• ~niepatriota
    (2012-10-13 02:57)
    Co się z tymi mediami dzieje? Dzisiaj wszyscy piszą o mowie ciała i krawacie! Jutro napiszą, że Doda puściła bąka a Herbuś usnęła w kinie!
  • ~fanka rudzielca
    (2012-10-12 18:17)
    tak jak wy w dzienniku robicie propagandę Tuskowi to nie ma nawet w tvn24, czy wy jesteście normalni?
  • ~rolnik
    (2012-10-12 19:21)
    Jak patrze na ta wstretna morde to mi sie na wymioty zbiera,.
  • ~TRZEZWOSC PONAD WSZYSTKO
    (2012-10-12 19:06)
    ZAMIAST SKUPIC SIE NAD PUSTO-TRESCIAMI TUSKA ...pier...cie o glupotach, ktore moglyby byc wazne wylacznie dla debila ...
  • ~zadziwia wciąż głupota pisia
    (2012-10-12 18:58)
    jakaś durna pisłanka mordę darła, udając troske o młodych , gdzie są miejsca pracy dla młodych?
    Kur... a gdzie ona była jak młodzi pytali w latach 2005-2007 jej gnoma gdzie są miejsca pracy?!!!
    Wtedy też młodzi pracy nie mieli.
    Za wyjatkiem przydupasów partyjnych.
    Obłudne pyski !
  • ~Kolo d... y mi to wisi ,
    (2012-10-12 18:42)
    Co jeszcze nie wymislicie ???- pijarowcy tego nieudacznictwa !
  • ~PO-ski smrod
    (2012-10-12 18:36)
    u tuska gacie z paskami w dol , bo to premier nic nie moge
    ale glosujace serwery trzymaja ruskie
  • ~polonus
    (2012-10-12 18:32)
    Policjanci, którzy inwigilowali uczestników Marszu w obronie Telewizji Trwam, przyznają, że zostali użyci do walki politycznej - dowiedział się "Nasz Dziennik".

    "Pracuję w policji z poczuciem obowiązku, z chęcią zwalczania bandytyzmu i trudno byłoby pogodzić pracę ze świadomością, że jesteśmy ponownie wykorzystywani do walki politycznej, jak niegdyś milicja czy SB"- napisał w liście do posła Jarosława Zielińskiego (PiS) jeden z policjantów wykorzystanych do inwigilacji uczestników marszu.

    - Na mój apel skierowany na łamach "Naszego Dziennika" odpowiedzieli sami funkcjonariusze. To są wiarygodne relacje - mówił Zieliński.

    Policjanci byli zdziwieni, że muszą podejmować tego rodzaju czynności. Według ich relacji, polecenia o przeprowadzeniu tej akcji otrzymali od swoich przełożonych. Do komendantów nadsyłano je prawdopodobnie drogą elektroniczną. Nie wiedzą jednak, z jakiego szczebla były kierowane.

    - Oni mają świadomość tego, że zostali użyci jako instrument do w
  • ~baca
    (2012-10-12 18:29)
    " Tusk-patrzący "spode łba", potem coraz bardziej się rozkręcał - groził palcem, zaciskał pięść. "
    Nie POchwalił się , nie powiedział nic o tym jak chce powstrzymać rosnące lawinowo koszty funkcjonowania Państwa. Przez ostatnie 5 lat powiększył dług Polski o 430 MILIARDY zł ! ! !

    Dług publiczny Polski wynosi...1 bilion 15 MILIARDÓW zł / pewno już urósł - zegardlugu .pl
  • ~rumuńska wróżka tirówka
    (2012-10-12 18:11)
    EXPOSE TUSKA - KWINTESENCJA:

    Daj Polaczku do rączki dwa euro i zmarszczyfreda - to ci powróżę z fałdek na skórze i zaśpiewamy w chórze o przyszłej koniunkturze...

    A jak dodasz jeszcze dwa euro - to ci tango zatańczę w koafiurze bez majtek na rurze...

    To będzie upojny taniec z gwiazdami nocą, które niebawem w oczach ci zamigocą...