• ~Dr
    2013-02-03 22:42
    A mnie to ...! Chorobę należy leczyć.
  • ~poważny
    2013-02-01 08:17
    Czy to czasem nie jest klonem Ryszarda Kalisza?
  • ~emma
    2013-02-01 09:12
    Może by się tak nie rozbierała bo apetyczne to ciało nie jest
  • ~bolo
    2013-02-01 09:06
    Jeżeli pan grodzki zostanie v-ce marszałkiem sejmu, to ja przejdę się nago ulicami mojego miasta. I wara żeby mi ruski reżim krzywdę zrobił jakaś !!! Proszę o tolerancję, proszę o miłość, proszę o wyrozumiałość. Następnie, zastanawiam się na zerżnięciu paru chłopczyków i paru dziewczynek i tu też wszystko w porządku Proszę o tolerancję, proszę o miłość, proszę o wyrozumiałość. Inność jak mówią członkowie ruchu palikota musi być uszanowana i nie wolno z nią walczyć, trzeba ją zalegalizować i tolerować !!!
    Ja oczywiście żartuję ale od strony tych zboków na żarty to nie wygląda !!!
  • ~głosująca inaczej
    2013-02-01 09:05
    Jeśli dojdzie do prezentacji na funkcje vice ,to niech pokaże ,że ma pice
  • ~niepewny
    2013-02-01 09:00
    co mam z sobą zrobić mam 17lat byłem z kolegą na nartach wieczorem poszliśmy na piwko dosiadło się do nas dwóch facetów było ostro, film mi się urwał, na pokój odprowadzil mnie poznany Rysiek nad ranem obudziło mnie pragnienie byłem sam w łazence stwierdziłem że szczypie mnie odbyt i czuć ****** pod napletkiem miałem kał dostałem torsji nic nie pamiętam z tej nocy, nie jestem gejem mam dziewczynę co robić czy jestem zarażony czy czeka mnie los Biedronia jak żyć.
  • ~zasłyszane w tramwaju
    2013-02-01 09:00
    A słyszeliście co by pan/pani grodzka chciała dostać na dzień kobiet? Nie? To proste!
    Chciałaby dostać okres.
  • ~Piotr
    2013-02-01 08:48
    Ten cały cyrk w sejmie kojarzy mi się z SEKSMISJĄ Machulskiego tam mieliśmy Jego Ekscelencję tu mamy panią Grodzką obydwaj zaszli wysoko. Biedni tylko ci którzy się dali zmanipulować. Artyści jednak mają coś z wizjonerstwa.
  • ~cyk
    2013-02-01 08:50
    Trans-akcja on Vimeo film o operacji Grodzkiej
  • ~Jan Stańczyk
    2013-02-01 08:25
    Kwalifikacje Grodzkiej , tylko takie że jest inna , dziwna , takie ONO , dzięki temu lewactwo zrobiło z niej gwiazdę, Z każdego wynaturzonego można zrobić na siłę ,,gwiazdę" . Niech sobie żyje jak musi , ale żeby robić z kogoś takiego taką postać ?