• ~pytanie
    (2013-02-21 09:22)
    Skonczyl sie Palikot , skonczy sie i ten chory czlowiek Niesiolowski jak jeszcze dlugo bedziemy musieli sluchac go ?
  • ~san
    (2016-09-21 18:22)
    "ANIOŁ NIENAWIŚCI" --prawdziwa twarz PO.
  • ~sed
    (2013-02-21 08:25)
    Najzalosniej wygladal Tusk gdy przepraszal za tego osobnika bo obrazil p. Holland. Gdy obrazal prezydenta Kaczynskiego, wszystkich PiS-owcow czy atakowal dziennikarzy to nie bylo przeprosin. Widac, ze p. Holland jest wazniejsza od dziesiatek ludzi, ktorych ten osobnik obrazal. Dlaczego ? Bo zagrozila, ze nie poprze kolesiow z PO ?
  • ~to ciekawe
    (2013-02-23 15:56)
    Wstrętny satyr i zaklamany hipokryta.Zmienia poglądy jak rękawiczki.Jest typowym,choć wyjątkowo obrzydliwym przedstawicielem porozumienia oszustów,w skrócie PO.Porównują go do muchy plujki czy żuka gnojnika ale nie ma tak obrzydliwego stworzenia na świecie jak ten myszkiewicz z zaplutym ryjem i ślepiami psychopaty w ataku furii.Furiat i narcyz to malo,ten oszolom może być dla psychiatrów wyzwaniem.Kiedy się za niego wezmą?
  • ~edek60
    (2013-02-21 06:37)
    Niesiołowski ma swoje zdanie i już.Nikt nie musi się z nim zgadzać,ja go popieram.Nazywanie kogoś lesbijką to nie jest żadna zniewaga tylko nazwanie rzeczy po imieniu.
  • ~PATRIOTA
    (2013-02-24 18:43)
    NIESIOŁOWSKI,TAK JAK KALIGULA ,BYŁ CHORY PSYCHICZNIE,A SWOJEGO
    KONIA,MIANOWAŁ SENATOREM!!!JAK MOŻE CZŁOWIEK,KTÓRY JEST
    NARODOWOŚCI INNEJ NIŻ POLSKA<KOCHAĆ POLSKĘ? ON JEST CHORY
    TAK SAMO JAK KALIGULA .PO PROSTU JEST POLAKOŻERCĄ.
  • ~fan
    (2013-02-21 08:53)
    Zawsze mówiłem że to Stefan Wścieklica-prof.od kastrowania żab.Szkoda biednych płazów.
  • ~HANS
    (2013-02-24 22:44)
    TAKI CZŁOWIEK POWINIEN BYĆ BADANY PRZEZ NAJPRZEDNIEJSZYCH PSYCHIATRÓW A NIE PRZYWOŻONY NA WIEJSKĄ
  • ~pies na POpaprańców
    (2013-02-24 07:10)
    konfident menda pospolita
  • ~Jan Stańczyk
    (2013-02-21 08:40)
    I po co zawracać sobie głowę oszołomkami mającymi problemy z szarymi komórkami . Platforma wylansowała przygłupków od odwrócenia uwagi za nieudolne rządy. I nic się nie zmieni do czasu rządów Tuska. Kpina i lekceważenie społeczeństwa !!!