• ~III RP
    (2014-05-16 17:00)
    WychowanA na POdczerwieni i szczawiu rozumek śliski taki zielony
  • ~rok2014
    (2014-05-16 16:26)
    idzie lato wiec bedzie duzo szczawiu i sliwek ,tylko niech sie nie POsra
  • ~George
    (2014-02-22 14:35)
    Chyba byłby czas, aby skończyć z tym immunitetem dla wszelkiej maści naginaczy prawa.
  • ~kretacz
    (2014-02-21 21:21)
    ta szmata leci za nasze pieniadze czy ta kretynka chce wejsc do uni szmata zawsze bedzie szmta komusza szmata
  • ~wyborca
    (2014-02-21 19:37)
    I tak ćwok ma jeszcze czelność startować do EU..Zobaczy ją jak świnia niebo.
  • ~odebrać l e m i n g o m prawa wyborcze
    (2014-01-15 22:32)
    PełOwskie g n i d y zaczynają tak jak za komuny SB-e nękać opozycyjnych posłów ...
  • ~FrendsPO
    (2014-01-15 17:42)
    Na tego pejsatego jałopa z foto wystarczy spojrzeć aby przekonać się że coś z nim nie tak,..wiadomo kolega Piesiewicza w..sukieneczce.I jak tu nie wierzyć w ideologię gender.
  • ~kretacz
    (2014-01-09 20:54)
    KOJNY PSI PIS CZ TEN JELOP PIETA JESZCZE ZYJE ZNIKNIJ JAK NA PREDZEJ PISAKI TO BADZIEWIAKI NA CZELE Z GURU KALSTENA
  • ~nova
    (2014-01-09 18:40)
    2 zdania gorzkiej prawdy:w Polsce na obecną chwilę wyprodukowali nie tylko prostytutki z kobiet starszych i ich córek czy z młodych dziewczyn do Europy i za Ocean ale również z mężczyzn.Nazywają ich spluwaczkami-singlami;to tacy co przechodzą z rąk do rąk po obu stronach-kobiety i mężczyźni,którzy nie mają własnych rodzin ani dzieci, nie zawierają małżeństw, uprawiają na sobie prostytucję! Cóż za upodlenie mężczyzn i kobiet z Polski w cały świat dosłownie.Tej hańby nigdy z siebie nie zmyją!Ale ich władza doprowadziła, na samo dno! A jakie również jest upodlenie na obecną chwilę kościołów i religii działających w Polsce.
    Jehowcy i ateiści zajmowali się włącznie kroczami klechów i ich tyłkiem. Cóż za hańba.
    Wieści te dotarły do Polski wprost z Los Angeles, z Hollywood,Z amerykańskiej wytwórni filmowej oraz od amerykańskiej zbrojeniówki-z zakładów wojskowych samolotów Douglas.
    Tak się skończyły ich biznesy,kapitalizm, ośmieszyli 2 ustroje Polski i co im teraz zostało? Kompromitacja,samoośmieszanie się oraz samodegradacja.A ja jak byłam wcześniej; TAK NADAL POZOSTAŁAM UCZCIWĄ I PRZYZWOITĄ KOBIETĄ, CHOĆ 10 LAT JESTEM SAMA.
  • ~wanda
    (2014-01-09 16:13)
    oni nie nazywają się Kaczyńscy i nie należą do PIS-u !!!
  • ~doopa woła
    (2014-01-09 15:45)
    nie wybierac tego zchn zbliza sie to kleryk papista opus dei katol idiota po przejsciach wieziennych do rayu z nim niesioł osioł jak wszyscy popisowcy radarowcy
  • ~gwto
    (2014-01-09 15:44)
    Kiedy tego od rzeżuchy wreszcie pogonią.
  • ~mnpol
    (2014-01-09 15:23)
    Nie moga stracic -pokieraszowanych ---Tam kazdy jest taki i musieliby wszystkich --Tylko tacy miejsce maja w tej partii Normalny ucziwy prawdomowny --nie zagrzeje miejsca CYROGRAF __OBOWIAZUJE
  • ~PO to DNO
    (2014-01-09 14:37)
    Niesiołowski - świński ryj tylko kwiczeć umie,
    jak trzeba przed sądem odPOwiedzieć
    to POd spódnice nierządnicy PO wlezie !
  • ~Lucyna
    (2014-01-09 11:16)
    PLATFORMA co robi dobże to kłamie i wyprzedaje wszystko co się da, a ciągle niema pinędzy. Polacy jak parobki pracują u zachodnich pracodawców za grosze.
  • ~Darek
    (2014-01-09 11:12)
    Swięte krow z PLATFORMY, a niema tam ani jednego uczciwego człowieka.
  • ~kasandra
    (2014-01-09 11:09)
    A kiedy to wreszcie zostanie zniesiony immunitet dla tych świętych krów zasiadających w Sejmie i Senacie? Toż oni ten immunitet wykorzystują dla własnych potrzeb! Immunitet, jeśli już ma być, powinien obejmować WYŁĄCZNE sprawy związane z wykonywaniem zadań posła czy senatora. I tylko!!!
  • ~paranoja
    (2014-01-09 10:30)
    skoro rodzina nie wyraziła zgody na ekshumacje po kiego licha prokuratura grzebała przy trupie uwazam to za debilne posuniecie prokuratury i co stali sie mądrzejsi po tym jak wykopali trupa
  • ~filip
    (2014-01-09 10:13)
    JEDNO CO POTRAFIĄ DOBRZE ROBIĆ TO WYPRZEDAWAĆ MAJĄTEK NARODOWY. !!!
  • ~ocenzurowany ślązak
    (2014-01-09 10:09)
    RE:~Wiesio13 bicz na PISmatołki2014-01-09 08:26 wśród wszystkich tu wymienionych przez Ciebie;.Taki jest właśnie PiS, a jego twarzą są właśnie tacy, jak Kaczmarek,Hofman, rajdowcy Meleksa .., Macierewicz, kretynki pawlowicz , sobecka , wrobel kempa sam Kaczyński..A także jego wcześniejsi wychowankowie, Ziobro i inni bywalcy burdeli...nie zauważam Twojego nicku. Czyżbyś nie umiał im dorównać? Oczywiście. Smieć i idiota nigdy nie dorówna komuś inteligentniejszemu, bo ***** pozostanie *******

Może zainteresować Cię też: