• ~A
    (2012-03-27 13:23)
    emeryt Tomek tam jest
  • ~Nick bele jaki.
    (2012-03-27 13:25)
    @pis-OWCA;jak piszesz te swoje"mądrości",to miej przed sobą słownik ortograficzny języka polskiego i korzystaj z niego.
  • ~Janek
    (2012-03-27 12:41)
    To Jasio Pietrzak jeszcze żyje?.Zebrała sie grupa wyleniałych frustratów marzących o zdobyciu władzy,a efekt ich poczynań będzie taki jak wynik Jasia Pietrzaka w wyborach prezydenckich-istna komedyja.
  • ~januszjanusz
    (2012-03-27 12:43)
    Kaczynski zwykly dran, ktory jeszcze nnic dla Polski nie zrobil ... Jaki cien rzuca Kaczynski ??? To ciem Hofmana. Banda bebili.
  • ~k.w
    (2012-03-27 12:55)
    kibole
  • ~kidman
    (2012-03-27 12:47)
    Utop się głupasie z PO to nie będziesz stary.
  • ~```kasienka```asienka```
    (2012-03-27 13:10)
    najlepsze jest to że pod kancelaria pana prezesa rady ministrów, demonstują sami starzy działacze kc i partyjniacy, teraz że Solidarny rząd chce im wziąść komunistyczne przywileje, to demonstrują,a syn dzialacza kc rajkunda kalskteina im przewodzi
  • ~anty zgnilizna moralna
    (2012-03-27 13:16)
    @Halinka, januszjanusz i ssPOlka

    Znow macie swoi 'temat' POmioty POmatolskie??

    Ty 'halinka' smierdzisz mi kangurzym goownem - jak biblijny oszust 'konrad wallenrod'

    JUZ DAWNO STOCZYLISCIE SIE NA ...DNO!
  • ~" w kamasze " ich albo "do lasu wywieźć"
    (2012-03-27 14:31)
    Jeden ze świadków przed komisją śledczą zeznawał, iż Gosiewski wpadł na pomysł - gdy strajkowały pielęgniarki za rządów pis w białym miasteczku - żeby je spakować do samochodów i wywieść do lasu.

    Nikt z pisuaru nigdy tego świadka nie oskarżył o fałszywe zeznania i mówienie nieprawdy.Schowali mordy w kubeł.
    Bandyckie metody ,podłe, nikczemne nie mające równych.

    Kacze łajno teraz szczerzy swoje próchniaki i "popiera" strajkujących.
    Co za fałszywe pyski.

    Dorn , który lekarzy chciał zakuć w kamasze - kolejny nikczemnik.
    Wszystko gra, poza dla "ciemnego ludu" -jak okreslił polskie społeczeństwo jewropejski dygnitarz Kurski specjalista od tanich leśniczówek.
  • ~zuza
    (2012-03-27 12:31)
    co takie stare wyleniale dziady jak dorn i kaczor robia wsrod darmozjadow chyba swoj ciagnie do swego oni tez przez dwadziescia lat brali pieniadze podatnikow i nic nie robili tylko zamet patrzec sie juz nie chce na te czerwone nieprzyjemne geby