• ~Smuda
    2014-03-01 20:54
    Swołocz!!!
  • ~Tatar
    2014-03-02 10:33
    Tatarzy zrobią im drugą Czeczenię. Niech się cieszą tępaki ...
  • ~Hej dziewczyno, hej niebogo...!
    2014-03-06 23:29
    "Putinowska ustawa" o uprawnieniu do ubiegania się o obywatelstwo Federacji Rosyjskiej (dla tych, którzy urodzili się na terytorium ZSRR), powinna mieć dobry wpływ na ostateczne działania w celu likwidacji skutków "afery" politycznej wznieconej przez Rosję na Ukrainie, a szczególnie na Krymie (2014 rok). Osoby, które skorzystają z "dobrodziejstwa" tej ustawy będą mogły być "repatriowane" łatwo do dowolnego zakątka rosyjskiej ojczyzny!
  • ~Ciemny ruski naród
    2014-03-03 17:08
    W Rosji zawsze odznaczano morderców i gwałcicieli. Taka kultura taki naród.
    Vie ,,strzelcy" z Katynia i Charkowa i Ostaszkowa.
  • ~kaka
    2014-03-03 07:52
    mordercy , zabijali ludzi , kiedyś sprawiedliwośc ich dopadnie tych morderców ,,, geby jak putinowska świnia ,,,
  • ~policzko
    2014-03-02 19:22
    scenariusz dla ukrainy moim daniem 1. rosjanie czekaja jescze pare dni 2. robia swoje wojsko czeka na rozkazy 3. ukraincy maja juz dosc tzw majdanu i rzadu tymczasowego 4 sami ukraincy robią porzadek z majdanem gonoa to towarzystwo precz a rzad tymczasowy rozpierda...laja w hu..j bokser w bokserkach i reszta z parlamenyu spierda lllaja w samych hajdewerach wszystko wraca do poczatku janukowycz wraca z powrotem na kij ow,,, macie inne scenariusze ???
  • ~Nie rob drugiemu co tobie nie mile.....- nicPOnie
    2014-03-02 18:32
    Jeszcze nie tak dawno obecni rzadzacy wysmiewali Sp.Pana Kaczynskiego , z bulem prezydęęętem na czele -gdzie oni teraz sa ! ?
    tak wiele cisnie sie na usta -
    nicPOnie
    a co teraz mamy kazdy widzi ...
  • ~Historyk
    2014-03-02 13:29
    Wczoraj Naddniestrze w Mołdawii, Abchazja w Gruzji, dzisiaj Krym na Ukrainie a Jutro Litwa, Łotwa i Estonia. Tam też są Rosjanie. Niemcy podobnie jak Rosja chronili swoich pobratymców. To początek wojny światowej
  • ~Robnad
    2014-03-01 23:49
    O statusie Krymu powinien zadecydowac
    PIS i PAN NADPREZES KACZYNSKI .
    Przy wspóludziale amerykanskich naukowców
    z prof. Binienda na czele.
    CALY PIS TO POPIERA
  • ~z pozdrowieniem dla Tatarów
    2014-03-01 20:28
    No, ale chyba nie Tatarzy. Chętnie zrobiliby "berkutowi" kęsim (cokolwiek to znaczy - chyba nic miłego)