• ~11111
    (2014-04-10 15:54)
    "Czym zraża do siebie Polaków? Wystarczy przytoczyć kilka cytatów..." Raz, że powinniście być obiektywni, a nie jesteście bo sformułowanie tak zdanie by czytelnik od razu był nastawiony, że Korwin zraża do siebie Polaków. A dwa, że z tego co czytałem to z większością sie zgadzam :) I powiem więcej bardzo dużo ludzi sie z tym zgodzi. Także bardziej wyszła wam tu reklama KNP :)
  • ~Wolny człowiek
    (2014-04-10 15:55)
    Z całego serca dziękuję za świetną reklamę Kongresu Nowej Prawicy oraz pana Korwin-Mikkego.
  • ~Gosia
    (2014-04-10 15:53)
    Swietny wybor cytatow. Wlasnie za te odwage i nieustepliwosc kochamy pana Janusza ;)
  • ~Edek
    (2014-06-07 09:19)
    Zgadzam się z poprzednikiem: Korwin obnaża wasze wyprane mózgi
  • ~Domelo
    (2014-04-10 15:52)
    Nieźle się uśmiałem z niektórych "przemyśleń". A kiedy skończyłem się śmiać przyszła refleksja i... "kurde on ma rację". Oczywiście nie ze wszystkim się można zgodzić w 100% (szczególnie 2 pierwsze cytaty), ale z tym, że redaktor strzelił sobie w kolano to widać ze 100m. LooL
  • ~bolo94
    (2014-04-10 15:56)
    TYLKO KNP Korwina-Mikke ! A Dziennika już nie kupię ;)
  • ~Tomek
    (2014-04-10 15:50)
    JKM dobrze gada, od lat gada to samo i nikt nie udowonił mu żeby gdzieś kłamał :) Jako mgr inż. po Politechnice, biegle władający trzema językami i "troszkę" znający się na gospodarce => głosuje na niego, może coś się w tym kraju zmieni. Tak trzymać panie Januszu!
  • ~Aga
    (2014-04-10 16:00)
    Czytam komentarze i jestem z Was dumna Rodacy! Głosujemy na Pana Korwina, bo chcemy żyć jak ludzie a nie jak zwierzęta, którym narzuca się tolerancję patologii i inne pierdoły. chcemy być sobą! chcemy być wolni!
  • ~Piekar
    (2014-04-10 15:54)
    Precz z obłudnikami "Dziennika"!
  • ~PanJan
    (2014-04-10 17:17)
    gdzie te cytaty budzące zgrozę bo nie widzę? :D