• ~pkl 26
  2013-11-26 11:47
  Tusk to "bohater", a te zaciśnięte pięści mówią - Putin zrób to jeszcze raz a dostaniesz w mordę. Panie Mellibruda, tak powinie pan to tłumaczyć.
 • ~w pis d%
  2013-11-26 11:42
  Ponad wszelką wątpliwość BYŁ ZAMACH NA PILOTÓW by lądowali we mgle na fatalnym lotnisku JEST NADAL Z A M A C H sekty pis na ROZUM POLAKÓW by uwierzyli w pisowskie bujdy desperackie upolitycznianie kompromitującej pis-katastrofy smoleńskiej.
 • ~sami swoi
  2013-11-26 11:40
  "I rzecz trzecia, najgorsza. Tusk wstydzi się swojego zachowania i nie ma odwagi, by po prostu wyjaśnić, co się stało. Wstydzi się tego uśmiechu, tej nieostrożności. Nie chcę osądzać, czy była to krótka chwila rozprężenia, wyładowanie napięcia, ujście nerwów czy coś innego. Prawdę powiedziawszy, podejrzewam, że to pierwsze. A raczej podejrzewałbym tak, gdyby nie późniejsze zachowanie premiera i jego doradców. Próba przemilczenia, niechęć do odpowiedzi, unikanie tłumaczeń. Zamiast zachować się tak, jak należało – opublikować wszystkie zdjęcia zrobione w Smoleńsku 10 kwietnia 2010 r. i opowiedzieć uczciwie o tym, w jakich okolicznościach pojawił się na jego twarzy śmiech i o czym rozmawiał wtedy z Putinem – Tusk się przestraszył. Nie pierwszy już raz zachował się tak, jakby miał coś do ukrycia. Jakby bał się szantażu."
  Jestem za ujawnieniem fotek i komentarzem premiera Tuska.
AutorUwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.