• ~ironia
    2014-02-27 13:40
    Stary-nowy Talasiewicz!
  • ~Obywatel z pomorza
    2014-02-27 18:41
    Wojewoda Stachurski z województwa Gdańskiego - do wymiany - tylko na kogo.
    Czy znowu takich jak Ołowski, Karczewski czy wcześniejsi.
    Trzeba zlikwidować dwuwładzę w Polsce - nie może dwuwładzy - rządowej i samorządowej, bo kto jest odpowiedzialny za państwo.
    Niestety we władzach samorządowych szerzy się korupcja - ale CBA, Prokuratorzy nie interesują się tym.
    A popatrzeć w samych gminach - co się dzieje - Rady Gmin nie rządzą gminą a rządzą wójtowi i burmistrzowie, którzy straszą urzędników zwolnieniami.
    Premierze zwalniać wojewodów, bo nic nie robią - wystarczy popatrzeć w ich terminarze - bale, kwiaty, urzędy - rąsia, buźka, klapa.

    Co się zmieniło od PRL-u - nic, znowu to samo.
    Nie sekretarze partii a wojewodowie - tylko zmiana szyldu, bo nie fachowość tylko nadanie partyjne.

    Jest nadal to samo Premierze.
  • ~dziadek
    2014-02-27 17:06
    Wyrazy współczucia dla mieszkańców woj. śląskiego
  • ~dziadek
    2014-02-27 17:08
    Wojciech Wilk. - wyrazy głębokiego współczucia dla mieszkańców woj. Lubelskiego.
    "Zamienił stryjek ..."
  • ~dziadek
    2014-02-27 17:11
    „Czworo wojewodów podało się do dymisji”.
    Nie
    Zostali wypier_doleni
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-02-27 17:16
    Kiedy dymisja PO i Palikota?
    A na ile Tusk i Palikot zadłużyli już Polskę i kiedy spłacą swój dług ?
  • ~oko
    2014-02-27 17:22
    Jedni oszuści drudzy tego samego formatu kanciarze ich zastępują taki z PSL wyłudził z Sejmu 3tys za niby nocleg i udaje niewinnego,Smolar ma smolne łapy
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-02-27 17:37
    PO-stkomuchy rządzą POlską od 6lat - ich dzieci i wnuki z POstkomuny mają się coraz lepiej. By żyło się lepiej! Jeszcze lepiej!
  • ~Obsługa koryta
    2014-02-27 18:54
    Już się nachapali,a cała partia jeszcze czeka w kolejce do koryta!
  • ~Św. NH
    2014-02-27 16:20
    TUSKO STAN CZYŚCI ZAPLECZE, UCIEKAJ KTO COŚ WIE BO JESZCZE COŚ GŁUPIEGO Z GĘBY MU SIĘ WYRWIE.