• ~m
    (2014-01-09 06:42)
    ograniczyć wyrażnie znacząco imunitet
  • ~sklave
    (2014-01-09 06:54)
    No i znowu mój idol, specjalista od zdrowego żywienia w roli głównej.
    Gdyby karać za takie pogaduchy to sądy w Polsce byłby zawalano i na rozprawę czekałoby się 20 lat. No tak tylko że została urażona duma Jaśnie Wielmożnej Pani czy Pana.
    więcej na stronie: http://sklave.manifo.com/aktualnosci
  • ~Templariusz
    (2014-01-09 07:11)
    Tylko wyjątkowy kretyn może głosować na tą parszywą mordę wariata z pierwszego zdjęcia.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-01-09 07:23)
    Krótko mówiąc w PiS szumowiny tyle, co w Bałtyku piany po sztormie!!
    skoro tomek już za czasów cba bujał się prywatnie w towarzystwie stręczycieli

    to ja nie mam więcej pytań na temat profesjonalizmu cba i jego szefostwa za PIS !

    Czy Gmyz będzie bronił posła Kaczmarka i wyjaśni nam skomplikowane życie agenta Tomka, a wybuchowy tekst okrasi zdjęciem polskiego Bąda z obiema narzeczonymi dumnie trzymającego nogę od krzesła na tle rozbitego porsche zaparkowanego pod burdelem?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-01-09 07:24)
    Czy agent Tomek bedzie ponownie odczytywal biblie na Jasnej Gorze?
    (Jeśli da duoooopy biskupowi to czemu nie.)

    Taki z Kaczmarka agent jak z zespołu Macierewicza specjaliści w dziedzinie wypadków lotniczych, taka to prawda o PiS!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-01-09 07:55)
    wiesław13 q..rwo ,obsrańcu nie śpisz już i wypluwasz jad z gęby od rana obstrukcję masz pajacu ?
  • ~tow. Kaczysław
    (2014-01-09 07:56)
    Polak głosujący na PO jest zdrajcą Polski. Katolik głosujący na PO grzeszy.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-01-09 07:58)
    A CO TAM W RODZINNYM BIZNESIE AMBERGOLD TUssKÓW I BĄKÓW !!! SIEDZI KTOŚ ,CZY DALEJ OKRADAJĄ POLAKÓW !!!
  • ~Tofik
    (2014-01-09 07:58)
    re~Wiesio13 bicz na PISmatołki2014-01-09 07:27
    W POrównaniu z tobą na forum Dziennika i tak jest bardzo delikatny, a w POrównaniu z POrypanym Stefanem to miodzio.
  • ~TUSKAMBERGOLD - Bąk filia w Gdańsku .
    (2014-01-09 08:02)
    PO,SLD , PSL, TP, PR +WYMIAR SPRAWIEDLIWOŚCI TO SITWA I PZPR

    Ta SITWA która obecnie jest PZPR - bis dalej zabija Polske i Polakow oraz morduje przyszłość naszych dzieci . Jakie stanowiska należą sie komuś kto ma zaniki pamięci
  • ~GW -nie czytam TVN -nie ogladam PO -nie wybieram
    (2014-01-09 08:04)
    CUDA TUSKA

    Ciężkie-Uderzenie-Dużej-Arogancji Terenowo-Ulokowanej-Sowieckiej-Krypto-Agentury
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-01-09 08:12)
    Dalej 14 % umoczonych w złodziejski układ ,skorumpowanych zdrajców POLSKI chce głosować na ryżego AMBERGOLDA z PO .
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-01-09 08:18)
    Wreszcie mozna wprowadzic alkomaty dla politykow!!!

    Po takiej wypowiedzi KONIECZNIE trzeba wprowadzic alkomaty dla politykow.
    Jak to jest ze wielu politykow PO pijaku bredzi jakies idiotyzmy.
    Tusk powinien juz dzis dmuchnac w alkomat ,PO nim idiota Szczaw Niesiołowski !!!

    OD TUSKA POWINNISMY ZACZAC!!!
  • ~warszawiak
    (2014-01-09 08:22)
    Tofik z PIS lubi falszowac posty ...jak prezes/lojalki
    Genowefa rodzicielka Tofika przyznala sie ze miala romans z oslem i w wyniku tego
    zauroczenia urodzil sie kochany Tofik .
    Powodem romansu byla swiadomosc tego ze urzedowy tatus Tofika okazal sie pederasta.
    Cala sprawa wyszla na jaw w momencie kiedy tzw tatusia nakryto z plebanem w lozku na zlocie oazy ,
    od tego czasu kolega z PIS Tofik
    uwaza ze robienie loda plebanowi/ prezesowi to lekarstwo na grype tak mu to wtedy wytlumaczono:):)
  • ~apolityczny obserwator
    (2014-01-09 08:24)
    Najważniejsze,że wywalili agenta Tomka.
    A tak poza tym większość posłów to szumowiny.Oczywiście we wszystkich partiach.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-01-09 08:26)
    PIS rozmodlony prymitywny...to przyrodzenie hofmanka !
    "Odpier... się ode mnie, bo ci krzesłem przyje..." brzmi podobnie

    jak "spieprzaj dziadu" to chyba tomek ma rację, że ideały formacji pozostaną mu bliskie

    Agent Tomek w reakcji na słowa Kaczyńskiego oświadczył: "Wartości i idee, jakimi kieruje się PiS, zawsze były mi bliskie i bez względu na to, że nie będę dziś członkiem klubu PiS, tymi wartościami i ideami będę się kierował".

    Ha,ha,ha,ha,ha...Taki jest właśnie PiS, a jego twarzą są właśnie tacy, jak Kaczmarek,Hofman, rajdowcy Meleksa .., Macierewicz, kretynki pawlowicz , sobecka , wrobel kempa sam Kaczyński..A także jego wcześniejsi wychowankowie, Ziobro i inni bywalcy burdeli...
  • ~Tofik
    (2014-01-09 08:31)
    re~warszawiak2014-01-09 08:22
    Widzisz obwiesiu 13, wszystko co napisałem o tobie parę minut temu znowu okazało się prawdą. GWno wylewa się z ciebie wszystkimi otworami. Co do fałszowania nicków i pisania POd różnymi nickami dorównałeś już WAW i Zimnemu Lechowi.
  • ~Tofik
    (2014-01-09 08:39)
    re~Tofik2014-01-09 08:28
    Uderz w stół, a przygłup obwieś 13 znowu się odezwie. Znowu miałem rację, znowu odpieprzasz swoje głupawe fałszywki. Inteligencja ameby, pantofelka lub innego pierwotniaka.
  • ~Tofik
    (2014-01-09 08:45)
    Mówcie co chcecie ale w tym temacie pan premier Kaczynski ma racje
    Polak lubi zeby go batozyc i w doope kopac,
    kler to robi przez 1000 lat .
  • ~outlaw
    (2014-01-09 08:59)
    "Konstytucja mówi tylko o nietykalności sądowej; wszystko inne jest tykalne !" - Józef Piłsudski

Może zainteresować Cię też: