• ~ryś
    2014-01-16 19:46
    Tusku ostatnie podskoki Twoje .
  • ~tow. Kaczysław
    2014-01-11 08:34
    Zbliżają się wybory i Tusk znów opowiada lemingom bajki. Jak to będzie dobrze i co on nie zrobi , żeby jemu i jego ludziom było lepiej.
  • ~antti
    2014-01-10 18:53
    Ten czlowiek nigdy nie powie prawdy.Dlaczego Polacy sa tak naiwnym narodem?
  • ~WWW
    2014-01-10 18:54
    tyle draniu kłamałeś i myślisz że społeczeństwo ma do ciebie zaufanie , idź do diabła , tyle co ty zrobiłeś zła i biedy z hołotą buraczaną dla całego społeczeństwa ,a za Smoleńsk zostaniesz ze swoją spodloną ekipą po wszech-czasy potępiony jak Katyń, tak jak bydlak Stalin .
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-01-10 18:59
    Miejsce tego załganego do szpiku kości bandziora jest w więzieniu. I nie ma się co dalej rozwodzić.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-01-10 19:10
    Tusk jest...Mojzeszem...Widac ze w PO,uczciwi ludzie nie maja zadnych szans...poprostu ich sie wywala.Normalna mafia, z pomoca zyczliwych i sluzalskich stacji i propagandzistow udajacych dziennikarzy, znowu szkaluje uczciwych ludzi !Niech ich szlag trafi !
  • ~Fuj
    2014-01-10 19:12
    Co ty nie powiesz oszuście ??? A kto ci jeszcze wierzy bo ja nie znam takiej osoby ??? Komu on te bajki opowiada ??? Tu nie przedszkole.
  • ~mojra
    2014-01-10 19:12
    wbrew obawom komentatorow nikt nie wierzy tuskowi. juz nie. chocby obiecywal nie wiem co. bezrobocie spadnie bo reszta polski wyjedzie. bezczelny lgarz.
  • ~Wiesio13 bicz na PIS-matolki
    2014-01-10 19:22
    Kocham aiwaj-koszerne, chazarskie curusie i synusie UB-eków + NKWD + SB i KPP ji POdpieram A.C.T.A. + GMO i ORMO, POdwyszki i pedauy i RZYTOKOMUNE, oszczendzam tylko w AMBER-GOLD u rodziny rudych BONKUF (goronco PO-lecam)

    Jezdem Wybiórcom PeLO i SLD-UB, Chyrzego Rója i seplijunioncego Pana Polikota HERBU czerwony szwinski RYJ i MIENTKI, PENISEK z GUMY ( <<Tfoje Ròchanie inaczej >>> ) i SIEM SPRZECIFSTAWIAM fszystkim ...

    Imformancje ZACZERPYWAJU s Gazjety Wychotkowej i TVN, TW „Stokrotki”, NewsFUcKA i SYF-i-LISA...

    WIERZEM W PaNA TW. BOLKA W. -- JAK W STALINA !!!

    I w seplunioncego CHYZEGO RÒJA i jego mafiem – jak w Lenina...i w SONDASZE 140% dla PelO s serviera KGB!!!

    Ji BrZóZKI CO StRONCAJOM SAMOLiOTY, jak tesz mondrom i VERY yntjeligientnom PROPAGANDEM, cenzurem + ZAMACHY na sejm goownowozem

    POdpaski nie wpycham jusz zafsze tylko w buziem, a tysz zarufniesz, bynajmniej, jakszeby - mniendzy nogi..
  • ~stary
    2014-01-10 20:19
    "Wszyscy mamy wrażenie pozytywnego przełomu w gospodarce" wszyscy znaczy Rząd bo my raczej nie. I p. Premierze najpierw zrób a potem chwal się osiągnięciem. Czyli mierz siły na zamiary :-)))))