• ~uczciwa
    (2013-01-30 16:15)
    POLityków kręci kasa z ograbiania Polaków. są bez honoru i skrupułow ..Większość nie zna słowa uczciwość i nie wie ctz ...
  • ~Wybory
    (2013-01-30 16:19)
    Wojewódzki porzuca Facebook
  • ~jola
    (2013-01-30 16:14)
    kwachowi brak uje juz kasy na gorzale pijaczna
  • ~dziadek
    (2013-01-31 02:50)
    Kto to jest Zbigniew Ziobro ?

    Dla mnie to narcyz i chłystek

    Dla innych zbawiciel

    a d;la innych KARIEROWICZ i inteligentny IDIOTA
  • ~gerry5
    (2013-01-31 00:45)
    temat zastępczy
    POLSKA UMIERA
    a widowni pokazują klownów
  • ~ekolog
    (2013-01-30 23:30)
    my tu gadu, gadu a zbiry z Izraela bombarduja Syrie wbrew rezolucji ONZ - Syraia to sojusznik Iranu - czy spadnie atom na Izrael ? kiedy swiat ukruci dzika agresje Izraela ? Mamy od jutra 3 wojne swiatowa ?
  • ~wampir
    (2013-01-30 23:25)
    pisowski pisowiec chcaił zabłysnąc intelektem i wsadził swoja pisowską głowe do pisuara, aby znależć tam natchnienie... Niestety,- nie znalazł i nie zbłysnął pisuarską yntyligencją ... dalej cuchnie PISuarem...pisowski biedaczek.
  • ~christ
    (2013-01-30 22:38)
    Wiem, że Anna Mucha jeździ mercedesem, a nie potrafie odróżnić plewy od zierna. 
Wiem, że Doda rozstała się z chłopakiem, a nie potrafie odróżnić plewy od zierna. 
Wiem, że Włodarczyk jest z Krawczykiem, a nie potrafie odróżnić plewy od zierna. 
Wiem, że matka Madzi tańczyła na rurze, a nie potrafie odróżnić plewy od zierna. 
Wiem, że młoda Kwaśniewska wzięła ślub, a nie potrafie odróżnić plewy od zierna. 
Wiem, że pies Kory zamówił sobie marychę, a nie potrafie odróżnić plewy od zierna. 
Wiem jaki jest kolor majtek ministry Muchy ale nie potrafie odróżnić plewy od zierna. 
Dobrze POjeść, dobrze PO-pić i dobrze PO-pier..ć! - to jest mój horyzont intelektualny. 

Jestem idiotą i dlatego jestem wyborcą platformy
  • ~pingwin
    (2013-01-30 22:03)
    co za roznica , wszystkie swinie pchaja sie do koryta...
  • ~pisowski pisowiec
    (2013-01-30 21:58)
    Donald (wnuk Josefa) Tusk jest żądny władzy jak wampir krwi.