• ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-01-09 08:18)
    Wreszcie mozna wprowadzic alkomaty dla politykow!!!

    Po takiej wypowiedzi KONIECZNIE trzeba wprowadzic alkomaty dla politykow.
    Jak to jest ze wielu politykow PO pijaku bredzi jakies idiotyzmy.
    Tusk powinien juz dzis dmuchnac w alkomat ,PO nim idiota Szczaw Niesiołowski !!!

    OD TUSKA POWINNISMY ZACZAC!!!
  • ~m
    (2014-01-09 06:42)
    ograniczyć wyrażnie znacząco imunitet
  • ~wanda
    (2014-01-09 16:13)
    oni nie nazywają się Kaczyńscy i nie należą do PIS-u !!!
  • ~warszawiak
    (2014-01-09 09:09)
    Tylko
    PiS daje gwarancje ...robienia lodziarstwa Rydzykowi i klerowi !
    zona Jarka na to...miauuuuuu
  • ~paranoja
    (2014-01-09 10:30)
    skoro rodzina nie wyraziła zgody na ekshumacje po kiego licha prokuratura grzebała przy trupie uwazam to za debilne posuniecie prokuratury i co stali sie mądrzejsi po tym jak wykopali trupa
  • ~kasandra
    (2014-01-09 11:09)
    A kiedy to wreszcie zostanie zniesiony immunitet dla tych świętych krów zasiadających w Sejmie i Senacie? Toż oni ten immunitet wykorzystują dla własnych potrzeb! Immunitet, jeśli już ma być, powinien obejmować WYŁĄCZNE sprawy związane z wykonywaniem zadań posła czy senatora. I tylko!!!
  • ~Darek
    (2014-01-09 11:12)
    Swięte krow z PLATFORMY, a niema tam ani jednego uczciwego człowieka.
  • ~Lucyna
    (2014-01-09 11:16)
    PLATFORMA co robi dobże to kłamie i wyprzedaje wszystko co się da, a ciągle niema pinędzy. Polacy jak parobki pracują u zachodnich pracodawców za grosze.
  • ~PO to DNO
    (2014-01-09 14:37)
    Niesiołowski - świński ryj tylko kwiczeć umie,
    jak trzeba przed sądem odPOwiedzieć
    to POd spódnice nierządnicy PO wlezie !
  • ~mnpol
    (2014-01-09 15:23)
    Nie moga stracic -pokieraszowanych ---Tam kazdy jest taki i musieliby wszystkich --Tylko tacy miejsce maja w tej partii Normalny ucziwy prawdomowny --nie zagrzeje miejsca CYROGRAF __OBOWIAZUJE
  • ~doopa woła
    (2014-01-09 15:45)
    nie wybierac tego zchn zbliza sie to kleryk papista opus dei katol idiota po przejsciach wieziennych do rayu z nim niesioł osioł jak wszyscy popisowcy radarowcy
  • ~nova
    (2014-01-09 18:40)
    2 zdania gorzkiej prawdy:w Polsce na obecną chwilę wyprodukowali nie tylko prostytutki z kobiet starszych i ich córek czy z młodych dziewczyn do Europy i za Ocean ale również z mężczyzn.Nazywają ich spluwaczkami-singlami;to tacy co przechodzą z rąk do rąk po obu stronach-kobiety i mężczyźni,którzy nie mają własnych rodzin ani dzieci, nie zawierają małżeństw, uprawiają na sobie prostytucję! Cóż za upodlenie mężczyzn i kobiet z Polski w cały świat dosłownie.Tej hańby nigdy z siebie nie zmyją!Ale ich władza doprowadziła, na samo dno! A jakie również jest upodlenie na obecną chwilę kościołów i religii działających w Polsce.
    Jehowcy i ateiści zajmowali się włącznie kroczami klechów i ich tyłkiem. Cóż za hańba.
    Wieści te dotarły do Polski wprost z Los Angeles, z Hollywood,Z amerykańskiej wytwórni filmowej oraz od amerykańskiej zbrojeniówki-z zakładów wojskowych samolotów Douglas.
    Tak się skończyły ich biznesy,kapitalizm, ośmieszyli 2 ustroje Polski i co im teraz zostało? Kompromitacja,samoośmieszanie się oraz samodegradacja.A ja jak byłam wcześniej; TAK NADAL POZOSTAŁAM UCZCIWĄ I PRZYZWOITĄ KOBIETĄ, CHOĆ 10 LAT JESTEM SAMA.
  • ~ocenzurowany ślązak
    (2014-01-09 10:09)
    RE:~Wiesio13 bicz na PISmatołki2014-01-09 08:26 wśród wszystkich tu wymienionych przez Ciebie;.Taki jest właśnie PiS, a jego twarzą są właśnie tacy, jak Kaczmarek,Hofman, rajdowcy Meleksa .., Macierewicz, kretynki pawlowicz , sobecka , wrobel kempa sam Kaczyński..A także jego wcześniejsi wychowankowie, Ziobro i inni bywalcy burdeli...nie zauważam Twojego nicku. Czyżbyś nie umiał im dorównać? Oczywiście. Smieć i idiota nigdy nie dorówna komuś inteligentniejszemu, bo ***** pozostanie *******
  • ~kretacz
    (2014-01-09 20:54)
    KOJNY PSI PIS CZ TEN JELOP PIETA JESZCZE ZYJE ZNIKNIJ JAK NA PREDZEJ PISAKI TO BADZIEWIAKI NA CZELE Z GURU KALSTENA
  • ~FrendsPO
    (2014-01-15 17:42)
    Na tego pejsatego jałopa z foto wystarczy spojrzeć aby przekonać się że coś z nim nie tak,..wiadomo kolega Piesiewicza w..sukieneczce.I jak tu nie wierzyć w ideologię gender.
  • ~odebrać l e m i n g o m prawa wyborcze
    (2014-01-15 22:32)
    PełOwskie g n i d y zaczynają tak jak za komuny SB-e nękać opozycyjnych posłów ...
  • ~wyborca
    (2014-02-21 19:37)
    I tak ćwok ma jeszcze czelność startować do EU..Zobaczy ją jak świnia niebo.
  • ~kretacz
    (2014-02-21 21:21)
    ta szmata leci za nasze pieniadze czy ta kretynka chce wejsc do uni szmata zawsze bedzie szmta komusza szmata
  • ~George
    (2014-02-22 14:35)
    Chyba byłby czas, aby skończyć z tym immunitetem dla wszelkiej maści naginaczy prawa.
  • ~III RP
    (2014-05-16 17:00)
    WychowanA na POdczerwieni i szczawiu rozumek śliski taki zielony

Może zainteresować Cię też: