• ~Wes
    (2012-10-30 13:32)
    Jest tylko jedno wyjście z tego pata,zgłosić prośbę do Chin o niezależne śledztwo w sprawie zbrodni smoleńskiej.Minęły 2 lata od tej tragedi,a nasi wielcy ,,przyjaciele" nawet nie zaproponowali działań na rzecz wyjaśnienia tej katastrofy.
  • ~Wikipedofilemon
    (2012-10-30 17:13)
    Obecność na wraku i we wraku śladów trotylu, a zwłaszcza dynamitu, będącego - jak wiadomo - mieszaniną nitrogliceryny z ziemią okrzemkową, jest jak najbardziej uzasadniona! Grunt w okolicach Smoleńska obfituje w okrzemki i to właśnie polskie eksperymenty z początku XVII wieku naprowadziły Afreda Nobla na jego słynny wynalazek!
    Wojska polskie oblegały Smoleńsk od 29 września 1609 r do 13 czerwca 1611 r.
    Podczas tego oblężenia trotyl, a zwłaszcza dynamit, nazywany wówczas "żółkiewką" z uwagi na charakterystyczny kolor, były stosowane przez Polaków na skalę masową i obecnie stanowią średnio około 3,278%, a lokalnie nawet do 67.003% suchej masy gruntu w okolicach lotniska "Siewiernyj", co powoduje realne niebezpieczeństwo samoczynnych niekontrolowanych wybuchów, na przykład pod wpływem silnych wibracji silnika turboodrzutowego!
    Dlatego właśnie Nobel przyznał pośmiertnie nagrodę swojego imienia w dziedzinie chemii Stanisławowi Żółkiewskiemu za popularyzacje swego wynalazku!
  • ~adelaide
    (2012-11-01 22:07)
    Wtopa goni wtopę!

    Wojskowi śledzy dali się oszwabić ruskim!

    Prokuratura Wojskowa nas Polaków, okłamała.

    Jak się okazuje, płk. Szelag okłamał Polaków, nic nie mówiąc przecież na konferencji prasowej o tym, że wytypowane spektrometrem ruchliwości jonów ponad 200 próbek,

    nie zostały, przez prokuratorów przywiezione do Polski

    a nadal pozostają w rękach ruskich, to całkowicie zmienia postać rzeczy, to zmienia ogląd całej sprawy, to zakrawa na jakieś kpiny !
    To jakaś praanoja!

    Nie można więc być pewnym czy polskie laboratoria będą mogły te próbki kiedykolwiek przebadać bo nie

    wiadomo czy ruskie nam je kiedykolwiek oddadzą!

    Dalibóg zaczynam sie wstydzić za państwo polskie ...!

    Mogli mi powiedzieć a znalazłabym z pewnościa sposób jak odpowiednie próbki pobrać i przetransportować

    do Polski ...!
  • ~magda376
    (2012-11-01 13:19)
    Prawda o katastrofie smoleńskiej ujrzy światło dzienne. Wierzę, że doczekam tej chwili. Tusk i jego otoczenie odpowiedzą za matactwa.
  • ~Tms.
    (2012-11-01 10:56)
    Prokuratorzy pobrali probki zaplabowali i wyslai do Ruskich po pol roku maja otrzymac z powrotem .No K...r...wa krew czlowiek zalewa jak sie dowiaduje o takich widomosciach..Ten KASZUBSKI RYZY LEB kiedys odpowie za to!!!
  • ~wesolek
    (2012-10-31 08:13)
    Trotyl nie byl na pokladzie tego samolotu, tylko na tej SALI !! trzeba bylo widziec jak
    niektorym piana kapala z nienawisci do wszystkich swoim "przeciwnikow"
  • ~ewka
    (2012-10-30 22:00)
    szumowiny z tvn oslaniaja bandziora tuska
  • ~JAN
    (2012-10-30 20:21)
    Cezary Gmyz wieki przyjaciel Rydzyka - NAPISAŁ CO MUSIAŁ
  • ~satyr
    (2012-10-30 18:50)
    Moi wywiadowcy "muchy" (owady) wykryli "spermę" na pokładzie, - kiedy zbierze się
    Zebranie sejmowego zespołu ?
    od kogo ta "sperma" i komu trafiła na "mózg".
  • ~cham
    (2012-10-30 13:48)
    W trakcie mowi Jarka K. na konf.prasowej widac bylo w jaki sposob dzialaja demony i sila ktora opetala czesc Sejmu RP!