• ~polonia
    2014-01-19 10:29
    do-bylismy w PO2014-01-19 09:57

    "PO = 2 %, TAK na własne życzenie"

    Marzenie ściętej głowy sfrustrowanego PISIOŁKA /nick bylem w PO/ od 7 kolejnych klęsk wyborczych i permanentnie z ręką w nocniku.
    Jeszcze jeden bilion jaroslawa Klamczynskiego, jeden fiut w szafie Hofmana, jedno krzesło i jeden burdel agenta Tomka, jeden parszywy bluzg starej panny Kryśki Pawluwicz, jeden wybuch debilizmuświra Antka i kacza sekta zejdzie poniżej 20 %.
    Kupuj nowy nocnik na kolejne wybory kaczy nieudaczniku.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki vel Tofik
    2014-01-19 10:31
    Tylko PIS splugawi i sparszywi nasz kraj
  • ~jacek2011
    2014-01-19 10:20
    rudy złodziej okradł nas z oszczędności w OFE i niby go popiera 36% .ciemnogrod.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-01-19 10:16
    Dziadom z PIS dziękujemy.
  • ~bylismy w PO
    2014-01-19 09:57
    PO = 2 %, TAK na własne życzenie
  • ~Coś jednak ukrywają!
    2014-01-19 10:37
    Dajcie sondaż w gazecie!

    Czytelnicy zagłosują!

    To będzie prawdziwy obraz PO-parcia dla PO!

    (Zauważyliście, że już od dawna nie ma sondaży online?)
  • ~Polska NORYMBERGA -natychmiast ! !
    2014-01-19 10:58
    , , po wygranych przez P i S wyborach nalezy jak najszybciej dokonać swoistej "rewolucji"(wymiany bolszewickcih kadr na Kadry POLSKIE) we wszystkich najwazniejszych instytucjach Państwa POLSKIEGO aby raz na zawsze wypalić gorącym żelazem w chorych umysłach ŻY dokomunistcznej POst-RADZIECKIEJ części Naszego społeczeństwa p r z e s w i a d c z e n i e że dokonywane przez nich ZŁOdziejstwa me(N)dialne kłamstwa i manipulacje oraz Z B R O D N I E na Narodzie POLSKIM i tak PO-zostaną b e z k a r n e -tego nalezy ich pozbawić –pozbawić ich tego PO-dłego s z a t a ń s k i e g o przeświadczenia –a należy tego dokonac poprzez ogólnonarodowy PROCES dostępny przez media proces z wyrokami proces dla wszystkich tych którzy doprowadzili od 1989 do społecznej katastrofy Państwa POLSKIEGO i POprzedzonego bezprzykładną me(N)dialna nagonką zabójstwa w dn 10-04-2010 śp Pierwszego po II wojnie światowej POLSKIEGO PREZYDENTA prof Lecha Kaczyńskiego i Jego małżonki oraz 95 osób w większości należących do elity odradzającego się po 50-letniej RADZIECKIEJ okupacji Naszego Narodu -doprowadzić do sprawiedliwego ukarania aferałów i tych sługusów oraz paserów k r y m i n a l i s t ó w z Kremla i Berlina via TelAviv
  • ~tow. Kaczysław
    2014-01-19 11:17
    czy tuSSk - SS-man moze byc Kaszubem ?
  • ~Erich von Gestern
    2014-01-19 12:14
    Wybory wygra Zydo-komuna i nazwa partii nie odgrywa zadnej roli !
    Polacy to ciemny narod i nie znaja prawdziwych nazwisk swoich wybierancow.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-01-19 11:16
    RUDY ZŁODZIEJ Zpo-MYJAMI FAKTYCZNIE MA JAKIEŚ DO 11% PO-PACCIA UMOCZONYCH ZIDIOWACIAŁYCH ZŁODZIEI ...PO ...TO HISTORIA !!!