• ~red_beret
    (2012-10-24 00:48)
    A kogo to obchodzi?
    I tak kruk krukowi oka nie wykole.
    Ministerstwo sportu w kraju gdzie
    sport lezy i kwiczy to i tak jakas kpina
  • ~IREK
    (2012-10-27 09:22)
    MUCHA ODDALA SIE DO DYSPOZYCJI TUSKA ? ALE TO JUZ DAWNO ZE TUSKA ZONA NIC O TYM JESZCZE NIE WIE?
  • ~st.ryj fu.jar ( podsmoleński )
    (2012-10-23 23:18)
    co z tego, że artykuł jest o czym innym - no i co of,jaro tyle pytasz - teraz Palikot jest NASTĘPNYM SOJUSZNIKIEM PIS-partei i liczy (Palikot), że ten sojusz poświęci Nie mój ojciec Rydzyk, albo Nie mój biskup Głodziu - ale będzie syczało, grzmiało i będzie się lało nie za kołnierz. Ciesz się z nowego sojusznika gotowego na zeżarcie, jak poprzednie przystawki, ale ... przed kiblem zdąży sobie jeszcze trochę pożyć (ten Palikot)
  • ~Gusiek460
    (2012-10-24 09:12)
    Tusk będzie nią dysponował. Niesamowicie zagrożona, on może ją sprzedać, komuś dać w prezencie, albo co gorsze wykorzystać inaczej. Cholera, szkoda muchy.
  • ~Jan
    (2012-10-24 08:55)
    Panie Premierze straci pan wielu wyborcow jesli odwola Pan Panią Minister.Nie bedzie Panu Kaczor decydowal o skladzie rady ministrów. Nikt nic by tam lepszego od niej nie zrobił. Jest piekna nie to co te brzydale z pisuaru.W całej Unii jest najpiekniejszą minister.Odraza do pisu to włosy w nosie Jarka K i ohydny fałszywy uśmiech pieknego Lolo, Hofmana.
  • ~p o G A R D A
    (2012-10-24 08:46)
    C I E S Z Ę się ,,, że m ó h a --- wyleci Razem z całym p o NIGDY z nimi Żadnej --- S O L I D A R N O Ś C I --- p o W I N N I skończyć w C i ę ż k i m B U L Ó bez N A D Z I E I J ich chistoria jest ZNANA p o L A C Z K O M --- na p o H Y B E L
  • ~ss
    (2012-10-24 08:35)
    Pani Mucha nic nie zmieniła w ministerstwie sportu tylko wprowadziła do mowy polskiej nowy wyraz ; ministra.
  • ~Robnad
    (2012-10-24 08:25)
    przecież tam,w tym niby "rzondzie" same tuzy "yntelektu".
    czy któryś mógłby być "mondrzejszy" od Słońca Peru na chińskim murze?

    dostaliśmy POczwarkę mężyka stanu na premiera,za to niezłego cwaniaka jeżeli chodzi o PR,nic więcej.jest wzorem dla ciemniaków, ogłupionych merdiami z korzeniami na Aurorze.
  • ~Józef Bąk
    (2012-10-24 08:19)
    Komu jeszcze oddała lub oddawała się Ministra ???
  • ~CBŚ
    (2012-10-24 08:18)
    Muszka teraz powina sypać koleżków złodziejaszków z PO, którzy pod patronatem Józefa Bąka z Amber Gold, Mira, Zbycha i Rycha kręcili lody