• ~mona
    2013-09-30 23:56
    jak pracodawca urzadzi pracownikom impreze typu kawa i ciastko to urzad skarbowy krzyczy ze to jest dochod i zada podatku Jak za Kaczynskiego placili rachunki wielotysieczne- to co to jest? nie jego dochod ,nie darowizna, tylko co?...
  • ~@Jozek od Baka czyli Donalda2013-09-30 22:24
    2013-09-30 22:45
    Bo jaruś zdążył już na swój temat namieszać w IPN, a i dzisiaj pracuje on na jego potrzeby

    A co powiesz nt jego kuzyna zatrudnionego w Orlenie, wodociągach itd., ktory zarabia 30 tys. m-cznie i nie przychodzi do pracy?
  • ~Pech
    2013-09-30 22:39
    Szukają, szukają i nic nie mogą na Kaczyńskiego znaleźć. A tak by się chciało...
  • ~Cena
    2013-10-01 03:05
    POD PRZYKRYWKA PATRIOTY DZIALA OSZUST.

    JARO OKRADA PODATNIKOW !!!
  • ~fakiba
    2013-10-01 03:06
    JEMU SIĘ NALEŻY BO ON JEST PRAWIE PRAWY I NIESPRAWIEDLIWY PREZES A DO TEGO WEDŁUG NIEKTÓRYCH NAWET ZBAWICIEL
  • ~zlodziejstwo kacze
    2013-10-01 03:22
    O ZLODZIEJACH…
    Ani w tej, ani w następnej kadencji Sejmu nie powstanie komisja śledcza – tym razem ds. braci Kaczyńskich. A szkoda. Zajęłaby się ona gigantycznymi przekrętami bliźniaków. I wcale nie chodzi o FOZZ czy Telegraf...

    Skąd się wzięli bracia Kaczyńscy? Z filmidła „O dwóch takich...”? Owszem, ale nie tylko, a nawet nie przede wszystkim. Początki prawdziwej kariery rodzeństwa sięgają Komitetu Obrony Robotników (lata 1977–1980), jednak bez jakiś oszałamiających sukcesów. Tak naprawdę narodziny politycznych Kaczorów można datować dopiero na rok 1989, kiedy to obaj panowie stają się promotorami rządu Tadeusza Mazowieckiego. Jednak bardzo szybko swoją miłość do premiera zamieniają w nienawiść. Czas pokaże, że podobnie będzie z ich kolejnymi namiętnościami.

    Wiosna roku 1990. Kaczyńscy zacierają ręce na wieść o konflikcie między Mazowieckim a Wałęsą i zakładają partię rozłamu Solidarności, czyli Porozumienie Centrum. Tak naprawdę nie chodzi jednak o PC – ma ono stanowić przykrywkę przekrętu na miarę kradzieży księżyca. Prawdziwego.

    Jarek i Lech zakładają oto Fundację Prasową Solidarność. Kogóż jeszcze widzimy w tej firmie? Jest arcybiskup Gocłowski, jest Maciej Zalewski (obecnie w więzieniu za pomoc Gąsiorowskiemu i Bagsikowi w ucieczce z Polski), a także Sławomir Siwek (milioner), Krzysztof Czabański (powiernik Kaczorów) i Maria Stolzman – później wiceminister rolnictwa, obecnie polityk Unii Wolności. Zarządza Fundacją Rolniczą. To taka firemka, która kieruje częścią interesów Kościoła na wsi.
  • ~prawnik
    2013-10-01 03:11
    kaczynski, zlodzieju,

    nigdy nie pracowales, potrafiles tylko robic gigantyczne bolszewicklie przekrety
    co ty wiesz jak zaklada sie mala firme, jak prowadzi sie mala firme, jak pracuje sie w malej firmie
    nie masz cienia pojecia ani o prawdziwej pracy ani o ekonomii.

    Pamietamy jak okradales panstwo bo po bolszewicku, tak jak nauczyli cie rodzice uwazales ze to co panstwowe to niczy;je, tak to potrafisz bo przeciez okradasz "panstwo"czyli PODATNIKOW dalej

    Wystarczy zajrzec do internetu;

    Telegraf

    Fozz,

    Art-b ,

    Oscylator ,

    Fundacja Solidarnosc

    Cargo modlin,

    Spółka srebrna

    Itd itd itp...
  • ~troque
    2013-10-01 03:07
    Może i to dobra metoda. Al Capone poszedł siedzieć za zaległości podatkowe.

    KACZYŃSKI - FOZZ, SREBRNA, FINANSOWANIE ROGALSKIEGO... OCHRONA Z PUBLICZNEJ KASY. CZAS NA WAKACJE W (NIEPOTRZEBNE SKREŚLIĆ): RODZINNYM GROBOWCU/TWORKACH/WIĘZIENIU
  • ~Jozek od Baka czyli Donalda
    2013-09-30 22:24
    Szukają, szczują, POnizaja i jakoś to wszystko kula w płot ...Jarosław to nie Donald albo syn jego Jozek Bak...dwie generacje przekretusow, do tego bezkarnych.. Ale wszystko sie kończy kiedyś..
  • ~x
    2013-09-30 22:01
    czy pisowskie oszołomy teraz powiedzą że prokuratura jest na usługach rządu?