• ~stach
    2014-03-23 18:16
    Narodcie kiedy wreszcie zrozumiesz że wybrałeś złodziei na posłów
  • ~lol
    2014-02-24 17:25
    Pani Mrzygłocka! Co za gest wobec społeczestwa. Nie domagała sie Pani podwyżki? I tak od kilku lat tylko marne 41 tys. ...???
  • ~jarek
    2014-02-24 18:16
    a kto placi tym przgluPOm tyle
  • ~Smród władzy oligarchia po polsku
    2014-02-24 18:12
    I gdzie te śmiecie zdemoralizowane pazerne g.ó.w.n.o pouczaja takich samych jak oni: oligarchów ze wschodu Janukowiczów Putinów Miedwiediewów?
  • ~julia
    2014-02-24 18:09
    Wiadomo z jakiej PO-rtii! Tym zawsze mało.
  • ~maszka
    2014-02-24 18:07
    tyle nie zarabiaja niektórzy przez cały rok!!!Porażka wyborcza!
  • ~Kolejna fucha posłów i reszty lodziarzy
    2014-02-24 18:06
    Tajna Rada Lodziarzy. Kryminał władzy kolejny dowód. Lodziarze przez nikogo nie kontrolowani i bez podatków, Zwykła małpiarnia smoluchów, brudasów władzy od lewa do prawa.
  • ~emeryt
    2014-02-24 18:06
    Już kilkakrotnie pisałam ze w Polsce pieniądze Polakow sa trwonione. Premier lata do Angeli żeby zalatwic sobie ciepla posadke w UE pomimo ze jest miertnota. Facet nie ma pojęcia o rzadzenu krajem Od 25 lat niszcza ten kraj . Sami dorabiają się milionow na biedakach tak jak na Ukrainie. Przykład Rada OchronyPracy za nic nie robienie takie pieniądze i to Pani Marszalek Sejmu akceptuje. Gdzie jest jajakolwiek kontrola wydatków Sejmu.
  • ~daniel
    2014-02-24 18:00
    Gdzie macie honor pseudo-poslowie jak mozecie spojrzec w twarz swoim wyborcom wstyd hanba niech wreszcie przytomni wyborcy zrobia z wami porzadek kara musi byc za wasze naduzycia
  • ~kalasanty