• ~Inny Jaerk
    (2014-04-09 23:22)
    Juz mamy dosyc z temi pomnikami dla najgorszego prezydenta wolnej POLSKI!!!
  • ~stajan
    (2014-04-09 09:53)
    NAJLEPIEJ JEST RZĄDZIĆ LUDŻMI JAK BARDZO SIĘ ICH PODZIELI ZGODNIE Z POWIEDZENIEM: DZIEL I RZĄDŻ
  • ~Swiety Graal
    (2014-04-08 19:51)
    ~Lysa 2014-04-08 19:22

    wprawdzie nieboszczyk ale czego on za życia dokonał . Był niestety ale wielkie nic, prezydent przez przypadek , tak jak większość teraz w tych partiach i przy władzy. Najlepsi są w mendzeniu. Kaczyńscy jeszcze gorsi bo obiecywali gruszki na wierzbie.a nieboszczyk Wawelowy doprowadzil do śmierci 100 niewnnych osob. W Gruzji oszołom tez by doprowadzil gdyby nie przytomność pilotu. I do tego wszystkiego pijaczek
  • ~eda681
    (2014-04-08 19:58)
    Rok 2015...marzenia Jarka...proszę pana jak dojechać do bulwaru lecha kaczyńskiego?...Pojedzie panulicą Ofiar Zamachu Smoleńskiego , skręciw prawo w ulicę Braci Kaczyńskich potem przez ulicę Męczenników 10 Kwietnia , dalej prosto przez ulicę Prezydenta Tysiąclecia iskręci w lewo w ulicę Bojowników Smoleńskich. Następnie jużprosto do Placu Braci Bliźniaków z pomnikiem Jarosława Boga Wiecznie Żywego , a tuż za nimjest bulwar Lecha Kaczyńskiego...
  • ~Igła
    (2014-04-08 20:04)
    miernoty stawiają pomniki miernotom
  • ~taka prawda
    (2014-04-08 20:07)
    nie pozwalajcie na zadne pomniki tej niemoty kaczej. Kartofel jedyne co zrobil TO OSMIESZAL TEN KRAJ I TRZEBA GO WYMAZAC Z HISTORII!! a jego bydlaka blizniaka zamknac za rozwalanie kraju. Kanalia niczego w zyciu nie zbudowala ale za to WIELE ZNISZCZYLA
  • ~agata
    (2014-04-08 20:26)
    ludie czyście już naprawdę zidjocieli z tymi pomnikami nie lepiej by przeznaczyć te oieniądze na ratowanie chorych dzieci
  • ~TadF
    (2014-04-08 20:32)
    Jak PIS wygra, bedzie przestepstwem glosowanie przeciwko stawianiu kolejnego pomnika. Bedzie przestepstwem byc przeciwko zmiany nazwy ulicy na jedynie sluszna. Bedzie wbrod ... pomnikow, skwerow i ulic z jedynie slusznymi nazwami. TEGO CHCECIE POLACY ??? Skoro juz teraz probuja podciagnac to pod przestepstwo, to az starch pomyslec co bedzie pozniej !!!
  • ~a ja bardzo i to bardzo chcem pomnik
    (2014-04-08 20:52)
    Św.Lecha w W-wie przed PKIN wysokości 281 m.
    Drugi mniejszy poświęcony pamięci Św.Czarownicy o wys.214 m MUSI stanąć na Placu Zamkowym.Wtedy będzie fajnie !!!
  • ~PiS duś
    (2014-04-08 20:53)
    Jak PiS dojdzie do władzy to dopiero będzie wysyp pomników,skwerów,ulic,szaletów itp.imienia bohatera i męczennika narodowego L.Kaczyńskiego! Ruskie z ilością pomników budowanych za komuny leninowi i stalinowi to będzie mały pikuś!