• ~Kruk
    (2012-12-03 10:48)
    Skoro to jest marsz WOLNOŚCI to zabieram swój transparent z napisem "PRECZ Z PIS-em" i ruszam z pochodem
  • ~mireks
    (2012-12-03 10:20)
    czy pojdzie biedny i niezadowlony bamber faszysta nicpon ?? tak zyje babmber,ktory nienawidzi unii europejskiej ale to nie przeszkadza mu zagrniac miliony dotycji podatnika europejskiego - marsz biednych i poszkodowanych ??

    Tak zyje pisowiec,ktry wzywa do szykowania krabinkow, bo przyjada byc moze niemcy.
    Majatek tego bambra powstal z rabunku razem z Niemcami -polskich biedakow w piramidzie finasowej.

    nicpon rulez
  • ~marian
    (2012-12-03 10:23)
    marsz moherów,nawiedzonych,kaczopobobnych,nierobów,krzykaczy,
    nieudaczników,wielbicieli krzyży i śmigła samolotu.Jarku spałować was i to porządnie.W tym kraju nikt na mnie zagraża,bo polski nie ma ,nie ma gospodarki,nie ma pracy ,nie ma mieszkań i porządnych drug.Ja pracuje u niemca za dobra kase bo jestem człowiekiem wolnym i nikt mi nie zabrania wyjechać i myć dupu i kible niemcom. Ty i twój klon zimny lech zmusiliście mnie do tego co dzisiaj robie u niemców.
  • ~moim zdaniem
    (2012-12-03 10:56)
    Moherowo-kacze wymoczki idą popierać największego ćwoka w historii naszego umęczonego narodu. Nie ulega wątpliwości, że ten bałwan powiela schematy pewnego kiepskiego malarza sprzed 80 lat.
  • ~Świry z Tworek
    (2012-12-03 10:20)
    Jarek przyjdziemy. Jesteśmy z tobą. Tyś NASZ!
  • ~Weteran
    (2012-12-03 10:29)
    Z tego widać,że JK domaga się powtórki z 13 grudnia.Zapewne wogóle nie poczuł pały na swoich plecach,możemy mu to ułatwić.Z nim idą sami bałaganiarze tacy jak ON.
  • ~Polon
    (2012-12-03 10:49)
    Pisior to teraz najwiekszy opozycjonista :-)

    Szkoda, ze gdy za to grozilo palowanie i odsiadka w pierdlu to siedzial w mieszkaniu u mamusi i bawil sie zolnierzykami.
  • ~Tofik
    (2012-12-03 09:33)
    Gdzie moge kupic transparent albo nalepke
    "JAROSLAWIE KACZYNSKI, GDZIE BYLES I CO ROBILES 13 GRUDNIA 1981"
  • ~brutus