• ~Seb
  (2012-10-11 14:03)
  A ile bierze Tusk pod stołem, a ile Obama ?
 • ~PO-ski smrod
  (2012-10-11 15:00)
  tusek tak wyglada zlodziej ,ktory 7 wsi spoalil ,a o 8 myslal no i ma goldowe podniebienie
 • ~Robnad
  (2012-10-11 15:23)
  przy okazji ciocia Makrela podrzuci order z kopertą ,tak circa ****** 500 tys. euro,aby z głodu nie padł.
 • ~oki
  (2012-10-11 15:14)
  Ale nasz PŁemier więcej wydaje na samolot za który placą podatnicy jak królowa WB,no a jeszcze mieszkanie w Warszawie też oplacane przez podatników,no i pensyjki za nic robienie dla synalka i córuni, w Kenii więcej zarabia murzyn co sprzata ulice jak nasz inżynier co buduje autostrady i domy na pensje czasem czeka pól roku bo złodzieje i oszuśći są bezkarni.
 • ~nollet
  (2012-10-11 15:09)
  Ale oni nie kradną w przeciweństwie do Donalda Tuska! Nie należeli do KLD, do UW, do PO, pojęcia nei mają jak się kreci lody. Tusk wie jak okraść dzieci, starcow, kaleki, on to wie!
 • ~Apokalipsa
  (2012-10-11 15:03)
  - polon-

  CZAS UCIEKA - PIEKLO CZEKA ...ZA NIEUSTANNE PLUCIE NA FORUM.
 • ~Lewe interesy AW, polityków
  (2012-10-11 15:18)
  Co robią służby specjalne? Lewe interesy jak za PRL-u.
  Są tak silne, że Tusk się boi prowokacji z ich strony.

  Agencja Wywiadu zainwestowała pieniądze ze swojego funduszu operacyjnego w piramidę finansową Amber Gold.
  Defraudacja wyszła na jaw przy okazji sprawdzania przez księgowego wydatków z funduszu operacyjnego. Okazało się wówczas, że zamiast plików banknotów w kasie leżą pocięte papiery, z daleka przypominające kupki prawdziwych pieniędzy. Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa złożył szef AW Maciej Hunia. Warszawska prokuratura, która wszczęła śledztwo w tej sprawie, nałożyła embargo informacyjne, tłumacząc, że postępowanie jest ściśle tajne.
  Sprawę rozszerzono o nowy wątek – lokowanie pieniędzy polskich służb specjalnych w piramidzie finansowej Amber Gold, należącej do Marcina P. i jego żony Katarzyny.

  Piramidy finansowe powstają przede wszystkim w krajach mocno skorumpowanych. Ostatnio piramidy w Europie powstawały min. w Albanii, Rumunii.

  Rumuni czekali na cud gospodarczy. Rumunia była i jest państwem mocno skorumpowanym, co w tej historii jest nie bez znaczenia - tak jak w Albanii piramidy finansowe potrzebowały osłony politycznej i dawały świetnie zarobić politykom, policjantom i tajnym służbom wywodzącym się z dawnego systemu.


  AMBER BAGNO TUSKA ZE SŁUŻBAMI SPECJALNYMI W TLE

  Marcin P. był jedynie „słupem”. Bez wsparcia i specjalnej ochrony nie mógłby funkcjonować nawet miesiąc. Nie jest zaskoczeniem, że w związku z Amber Gold pojawiają się nazwiska czołowych działaczy Kongresu Liberalno-Demokratycznego, a także znanych gdańskich biznesmenów, w tym Mariusza Olecha, który – według znajdujących się w IPN dokumentów – w PRL zajmował się nielegalnym handlem złotem, wywożonym z Polski do RFN. Amber Gold jest pochodną tego, co działo się w latach 80. i 90. XX wieku, a mechanizm afery został stworzony przez ludzi, którzy teraz zajmują kluczowe stanowiska.

  Z dokumentów wynika, że Mariusz Olech był chroniony przez gdańską prokuraturę, a jego interesy w RFN były nadzorowane przez Departament I MSW (wywiad cywilny PRL-u) i II zarząd Sztabu Generalnego (wywiad wojskowy PRL-u).

  Mariusz Olech współfinansował niektóre przedsięwzięcia Kongresu Liberalno -Demokratycznego i być może PO; do dziś jest zaprzyjaźniony z wywodzącymi się z Gdańska czołowymi politykami Platformy Obywatelskiej.
 • ~Rol nick
  (2012-10-11 15:10)
  Te Matoł ! Oddaj cały hejnał w radiu, złodzieju ! Mało ci kasy, po cholerę. ci hejnał ?
 • ~Podpiwek
  (2012-10-11 14:53)
  Mario Monti, premier Woch !!!
 • ~Zgredek
  (2012-10-11 14:48)
  Ponieważ przywódcy Afryki tyle zarabiają, to zwykli Afrykanie w nędzy żyją. Bardzo prosta zależność. A ponieważ w USA tzw. sfery finansowe za wiele zarabiają to zaczął się tam krach gospodarczy - też prosta zależność. Aby jeden miał drogie domy i drogie auta - drugi mieszka pod chmurką lub w rozpadającej się kamienicy i pracuje za minimalną, albo i tego nie ma. Sondaż dla dobrze zarabiających w Polsce, a może byście tak dorównali tym bogatszym i lepiej złupili swój naród? Wszak to tylko głupole, którzy na bogatych pracują.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.