• ~aaaa
    2013-10-01 07:17
    i co durnee lemingi???
  • ~Pech
    2013-09-30 22:39
    Szukają, szukają i nic nie mogą na Kaczyńskiego znaleźć. A tak by się chciało...
  • ~prawnik
    2013-10-01 03:11
    kaczynski, zlodzieju,

    nigdy nie pracowales, potrafiles tylko robic gigantyczne bolszewicklie przekrety
    co ty wiesz jak zaklada sie mala firme, jak prowadzi sie mala firme, jak pracuje sie w malej firmie
    nie masz cienia pojecia ani o prawdziwej pracy ani o ekonomii.

    Pamietamy jak okradales panstwo bo po bolszewicku, tak jak nauczyli cie rodzice uwazales ze to co panstwowe to niczy;je, tak to potrafisz bo przeciez okradasz "panstwo"czyli PODATNIKOW dalej

    Wystarczy zajrzec do internetu;

    Telegraf

    Fozz,

    Art-b ,

    Oscylator ,

    Fundacja Solidarnosc

    Cargo modlin,

    Spółka srebrna

    Itd itd itp...
  • ~troque
    2013-10-01 03:07
    Może i to dobra metoda. Al Capone poszedł siedzieć za zaległości podatkowe.

    KACZYŃSKI - FOZZ, SREBRNA, FINANSOWANIE ROGALSKIEGO... OCHRONA Z PUBLICZNEJ KASY. CZAS NA WAKACJE W (NIEPOTRZEBNE SKREŚLIĆ): RODZINNYM GROBOWCU/TWORKACH/WIĘZIENIU
  • ~fakiba
    2013-10-01 03:06
    JEMU SIĘ NALEŻY BO ON JEST PRAWIE PRAWY I NIESPRAWIEDLIWY PREZES A DO TEGO WEDŁUG NIEKTÓRYCH NAWET ZBAWICIEL
  • ~Cena
    2013-10-01 03:05
    POD PRZYKRYWKA PATRIOTY DZIALA OSZUST.

    JARO OKRADA PODATNIKOW !!!
  • ~mona
    2013-09-30 23:56
    jak pracodawca urzadzi pracownikom impreze typu kawa i ciastko to urzad skarbowy krzyczy ze to jest dochod i zada podatku Jak za Kaczynskiego placili rachunki wielotysieczne- to co to jest? nie jego dochod ,nie darowizna, tylko co?...
  • ~@Jozek od Baka czyli Donalda2013-09-30 22:24
    2013-09-30 22:45
    Bo jaruś zdążył już na swój temat namieszać w IPN, a i dzisiaj pracuje on na jego potrzeby

    A co powiesz nt jego kuzyna zatrudnionego w Orlenie, wodociągach itd., ktory zarabia 30 tys. m-cznie i nie przychodzi do pracy?
  • ~Jozek od Baka czyli Donalda
    2013-09-30 22:24
    Szukają, szczują, POnizaja i jakoś to wszystko kula w płot ...Jarosław to nie Donald albo syn jego Jozek Bak...dwie generacje przekretusow, do tego bezkarnych.. Ale wszystko sie kończy kiedyś..
  • ~zlodziejska rodzinka
    2013-10-01 03:24
    II Fundacja prasowa Solidarność.
    Założona przez Kaczyńskich, uwłaszczona na majątku RSW Prasa Ksiązka Ruch, przejęła, 13 maja 1991 praktycznie bez przetargu „Express Wieczorny”. Parę lat później `Express wieczorny’ sprzedała, za 26 miliardów złotych, plus 9,1 miliarda, co stanowiło zwrot pożyczki zaciągniętej przez Jarosława Kaczyńskiego w 1991 roku, na potrzeby kampanii wyborczej PC, partii Kaczyńskiego. Fundacja Kaczyńskiego, kupiła następna gazetę i dwie drukarnie, ponieważ podobnie jak w przypadku Telegrafu dostała od Banku Przemysłowo-Handlowego 1,2 miliarda złotych (starych). Z tym bankiem Fundację łączą osobliwe kontakty, budynki które fundacja otrzymała od skarbu państwa na wieczyste użytkowanie, swoją siedzibę miał właśnie Bank BPH, który za dzierżawę zapłacił 39,4 miliarda. Patronat BPH, nie był bezinteresowny. Nie kto inny, jak minister Siwek, członek PC, w kancelarii Wałęsy, za czasów gdy Kaczyńscy byli tam szefami, naciskał na ówczesnego prezesa NBP Wójtowicza, aby BPH został sprywatyzowany w pierwszej kolejności. Fundacja Prasowa Solidarność spłodziła wiele dziwnych spółek, znana spółkę `Srebrna, ale tez mniej znane, chociaż bardzo osobliwe przedsięwzięcie.

    III Towarzystwo Cargo Modlin
    Ten twór z Warszawską Fundacją Rozwoju Regionalnego, Fundacją Kultury w Wojsku Art-Woj oraz Fundacją Pilotów i Spadochroniarzy Gloria Victis Aeronautis, miał zbudować port lotniczy, na przejętym bezpłatnie od wojska terenie lotniska. Kaczyńskiemu i tym razem biznes się posypał, pokłócił się z Wałęsą i stracił wpływy, wypadł z gry.