• ~Piotr
    2013-02-01 08:48
    Ten cały cyrk w sejmie kojarzy mi się z SEKSMISJĄ Machulskiego tam mieliśmy Jego Ekscelencję tu mamy panią Grodzką obydwaj zaszli wysoko. Biedni tylko ci którzy się dali zmanipulować. Artyści jednak mają coś z wizjonerstwa.
  • ~cyk
    2013-02-01 08:50
    Trans-akcja on Vimeo film o operacji Grodzkiej
  • ~Jan Stańczyk
    2013-02-01 08:25
    Kwalifikacje Grodzkiej , tylko takie że jest inna , dziwna , takie ONO , dzięki temu lewactwo zrobiło z niej gwiazdę, Z każdego wynaturzonego można zrobić na siłę ,,gwiazdę" . Niech sobie żyje jak musi , ale żeby robić z kogoś takiego taką postać ?
  • ~życzliwy
    2013-02-01 08:21
    APEL; PANI GRODZKA CZY PANIE BĘGOWSKI POLACY MAJĄ DOŚĆ TYCH KPIN, JEŻELI MASZ JESZCZE TROCHĘ HONORU I SZACUNKU DLA POLAKÓW PRACUJ DLA NICH JAK DO TEJ PORY, NIE DAJ SIĘ WCIĄGAĆ W ŚWIŃSKĄ POLITYKĘ PALIKOTA BO PO CHWILOWYM ZAUROCZENIU PRZYJDZIE BRUTALNA PRAWDA JAK CIĘ WYKORZYSTANO.
  • ~zasłyszane w tramwaju
    2013-02-01 09:00
    A słyszeliście co by pan/pani grodzka chciała dostać na dzień kobiet? Nie? To proste!
    Chciałaby dostać okres.
  • ~niepewny
    2013-02-01 09:00
    co mam z sobą zrobić mam 17lat byłem z kolegą na nartach wieczorem poszliśmy na piwko dosiadło się do nas dwóch facetów było ostro, film mi się urwał, na pokój odprowadzil mnie poznany Rysiek nad ranem obudziło mnie pragnienie byłem sam w łazence stwierdziłem że szczypie mnie odbyt i czuć ****** pod napletkiem miałem kał dostałem torsji nic nie pamiętam z tej nocy, nie jestem gejem mam dziewczynę co robić czy jestem zarażony czy czeka mnie los Biedronia jak żyć.
  • ~micele1
    2013-02-01 09:20
    To materialny dowód na przysłowie że '"Są ludzie którzy dla sławy są gotowi nawet dać sobie wyrżnąć j--a.
  • ~emma
    2013-02-01 09:12
    Może by się tak nie rozbierała bo apetyczne to ciało nie jest
  • ~bolo
    2013-02-01 09:06
    Jeżeli pan grodzki zostanie v-ce marszałkiem sejmu, to ja przejdę się nago ulicami mojego miasta. I wara żeby mi ruski reżim krzywdę zrobił jakaś !!! Proszę o tolerancję, proszę o miłość, proszę o wyrozumiałość. Następnie, zastanawiam się na zerżnięciu paru chłopczyków i paru dziewczynek i tu też wszystko w porządku Proszę o tolerancję, proszę o miłość, proszę o wyrozumiałość. Inność jak mówią członkowie ruchu palikota musi być uszanowana i nie wolno z nią walczyć, trzeba ją zalegalizować i tolerować !!!
    Ja oczywiście żartuję ale od strony tych zboków na żarty to nie wygląda !!!
  • ~głosująca inaczej
    2013-02-01 09:05
    Jeśli dojdzie do prezentacji na funkcje vice ,to niech pokaże ,że ma pice