• ~stach
    (2014-03-23 18:16)
    Narodcie kiedy wreszcie zrozumiesz że wybrałeś złodziei na posłów
  • ~lol
    (2014-02-24 17:25)
    Pani Mrzygłocka! Co za gest wobec społeczestwa. Nie domagała sie Pani podwyżki? I tak od kilku lat tylko marne 41 tys. ...???
  • ~jarek
    (2014-02-24 18:16)
    a kto placi tym przgluPOm tyle
  • ~Smród władzy oligarchia po polsku
    (2014-02-24 18:12)
    I gdzie te śmiecie zdemoralizowane pazerne g.ó.w.n.o pouczaja takich samych jak oni: oligarchów ze wschodu Janukowiczów Putinów Miedwiediewów?
  • ~julia
    (2014-02-24 18:09)
    Wiadomo z jakiej PO-rtii! Tym zawsze mało.
  • ~maszka
    (2014-02-24 18:07)
    tyle nie zarabiaja niektórzy przez cały rok!!!Porażka wyborcza!
  • ~Kolejna fucha posłów i reszty lodziarzy
    (2014-02-24 18:06)
    Tajna Rada Lodziarzy. Kryminał władzy kolejny dowód. Lodziarze przez nikogo nie kontrolowani i bez podatków, Zwykła małpiarnia smoluchów, brudasów władzy od lewa do prawa.
  • ~emeryt
    (2014-02-24 18:06)
    Już kilkakrotnie pisałam ze w Polsce pieniądze Polakow sa trwonione. Premier lata do Angeli żeby zalatwic sobie ciepla posadke w UE pomimo ze jest miertnota. Facet nie ma pojęcia o rzadzenu krajem Od 25 lat niszcza ten kraj . Sami dorabiają się milionow na biedakach tak jak na Ukrainie. Przykład Rada OchronyPracy za nic nie robienie takie pieniądze i to Pani Marszalek Sejmu akceptuje. Gdzie jest jajakolwiek kontrola wydatków Sejmu.
  • ~daniel
    (2014-02-24 18:00)
    Gdzie macie honor pseudo-poslowie jak mozecie spojrzec w twarz swoim wyborcom wstyd hanba niech wreszcie przytomni wyborcy zrobia z wami porzadek kara musi byc za wasze naduzycia
  • ~kalasanty