• ~wanda
    (2012-03-12 23:43)
    POPIERAM 100%
  • ~Badapesztu nie będzie...z Zyta, czy bez Zyty...
    (2012-03-12 21:56)
    Niestety nie bedziemy mieli juz nigdy hofmanów , bredzinskich, klempy, fatygi, ziobry,kurskie, karskie w "rzundzie"...nie beda nam przynosic "hunoru i zaszczytu " w swiecie ...prawda PIS-dzielcy !?
    P.S. A tak ładnie sie zapowiadało...a bedzie powtórka 1956 roku...ruskich nie trzeba, PISuary same sie ...powystrzelają !
  • ~wes
    (2012-03-12 16:55)
    ,,i tego wlasnie w Polsce potrzeba,,,chociaz to kobieta,ale ma twarda reke,i poukladane,w glowie,zapewne zrobi porzadek ze zlodziejami i oszustami w tym zapyzialym kraju,,,co jest nie na reke wszysykim kretaczom,
  • ~jam
    (2012-03-12 16:41)
    Tusk i Kaczyński są dla niej jak bracia. Przecież się kobita nie rozdwoi
  • ~rm
    (2012-03-12 17:01)
    na emeryturę, do kuchni dla wnuków smakołyki robić.sprzedała ideały poszła dla kasy, dziękujemy. chce zarobić niech pisze pamiętniki, miała swój czas co zrobiła zero. kasy zabrakło do sprzątania się nająć a nie swoje łapy wyciągać do kasy. jaki stolec prezydencki? za co, biedaczka nie wiedziała, że pusta kasa? dzięki nej, między innymi tak wygląda nasza sytuacja. amen.
  • ~Janusz
    (2012-03-12 17:07)
    JEDYNA MINISTER FINANSOW KTURA DBALA O ZWYKŁYCH LUDZI JEST SUPER ZNA SIE NA FINANSACH
  • ~nikodem
    (2012-03-12 17:39)
    To są już ostatnie podrygi Wielkiego Stratega.Widząc całą beznadziejność sytuacji opuściło go ok. 30 nalbliższych wspołpracowników (PJN i SP).Pozostali jedynie Płaszczak, Hofman no i ...Zyta. Paranoja coraz wyrazniejsza.
  • ~antypisdzielec
    (2012-03-12 18:33)
    No tak...już zakrywam monitor bo coś z tamtej strony rzuca sliną na mój komp...
    Hej, hej, tak kobieto, nie pluj na mój monitor...
  • ~Fajna Alpaka
    (2012-03-12 19:11)
    Nie nazywajcie Pani Gilowskiej babą - to mądra kobieta. PO co wartościowych ludzi obrzucać błotem. Jeszcze raz mówię mądra kobieta
  • ~KIBIC
    (2012-03-12 19:38)
    psiaki-GŁUPI,CHORE PSYCHOLE!!!