• ~007
    (2013-06-03 09:51)
    Za Komorowskiego i Kopacz jest to miejsce przeklęte. Inwigilacja nie ominęła za Tuska i Komorowskiego nawet tego miejsca.
  • ~motyloznawca
    (2013-06-03 19:38)
    a te cyce to pewnie od kaszalota !!!
  • ~jeden z żałosnych przykładów
    (2013-06-03 16:35)
    konsekwencji aktualnej ordynacji wyborczej... Tylko JOW i tego dziadostwa pozbędziemy się RAZ NA ZAWSZE !!!
  • ~Gadula
    (2013-06-03 17:02)
    To-to z czerwonym biustonoszem to chyba nazywa sie po-slanka!
  • ~BYDŁO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    (2013-06-03 16:25)
    ,,,TO MIESZKANIA DLA === ELIT ... ELIT...ELIT...

    WYBRAŃCÓW NARODU ... === PIJAKÓW...ŁAJDUSÓW...

    DEGENERATÓW...PASOŻYTÓW...CHAMÓW...PROSTAKÓW...!!!

    === KTOŚ TAKIE BYDŁO WYBIERA ,,,???
  • ~CEPY !!!!
    (2013-06-03 15:25)
    ,,,TO NIE HOTEL === TO BURDEL !!!

    ,,,ZARAZA ,,,SYF,,,KIŁA,,,
  • ~Dyzma
    (2013-06-03 18:01)
    To burdel. Wpadnie na pysznic, do kuchni...no tak, zaoszczędzi u siebie na wodzie, jedzeniu.
    Miernoty polityczne. Ah...politycy to najgorsza nacja.
  • ~olmaria7
    (2013-06-03 18:59)
    zlikwidować ilość posłów o połowę ! Poco śpiący senat ? Widać śpiących posłów w internecie na sesjach, a ilu z nich w ciągu roku zabioera jakiś mądry czy choćby niemądry głos ? Co robią w łąwach poselskich ? Głosują jak im po każe ? Kurcze, my, obywatele nie mamy głosu w żadnej sprawie. Bzwaj, owsyem cysami jakieđ demontrwacje, ale i tak Tusk yrobi co chce sam albo pryey swoich. -ciekawe, dlacyego ynieksytacane s niektre sowa ____ .
  • ~obietywnie
    (2013-06-03 19:45)
    2,6 mln zł DZIENNIE tyle kosztuje utrzymanie tej złodziejskiej bandy. I mowa tu tylko o 460 posłach sejmu i obsłudzę tej instytucji. Kwota ta nie wlicza równie kosztownej kancelarii prezydenta, ministerstw, kancelarii premiera, senatu czy innych agend rządowych.
  • ~PRAWDA
    (2013-06-03 15:12)
    DLACZEGO PAN MA EMERYTURE I JESZCZE MUSI PAN ZABIERAC MIEJSCA MLODYM KOPETENTNYM KTORZY ODBUDOWALI NASZ KRAJ.ALE KASA JEST WAZNA NIE ZJADANIE SZCZAWIU