• ~Bambina
    2014-01-15 18:45
    Akto z Palikociarni napewno Grodzki
  • ~Tofik
    2014-01-15 19:28
    re~warszawiak2014-01-15 19:18
    Posty i nicki to fałszujesz ty , a raczej wy obwiesie 13. A największym fałszerzem, a jednocześnie trollem jest facet o inicjałach W.B.
    Jeszcze jedno nie posądzaj innych o to że się zes.rałeś.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-01-15 19:51
    ...DRAMAT...!!!...ani STALIN...ani BIERUT...ani GOMUŁKA...ani cala komuna nie doprowadzili do takiego podziału Polski...jak prof.Szczaw Niesiołowski ...Tusk AMBERGOLD...Miro...Zbycho...Rycho...!!!...wiecie dlaczego..???...kiedys byla bieda...nie bylo kasy...byla walka o WOLNOSC...!!! a dzis...???...dzis jest SKORUMPOWANA Platforma Oszustów i NIEWYOBRAŻALNA KASA...podkreslam...K...A...S...A...I... OSZUŚCI Z PO...!!!
  • ~peło to syfilis, bandyctwo i złodziejstwo
    2014-01-15 19:48
    rudzielec ryzy
    PO + palikot = ciag dalszy syfu, biedy i zlodziejstwa !!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-01-15 19:44
    platforma się sypie
    oby jak najszybciej bandyci w niej rządzący zostai osadzeni w więzieniach !
  • ~Cosmo
    2014-01-15 19:56
    Te wszystkie jałopy wystrzelić w kosmos z tym pasażerem hermaszewskim za którego ; lot ; płacili całe pokolenia Polaków.
    Oczywiście durni wystrzelić bez prawa powrotu.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-01-15 19:40
    I dodam jeszcze ze jestem z peło - patii oszustów, darmozjadów, nieudacznikow i złodziejów. Post powyzej napisałem by wyszydzic PIS. Robie to dlatego ze PIS obnizal podatki, zmniejszał bezrobocie i zamykał bandytów
  • ~Jarosław...Jarosław...
    2014-01-15 19:38
    Chodzą pogłoski że Tusk nie ma mózgu
  • ~Tofik
    2014-01-15 19:35
    Nasz Pan Prezes tez czasem swiruje,
    Hofman korzysta z wdzięków prostytutek. Ziobro stwierdził, że Hofman miał ponoć korzystać z „domów schadzek”. – Sam o tym mówił, że podobno chodził do domów schadzek, nie był przez prezesa Kaczyńskiego zawieszony – powiedział szef Solidarnej Polski. Dodał, że według jego wiedzy rzecznik PiS również był szantażowany przez grupy przestępcze.!
    Hofman gnojku,
    Boisz się, gnido?
    Boisz się, ze tro­chę nie­przy­jem­nej praw­dy wyj­dzie na jaw? A wtedy nawet na wy­cie­racz­ce pre­ze­si­ka miej­ca nie bę­dzie!
  • ~Pełan zgoda za PO stan Polski to katastrofa
    2014-01-15 19:32