• ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-01-09 08:18
    Wreszcie mozna wprowadzic alkomaty dla politykow!!!

    Po takiej wypowiedzi KONIECZNIE trzeba wprowadzic alkomaty dla politykow.
    Jak to jest ze wielu politykow PO pijaku bredzi jakies idiotyzmy.
    Tusk powinien juz dzis dmuchnac w alkomat ,PO nim idiota Szczaw Niesiołowski !!!

    OD TUSKA POWINNISMY ZACZAC!!!
  • ~m
    2014-01-09 06:42
    ograniczyć wyrażnie znacząco imunitet
  • ~wanda
    2014-01-09 16:13
    oni nie nazywają się Kaczyńscy i nie należą do PIS-u !!!
  • ~warszawiak
    2014-01-09 09:09
    Tylko
    PiS daje gwarancje ...robienia lodziarstwa Rydzykowi i klerowi !
    zona Jarka na to...miauuuuuu
  • ~paranoja
    2014-01-09 10:30
    skoro rodzina nie wyraziła zgody na ekshumacje po kiego licha prokuratura grzebała przy trupie uwazam to za debilne posuniecie prokuratury i co stali sie mądrzejsi po tym jak wykopali trupa
  • ~kasandra
    2014-01-09 11:09
    A kiedy to wreszcie zostanie zniesiony immunitet dla tych świętych krów zasiadających w Sejmie i Senacie? Toż oni ten immunitet wykorzystują dla własnych potrzeb! Immunitet, jeśli już ma być, powinien obejmować WYŁĄCZNE sprawy związane z wykonywaniem zadań posła czy senatora. I tylko!!!
  • ~Darek
    2014-01-09 11:12
    Swięte krow z PLATFORMY, a niema tam ani jednego uczciwego człowieka.
  • ~Lucyna
    2014-01-09 11:16
    PLATFORMA co robi dobże to kłamie i wyprzedaje wszystko co się da, a ciągle niema pinędzy. Polacy jak parobki pracują u zachodnich pracodawców za grosze.
  • ~PO to DNO
    2014-01-09 14:37
    Niesiołowski - świński ryj tylko kwiczeć umie,
    jak trzeba przed sądem odPOwiedzieć
    to POd spódnice nierządnicy PO wlezie !
  • ~mnpol
    2014-01-09 15:23
    Nie moga stracic -pokieraszowanych ---Tam kazdy jest taki i musieliby wszystkich --Tylko tacy miejsce maja w tej partii Normalny ucziwy prawdomowny --nie zagrzeje miejsca CYROGRAF __OBOWIAZUJE