• ~jorry123
    (2013-06-08 20:43)
    bardzo dobrze, może wreszcie rozliczy się czerwonych i wszelkie lewactwo, które chce nam zakładać kaganiec w ramach poprawności politycznej. Może wreszcie uda się przewietrzyć sądy i wyższe uczelnie.
  • ~cypis
    (2013-06-09 08:31)
    Jeszcze Polska nie umarła, jeszcze Polska żyje,
    kiedy kibol-hitlerowiec na gałęzi buja się za szyję.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-06-09 06:50)
    Wyjdziemy z Unii,
    odrzucimy walutę Euro, a to, co nam zostanie, podzielimy się z Kościołem.
    Brawo, niech żyje Polska durna goła i wesoła!

    Dla tych zebranych na kongresie, ważną informacją może być to , że oficjalną walutą Watykanu jest euro
    i biją własne pieniążki z białym papą na rewersie.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-06-09 06:51)
    Dreszcze mnie przechodzą, gdy patrzę na takich młodych-nawiedzonych:(((((((((
    A najśmieszniejsze jest to, że te świry chcą wypowiedzieć traktat lizboński
    , ale nie przeszkadza im to w starcie do
    Parlamentu Europejskiego:)))))))))
  • ~Żelazny Feliks
    (2013-06-09 06:51)
    A kimże jest to mieniące się "narodowcami" badziewie ? Kto to taki - jak nie lumpostwo i margines społeczny , od młodego systematycznie ogłupiany przez kato-prawicowych demagogów i partorgów , tak w kato-szkołach i w kościele , jak i na zebraniach młodzieżówek pisowskich czy im podobnych - o faszystowskim profilu ?
    Do tego narkotyki , piwo i wóda i mamy obraz pokolenia , które chce wprowadzać w Polsce model życia watykańsko-nazistowskiego. Tu już policyjne pałki to ZA MAŁO ! Tu trzeba Diegtariowa !
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-06-09 07:05)
    Czy na sali nie było lekarza? ...i kilku sanitariuszy z kaftanikami?
    A gdzie ten dyskobol od rzucania tortami w kobiety od tylu ?.
  • ~bidul polski
    (2013-06-09 07:23)
    @Wiesiu- piszesz o Polsce durnej i wesołej. A jaka jest teraz ? Na siłę rozweselana, zajmowana sportową areną, koncertami (pralnią pieniędzy) i do bólu zrujnowana finansowo. 80 tyś na każdego Polaka = zadłużenie za czasów rządu PO. Czego ty się każesz bać? Dowiedz się czym grozi wejście do strefy EURO? Co z zapleczem w skarbcach narodowych (złoto) dzieje się gdy kraj dołącza do strefy. Przecież z Unii my dostajemy kredyty w postaci dotacji. Wszystko trzeba będzie oddać - z czego?. Przecież my jesteśmy pod kresą jak zbankrutowane przedsiębiorstwo, które trzeba będzie sprzedać. Czy ty jesteś z zabitej dechami wiochy. Na tace księdzu daje się datki dobrowolnie. A ty dałeś miliony (przez pomyłkę!) na koncert Madonny i nawet nie wiedziałeś o tym. Min. sportu to słup, który ma rolę do spełnienia-wyprowadza na taczkach kasę. Każdy pretekst jest dobry. A gdzie odpowiedzialność?. Pomyl się w finansach swojej firmy na 5 tyś. - wylecisz. No chyba , że będziesz działał na polecenie szefa. Pamiętam jak Premier mówił , że jak utrącimy PiS to będzie nam się żyło godnie, bo my Polacy na to zasługujemy. Dzisiaj wiem, że mówiąc to premier miał na myśli tylko część Polaków. Miał rację. Bo gdy PiS był u władzy to nie było miejsca na nieuczciwości i oszustwa. Przy goleniu śpiewaj (chociaż) refren "Żeby Polska, żeby Polska, żeby Polska była Polską".
  • ~cichy75
    (2013-06-09 07:45)
    Do strachliwych, narodowcy są i zawsze będą jedynie w obliczu zagrożenia rosną w siłę. To efekt 24 lat transformacji za dużo wykluczonych, oszukanych. Nienawiścią nic nie zdziałają przeciwnicy narodowców, wręcz przeciwnie doprowadzicie do eskalacji przemocy dziś słownej. Krwi wam potrzeba ? Każdy ma prawo do swoich poglądów skoro przeciwnicy idei narodowej mają inne zdanie to udowodnijcie, że możecie masy przekonać retoryką a nie nienawiścią !!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-06-09 07:57)
    re bidul polski
    do pracy trzeba sie wziac uczciwej bez bzdur o Polsce do stepow tatarskich ! i bez watykanskiego zniewolenia kosztujacego Polske ponad 8 miliardow zl rocznie. !
    te gładko ogolone łebki do uczciwej pracy sie nie wezmą...

    W tych gładko ogolonych łebkach...
    roją się marzenia o wielkości.
    Tymczasem o "wielkości" kraju decyduje jego gospodarka... łysy...ciemniaku
    Płać łysy sku...elu podatki, nie rób w wała swoich "ziomków",...
    nie jumaj obcych rzeczy,...
    nie wsiadaj za kółko po wódzie, itp.
    Jeszcze goowno nie wypączkowało , a już grozi ...
    Prewencyjnie utylizować . ...to szambo.

    Jednego facia z wąsikiem też kiedyś wszyscy lekceważyli...
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-06-09 08:22)
    " jeoooebbbac michnika " pisza prawicowe zboki !!!

    może jesteś gejem, ale żeby na takiego starego dziada lecieć?
    Z gejowskich fantazji zwierzaj się na zebraniach ONR'u, a nie tu.
  • ~Polka
    (2013-06-09 08:28)
    Najzabawniesze, ze geje typu SŁOMEK i inni chcą być furerami tego faszystowskiego ścierwa i śmiecia.
  • ~tfu na faszystowskie robactwo
    (2013-06-09 08:41)
    do~Palec boży2013-06-09 08:10

    "Do "tfu na faszystowskie... z godz. 06:18 "

    nie dość, ze otaczasz się faszystowskim śmieciem i bandziorami kibolami
    to bierzesz jeszcze jakieś świńskie prochy które degenerują ci mózg
  • ~ppm
    (2013-06-09 08:26)
    re: ~Wiesio13 bicz na PISmatołki2013-06-09 08:00
    Trafiłeś jak kulą w płot pachołku. Gdyby nie socjaliści mieszkałbym sobie w rodowym dworku wśród malowniczej przyrody, jadłbym własną zdrową żywność i popijał tęgie miody, albo mieszkałbym w mieście, w inteligenckiej eleganckiej dzielnicy z dala od lumpenproletaiatu. Tylko z mojej pensji w fachu, który wykonuję łatwo stać by mnie było na utrzymanie ze trójki dzieci i żony, która nie musiałaby pracować, będąc Panią Domu przy pomocy gosposi, sprzątaczki praczki i guwernantki.
  • ~Szykuje się odkomuszanie z odżydzaniem
    (2013-06-09 08:30)
    we wszystkich dziedzinach a szczególnie w polityce.
    Kiedyś musi do tego dojść i dojdzie. Tak trzymać !

    Na początek do weryfikacji nadawane masowo przez fufę historyka polskie obywatelstwa dla żydostwa z Izraela.
  • ~Jeden z nas
    (2013-06-09 06:00)
    Przewlekła i nieuleczalna choroba Kiszczaka jest to najdłużej trwająca śmiertelna choroba w dziejach światowej polityki medycznej i medycyny politycznej!
    Trwa tyle samo co premierostwo Cyrankiewicza!

    Młodszym czytelnikom przypominam, że Cyrankiewicz to ten facet, który kazał zabić rotmistrza Pileckiego, bo ten przez dwa lata swego dobrowolnego pobytu w Auschwitz miał okazję dokladnie poznać ciemne strony charakteru przyszłego komunistycznego premiera!
    Cyrankiewicz jest też znany ze słynnej wygłoszonej w 1956 roku w Zakładach Cegielskiego w Poznaniu groźby o ucinaniu rąk tym, co je podniosą na władzę!
    Zapowiedział też wtedy, że jak się robotnikom nie podoba, że Cyrankiewicz na spotkanie z nimi przyjeżdża Mercedesem - to nie ma problemu - władza może przyjeżdżać czołgami!
    I tę zapowiedź twórczo rozwinął za jakiś czas podczas stanu wojennego Jaruzelski z bardzo wtedy anemicznym Kiszczakiem, który już wówczas ledwie chodził i dlatego wożono go specjalnie przystosowanym T-74 z aparatem tlenowym, tarasem widokowym, toaletą i jacuzzi!

    Trzeba im obu przypomnieć te słynne wypowiedziane w Poznaniu słowa Cyrankiewicza i nadać im prawdziwe i jedynie dzisiaj słuszne w Polsce brzmienie: "Kto podniesie rękę na naród - temu naród tę rękę utnie!"
    I trzeba wobec winnych zdrady narodu dopilnować zrealizowania tej zapowiedzi!
    Jest to nasze ostatnie słowo w tej materii i zmieciemy z naszej drogi każdego, kto ma zamiar nas przekonywać, że to wszystko, czego doświadczamy od rządzących nami od 24 lat bandytów, to tylko takie niewinne żarty, że "nic się nie stało" i że oni od teraz już się poprawią!
    \
  • ~kasienka
    (2013-06-09 08:36)
    SŁOMEK to gej jak wielu innych zboków narodowców, nie wspominając, ze mają komuszych protoplastów, różnych oborowych kapusiów UB i SB.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-06-09 08:38)
    re ppm=Palec boży-"brązowe oko"

    " rodowym dworku" ha ha ha
    jestes po prostu brudną świnią faszystowską ppm2013-06-09 07:36
    zbokiem i psycholem z chorymi ciągotkami .
  • ~warszawiak
    (2013-06-09 08:39)
    Kazdy pastuch i zbok naziolski mial "dworek " )))) jak ten tuman ppm2013-06-09 07:36
  • ~Polka
    (2013-06-09 08:43)
    do~brawo2013-06-08 21:24

    "Dość już JEWROpejskiej okupacji!"

    To wypad ale już do swej ojczyzny Watykanu ty wrogi agencie.
  • ~taka prawda
    (2013-06-09 08:51)