• ~Maniek
    (2013-11-29 18:14)
    Pistoleciki na wodę teraz kupią i białe chorągiewki za miliardy !!!
  • ~nu
    (2013-11-29 19:30)
    Co za czasy ?
    Kaczora jeszcze nie ma, a już WSIowych odwołują !!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-11-30 08:51)
    "Tak dalej być nie będzie!", jak mawia Ferdek Kiepski.

    To nie do pomyślenia, że bachory Gosiewskiego nie mają co jeść,
    Marta Wiecznie Dziewica nie ma na nowe Audi Q7, "agenta Tomka" nie stać na Porsche Cayenne,
    żonka Hofmana zgłupiała z biedy, Śniadka nie stać na wybielanie skóry,
    Kaczyńskiego nie stać na stomatologa, ani nawet na mydło
    a ten
    general... "spekulant", "prywaciarz" zadowolony z życia.

    Tak dalej być nie będzie... ;)
  • ~nowy
    (2013-11-30 08:33)
    Trzeci dzień grillują generała a Nowak się śmieje:I
  • ~OZYMOWLS
    (2013-11-30 08:21)
    Polska to prawdziwie demokratyczny kraj rządzony przez dyletantów. Gen. NOSEK- ABSOLWENT KUL spec od kontrwywiadu. Kto wiedział, że w KUL szkolą agentów ? NOWAK-absolwent UG politolog. Kto wiedział ,że na politologii szkolą budownictwa drogowego, kolejowego itd TUSEK - UG historyk. Kto wiedział ,że tam uczą przedmiotu INTRYGI POLITYCZNE !
  • ~st.ryj fu.jar ( podsmoleński )
    (2013-11-29 23:42)
    Zakładam, że opozycja atakując generała faktycznie gra dla rosji, to odwołanie generała jest na rękę właśnie rosji.
    A Klapsztajn normalnie ciuła bonusy i zbiera na premię do emerytury w rodzinnym gnieździe - w Odessie
  • ~Sennon
    (2013-11-29 21:20)
    Pan Genral to porzadny chlop no moz za duzo powiedzial ale co w stosunku do tych ktorzy kupili F16 rlozlatujace sie graty pewnie znowu kupimy za grube m iliardy nastpny przestarzaly zlom a oni nam pewnie za to zniosa wizy w 3000 r.
  • ~POLAN
    (2013-11-29 20:49)
    czy z panstwa nie widzia ł gdzieś SBeka TOFIKA
    NIE MA GO NA PORTALACH
    TOFIK
    ODEZWIJ SIE
    CZYŻBY ZAORALI PODKARPACIE???
  • ~asz
    (2013-11-29 20:29)
    PARTIA ZŁODZIEJI NADAL się TRZYMA (PO)
  • ~podatnik
    (2013-11-29 20:13)
    Kolejny łapówkarz i złodziej. Poza zwykłą pazernością działał na szkodę kraju i powinien isć siedzieć. W USA dostałby dożywocie za zdradę.