• ~Lech
    (2012-03-28 09:12)
    Trudno nazwać ruszanie wargami spiewaniem !
  • ~vp
    (2012-03-28 09:07)
    Miller od zawsze jest idiotą ,to i tak zbyt wysoka ocena ,ale nie wypada wspominać o wrodzonym kretyniżmie.
  • ~opo
    (2012-03-28 09:11)
    temu czerwonemu palanrtowi juz calkiem bije.. to ze strachu przed trybunalem stanu ktory go nieuchronnie czeka..
  • ~niepatriota
    (2012-03-28 09:11)
    Mury to jest pieśń katalońskiego barda Lluisa Llacha i nie jest to pieśń antykomunistów. Mury (L'Estaca) to pieśń katalońskich nacjonalistów.
  • ~marek
    (2012-03-28 09:22)
    a czy Kwasniewska z pielengiarkami byla tam???
  • ~Lej na mur
    (2012-03-28 09:35)
    Mury runa predzej czy pozniej ,wielki oboz konecentracyjny zostanie zlikwidowany jeszcze tylko moze kilka miesiecy bedzie halal i koszer.
  • ~vh
    (2012-03-28 09:37)
    a co mialby mowic...

    Lepiej napiszcie jak to Aleksander Kwasniewski zostal niedawno "doradca duchowym" amerykanskiej firmy ktora jest miedzy innymi wlascielem operatora telewizji kablowej UPC
  • ~Komentator łze -elit
    (2012-03-28 10:13)
    Jakoś POprawnym dziennikom nie przeszkadzało rżądzenie Sld i dwie kadencje Kwąśniewskiego.
  • ~szczęściarz
    (2012-03-28 11:48)
    Ja chętnie bym wysłuchał jak Miller spiewa "Murkę" i wreszcie odpowiedział przed sadem za nielegalne wywożenie dewiz z kraju. Kiedy ja kupiłem pod Jubilerem (róg Brackiej i Jerozolimskich) trzy bony, bo na dolary juz mi nie starczyło, a musiałem dziecku kupic mleko w "Peweksie", to dopadł mnie jakiś UB-ek i musiałem goraco sie tłumaczyć po co mi dewizy. Dał sie przekonac, po wcześniejszym obmacaniu mnie ze juz nic nie mam i puscił mnie, grożąc palcem. i tak dobrze sie skończyło, bo mogło byc zupełnie inaczej (doświadczyłem tego wcześniej).
  • ~rr
    (2012-03-28 13:04)
    Mury do dziś nie zostały porządnie przełożone na żaden język - nawet przekłady francuskie są przeróbkami.
    Najlepsza jest A catena - pieśń korsykańska (przeciw okupacji żabojadów).