobiscie pogratulowac wyborow.
    Pochla ,pozre i przyleci .
  • ~Belina
    (2012-03-06 20:37)
    NASZ UKOCHANY "MĄŻ STANU",
    a prezio-rez. pan Bronisław Wpadka-Komorowski, vel Bul i Nadzieji /sPOro/ - wygląda wprost IMPONUJĄCO i bardzo bojowo. Szkoda tylko ze walczył z krzyżem niemiłosiernie i kapelana płk za patriotyczną homilię w dniu 11.11 zrugał publicznie, za wytyk do władzy i z wojska usunąć kazał. Innych wpadek, gaf i odchyleń od kindersztuby itd ma mnóstwo na koncie. Ale to wszystko na plus LUDZISKA MU zapisują i bilans niezwykle dodatni ma nasz prezio!
    I teraz po ostatnich wizytacjach wszystko mu rośnie kolosalnie, bo taki on ludzki i sił nie żałuje dla narodu, a zdrowie Pierwszej Dam oszczędza i ze sobą Jej nie ciąga, bo taki z niego gentleman niebywały. Można by tak długo jeszcze, ale nie warto języka strzępić, bo zwolennicy PO, gdzie serce zostawił i tak Go chwalą i uwielbiają!
  • ~chlopakzwioski
    (2012-03-06 21:05)
    ten cymbał wszedł w kamizelkę - jego stara maciora by nie weszła.
  • ~Brunek Bul
    (2012-03-06 20:58)
    Szkoda że jeszcze Dziadzi nie ubrali w te kamizelki.To byłoby super foto.
    Tytuł : "Dwa grubasy w kamizelkach"
  • ~stefan z niesiołowa
    (2012-03-06 21:01)
    Ciekawe gdzie tym razem się zatrzyma "na uzupełnienie paliwa". Dobrze znamy te wycieczki Bula.
  • ~WIDMO
    (2012-03-06 21:09)
    ALE BOHATER JA CIE KRYNCE, WSZYSCY NAM ZAZDROSZCZA TAKIEGO KOZAKA
  • ~Ustawa z dnia xxx o informacjach xxx
    (2012-03-06 21:09)
    Ciekawe czy caly ten wylot jest tylko po to, aby znow miec miedzyladowanie w Erewaniu.
    Czas na instr...konsultacje.
  • ~wanda
    (2012-03-06 21:15)
    może gdzieś znajdzie się ślepy snajper !!! miejmy nadzieje ze tym razem rakieta Talibanow bedzie celna !