• ~Seb
    (2012-06-04 19:32)
    No i dobrze - Bolek szkodził i szkodzi Polsce. Piętnować obłudnika
  • ~!!!
    (2012-06-04 19:50)
    Dla wszystkich lemngów i świnioryjców.
    Obejrzyjcie ze spokojem film " nocna zmiana " ze swoimi bohaterami , legendami . , płemiełami , mędrcami Europy i jeżeli zgadzacie się na to aby to stado wystraszonych dupków wami rządziło to jesteście jeszcze większymi dupkami niż oni !!!
  • ~docent vinnetou
    (2012-06-04 19:46)
    re:~vice2012-06-04 19:27 podpierasz się Kuczyńskim przydupasem Michnika kłamcą,który patologicznie nienawidzi PiS i Kaczyńskiego.Też mi "autorytet" możesz to sprzedać głupszym od ciebie chociaż wątpię czy takich znajdziesz.
  • ~>>>>> Zibi <<<<<<
    (2012-06-04 19:13)
    BARDZO DOBRA MYŚL , TRZEBA KAPUSIOWI PRZYPOMINAĆ CO ZROBIŁ , MOŻE WRESZCIE ZNAJDĄ SIE BRAKUJĄCE KARTKI Z TECZKI TW-BOLKA ..
  • ~Robin
    (2012-06-04 19:35)
    Widać że nie boją się BOLKA z pałą i pikietują przed JEGO PAŁACEM . Trzeba temu krętaczowi przypominać gdzie jego miejsce . Przyjdzie czas ,że będą pikiety przed pałacami PO-srańców / chyba że wcześniej zwieją cichcem do Raichu !!!
  • ~ARTUR
    (2012-06-04 20:08)
    Sensacje z czeskiego archiwum. Wałęsa jednak donosił SB?Sensacje z czeskiego archiwum. Wałęsa jednak donosił SB?
    Sensacje z czeskiego archiwum. Wałęsa jednak donosił SB?


    Sensacje z czeskiego archiwum. Wałęsa jednak donosił SB? DZIAD DZIAD DZIAD TUSK WAŁĘSA JEDEN H...
  • ~trew
    (2012-06-04 23:54)
    Ta manifestacja stanie się tradycją, Bolek tego długo nie wytrzyma ... proponuję podobną zrobić pod domem Wachowskiego, niech wyciąga te kwity Bolka co je zapieprzył z archiwum IPN. Wiadomo że Bolek ich nie ma, dlatego ciągle jest na smyczy. Gdyby Bolek miał rozum to przyznałby się i WYSYPAŁ BY WSZYSTKICH KTÓRZY BYLI MÓZGIEM TEJ KRADZIEŻY KRAJU ... za to lud pokochałby go na nowo.
  • ~ustalmy fakty
    (2012-06-04 19:44)
    re mnie skrzywdził2012-06-04 19:20
    @~ustalmy fakty2012-06-04 19:15

    a poza tym mowa jest o jego działalności jako współpracownika z SB i z tej racji krzywdzenia ludzi
    A nie we władzach państwowych
    Bo to jest do dłuższej dyskusji
  • ~ustalmy fakty
    (2012-06-04 19:36)
    re ~mnie skrzywdził2012-06-04 19:20

    w jaki sposób ty AKURAT musisz pracować na innych nic dla siebie nie mając?
    To z czego ty żyjesz.? A MOŻE NIE ŻYJESZ.
    Akurat to Wałęsy wina ? A INNI?
    Sam Jarosław twierdził,że okrągły stół był koniecznością w tamtym czasie.
    Sam Jarosław optował za Wałesą
    TYLKO POTEM mu apetyt na władzę przyszedł.W piórka obrósł.
    Został wielkim solidarnościowcem.
  • ~Haka GRUndbaum
    (2012-06-04 23:59)
    Stanowczo sprzeciwiam się szarganiu dobrego imienia kultowej postaci Bolka,Lolka no i oczywiście Toli.