• ~w pis d%
  2013-11-26 11:42
  Ponad wszelką wątpliwość BYŁ ZAMACH NA PILOTÓW by lądowali we mgle na fatalnym lotnisku JEST NADAL Z A M A C H sekty pis na ROZUM POLAKÓW by uwierzyli w pisowskie bujdy desperackie upolitycznianie kompromitującej pis-katastrofy smoleńskiej.
 • ~sami swoi
  2013-11-26 11:40
  "I rzecz trzecia, najgorsza. Tusk wstydzi się swojego zachowania i nie ma odwagi, by po prostu wyjaśnić, co się stało. Wstydzi się tego uśmiechu, tej nieostrożności. Nie chcę osądzać, czy była to krótka chwila rozprężenia, wyładowanie napięcia, ujście nerwów czy coś innego. Prawdę powiedziawszy, podejrzewam, że to pierwsze. A raczej podejrzewałbym tak, gdyby nie późniejsze zachowanie premiera i jego doradców. Próba przemilczenia, niechęć do odpowiedzi, unikanie tłumaczeń. Zamiast zachować się tak, jak należało – opublikować wszystkie zdjęcia zrobione w Smoleńsku 10 kwietnia 2010 r. i opowiedzieć uczciwie o tym, w jakich okolicznościach pojawił się na jego twarzy śmiech i o czym rozmawiał wtedy z Putinem – Tusk się przestraszył. Nie pierwszy już raz zachował się tak, jakby miał coś do ukrycia. Jakby bał się szantażu."
  Jestem za ujawnieniem fotek i komentarzem premiera Tuska.
 • ~w pis d%
  2013-11-26 11:40
  Przy okazji publikacji TYCH zdjęć widać jaki poziom reprezentuje PARANOJA I SPISKI- Mroczny świat kaczej sekty to jeden wielki SPISEK i polityczne mordy, prymitywna nienawiść i trupy. Kaczyzm to stan umysłu . DLATEGO PO TRUPACH DO WŁADZY.
 • ~Kielczanin
  2013-11-26 11:39
  "Mellibruda" wziął się za tłumaczenie ludziom, co mają zobaczyć na zdjęciach, a czego mają nie widzieć.
  Tłumaczenie iście kabalistyczne, gdzie uśmiech nie jest usmiechem, ręka staje się sztyletem, a pięść uniesiona trochę jak w geście komunistycznej solidarności "no passaran" dla żałosnego Mellibrudy oznacza, że Tusk chciał pobić Putina.
  Porozumiewawcze mrugnięcie, Mellibruda złamany opidsałby jako "strzelanie z lasera ocznego".
 • ~pkl 26
  2013-11-26 11:47
  Tusk to "bohater", a te zaciśnięte pięści mówią - Putin zrób to jeszcze raz a dostaniesz w mordę. Panie Mellibruda, tak powinie pan to tłumaczyć.
 • ~libe
  2013-11-26 11:50
  ja sie zgadzam z panem co tlumaczy sny, znaczy sie zdjecia. tusk wrogo sztyletami i piesciami w putina, jak torreador w byka, tak mu z oczu leca iskry nienawistne jak jakiemu macierewiczowi, zdaje sie mowic, skrufielu putinie, zayebales mi ojca i brata i najmilszych sercu polakow, elite i perle inteligencji i dume narodu, nie wybacze ci, xuju.

  tak mu tusk mowa ciala mowi, nie ma dwu zdan. tylko czemu, wszak putin na niego tak lagodnie patrzy, no i sam tusk i jego rzad przepojeni sa do putina miloscia, i przeprosinami za to ze ruski karty kredytowe ukradl i takie tam.

  nic nie rozumiem.
 • ~skad wy ich bierzecie i za ile
  2013-11-26 11:55
  i jeszcze zapomnial ten specjalista powiedziec o chorobie filipinskiej i innych walesowskich amnezjach
 • ~ślązak
  2013-11-26 11:54
  Pomroczność jasna. Okazały leming.
 • ~Konrad Wallenrod
  2013-11-26 11:52
  Nie wiem czy cenzura to strawi ?.Prosba do prezydenta Rosji Wl.Putina,zdaje sobie sprawe ,ze wasz wywiad dokladnie czyta wpisy na forum.Nasi rodacy z waszej dalekiej Syberii szli od Lenino do Berlina,walczac o wasza i nasza oraz nawet o wolnosc Niemiec od kanalii faszystowskiej.Moj ojciec i jego rodzenstwo bilo sie takze o wasza wolnosc.Prosze o zwrot wraku samolotu i czarnych skrzynek,i o udostepnienie nagarn rozmow blizniakow w tym tej ostatniej.To jest dla mojej ojczyzny ostatnia szansa bo narod zginie przez tych judaszow.Pan doskonale sobie zdaje z tego sprawe.Panie prezydencie to jest w interesie Polski Rosji i calej Europy,tym oszustom nalezy postawic znak stop.Dosc juz nasze narody wzajemnie sie nacierpialy najwyzszy czas na pojednanie sie narodow.W koncu w tak dramatycznej chwili powinniscie sie nam odwzajemnic,nasz narod podzielili ludzie wiadomego pochodzenia.
 • ~zatroskany
  2013-11-26 11:52
  Tusek zatrudnia tłumaczy zdjęć, bo jego elektorat nie rozumie obrazków?
  Moje gratulacje!
  Jeszcze wytłumacz Mellibruda takie coś:
  "Co za gnojek. Co on ze mną robi. Całe życie mi spieprzył" – Małgorzata Tusk w swojej książce, o mężu.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.