• ~motek
    2014-02-26 07:28
    Mógł jeszcze założyć hełm i maskę przeciwgazową to prezentowałby się jeszcze lepiej.
  • ~sami swoi
    2014-02-26 09:42
    Fotka 2 najlepsza! Gratuluje pomyslu!
  • ~kretacz
    2014-02-27 19:37
    sporzcie ludzie na ta guszkowa lepetyna gnojek pieprzony zasreniec
  • ~Chuck Norris
    2014-02-27 12:54
    teraz będą opowiadać kawały nie tylko o mnie ale też o Kurskim :)))

    Słyszeliście o "Puszczy Sahara" ? - ależ to jest pustynia !!
    - no właśnie bo wcześniej Kurski tam był :))))))))))
  • ~kik
    2014-02-27 10:28
    Wywalic pijaczyne na zbity pysk pycha i kasa go rozsadza,nigdy nie powinien juz zasiadać w żadnym parlamencie ,brawo policja i celnicy w Niemczech tak trzeba postępować z pijaczynami z POlski.
  • ~Stif
    2014-02-27 07:38
    Zdjęcie pierwsze...to zdjęcie IDIOTY...PRAWDZIWEGO IDIOTY...
  • ~Bader
    2014-02-26 15:06
    z tego co pamiętam na majdanie nie wygłupiał sie tylko Palikot i Korwin. Reszta oddała by ostatnią koszulę braciom ze wschodu. Szkoda że każdy z nich ma myśli moją koszulę.
  • ~BRZDĄĆ
    2014-02-26 10:41
    Trzeba Przetrzebić Całe to Szemrane Towarzystwo p o KAZAĆ Gest KOZAKIEWICZA p o DCZAS W Y B O R Ó W za 6 7 L A T <> O F E <> A C T A <> D Z I K O -- D Z I K I kraj Loty na DRZWIACH od STODOŁY <> MORDY wy w s z y S T K I E
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-02-26 10:10
    Zarówno POpękana guma Donald jak i gumowy wibrator zrobione są z tego samego surowca... to PO UBecka guma POciagana za lejce z kremla... a PO drodze taki sam Gafa od żyrandoli. PO UBecka "dynastia" z Magdalenki demoluje Polskę a tresowane platformerskie Barany POsłusznie beczą i płacą... Tacy to wychwalani przez "zaprzyjaźnione media " są ci "przewidywalni" politycy... bardzo przewidywalni ...i jacy pro UBeccy, zupełnie jak "ojciec założyciel" Bolek... istna POmroczność gdańska co z UBekami POzostaje na "ty"
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-02-26 09:58
    Narodowy Ruch Obywatelski
    petle na latarniach zawieszac i do roboty chłopcy
    Odjazd POyebów !!!